Jump to content

12 Askere Veda.....

kral1122
 Share

Recommended Posts

Ölen Şehitlere Allahtan Rahmet diliyorum Kabirleri Nur Mekanları Cennet Olsun İnşallah Ailelerine de Başsağlığı diliyorum Elbet Birgün Bunun Öcü Alınır.Şu Mübarek Ayda Şehit Olan Kahraman Türk Askerlerini Haklarını Bize Helal Etsinler

http://www.youtube.com/watch?v=yMq1Q7yZQkg

İnşallah Vatan Hainlerinin Hepsi Yakalanır. Amin.

Tüm Şehitlerimize Allahtan Rahmet, Kabirleri Nur Mekanları Cennet Olsun İnşallah, Gazilerimize ve Ailelerine Başsağlığı Diyorum. Amin.

:warning: Yeter Artık :warning: (Cahil PKK) Nedir Sizden Çektiğimiz :angry2:

Edited by croteam

bende video eklemek isterdim ama siyasete girer gibi olur :)

Arkadaşlar ramazan ayı ve bayramanından sonra adım atılacak diyorlar fısıltılara göre
cumhurbaşkanı ise hemen dedi, başbakan geri artık sabrımız kalmadı dedi

TARAF GAZETESİ haberindeki iddiaya göre;

bayramdan sonraki öncelik sınır ötesi değil
örgüt ve siyasi (terörist) operasyonlar olacakmış

yani silahla halletmeye kalkıştık noldu bitmedi her yönden darbe yemeliki kurusun pkk yılanı

TSK'ya ait uçaklar Kandil'i bombalıyor

17 Ağustos 2011 Çarşamba 22:23
TSK'ya ait savaş uçakları Kandil'i bombalıyor...

Türk savaş uçakları yaklaşık bir saattir Kandil ve Zap'taki PKK hedeflerini bombalıyor.

Hakkari Çukurca’da 10 şehit verilmesinin ardından Kandil'e hava operasoynu başlatıldı.

Türk savaş uçakları Kandil ve Zap’taki PKK hedeflerini vuruyor.

Hava harekatı akşam saatlerinde başladı ve hedefler vuruluyor.

Diyarbakı 2. Taktik Ana Üs Komutanlığı’ndan kalkan gece görüş sistemine sahip yaklaşık 15 F-16 uçağının hedefleri vurduğu ve harekatın devam ettiği kaydedildi.

Bir süredir hem Türk heronlarının hem de ABD’ye ait insansız hava uçaklaırnın Kuzey Irak üzerinde yaptığı istihbarat çalışması sonucu belirlenen yerlerin vurulduğu kaydedildi.

Hakkari Çukurca’daki 10 şehid,n ardıjdan siyasi iradenin harekete geçtiği ve belirlenen hedeflerin vurulduğu belirtiliyor.

Kandil ev Zap’taki hava harekatını devam ettiği ve uçaklardan sivillelere zarar gelmemesi için lazer güdümlü bombaların kulanıldığı kaydediliyor.

Diyarbakır’da da son dönemde görülmeyen hareketlilik yaşandığı, bu hareketliliğn 20.00 sulaırnda başladığı ve 8. Ana Jet Üssü’nden uçakların havalandığı kaydedildi.

Ayrıca terör örgütüne yakın internet siteleiri de hava harekatını doğrulayan haberler geçiyor.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=AW5ovALxFOo[/media]

[quote name='KintaRo' date='18 August 2011 - 00:03 ' timestamp='1313615013' post='1065029']
bu haber daha resmen doğrulanmadı
[/quote]

Sayın modum tüm tv ler bu haberi lanse ediyorlar.Operasyonlar saat 20 itibari ile başlamış,şu saatlede operasyona katılan şahinler yuvaya dönmektedir.

şu mübarek ramazan bir geçsin bakarız o zaman yaww bekleyelim oruç oruç adamlarla ugraşmayalım.Onlar öldürsün yakısın yıksın bizde asker çok nasılsa.Şehit olurlar arkalarıdamn vatan bölünmez şehitler ölmez diye bagırırız sonra bir fatiha Allah rahmet etsin ailesine sabır versin bittiiii. Yeter zaten kandil yanımızda duruyor ama biz ramazanın bitmesini bekliyoruz Başbakanımızın açıklaması hele bi bitsin :) bizden bir halt olmaz. iran kadar olamıyoruz.

[quote name='mucit41' date='18 August 2011 - 00:06 ' timestamp='1313615178' post='1065031']
Sayın modum tüm tv ler bu haberi lanse ediyorlar.Operasyonlar saat 20 itibari ile başlamış,şu saatlede operasyona katılan şahinler yuvaya dönmektedir.
[/quote]

ben yalan haber demedim sadece resmi olarak doğrulanmadı dedim

Şehitlerimize Allah tan rahmet diliyorum. Artık pkk itlerinin başlarını koparmak lazım. Bunlar çok fazla şımartıldılar. Ve en önemlisi bu işi yapacak olan kahraman ordumuza karşı yürütülen bu psikolojik savaşa son verilerek, derhal ordumuzun moralinin yükseltilmesi, savaş gücü ve azminin artırılması gerekmektedir. Yani ordumuzun bu itlerle uğraştığı yetmiyormuş gibi, bide artık psikolojik savaş ile morali daha fazla düşürtülmesin. Artık birtakım siyasi ve amerikan tertipleri bitsin. Halkımız ordusuna sahip çıksın ve biraz sesini yükseltsin, biraz olaylara tepki vermeyi öğrensin artık. Arap ülkeleri bile bizden daha tepkili.

Edited by dds25