Jump to content

Windows 7 Ler Upload Edilecek (Hangi Siteye)?

Sirius
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar selamlar. piyasadaki tüm windows 7 sürümlerini tüm vista sürümlerini üm xp sürümlerini msdn el değmemiş olarak indirip sunuculara upload etmek istiyorum. Forumda böyle bir konumuz olsun isteyen ihtiyacı olduğu an indirsin.

Şimdi isteklerime geşlince

uzun uzun 4-5 part yüklemek istemiyorum mümkünse tek link olmalı.
Linkler kolay silinmemeli.
mümkünse ftp ile upload yapılabilen bir upload sitesi olmalı.
ve indirecek kişiler premium üye olmasa bile son hızla indirebilmeli.

Arkadaşlar eskiden duckload sitesini kullanıyordum,fakat malumunuz site kapandı. Sizin tavsiye ettiğiniz site var mı? Son çare torrent olarak yükleyeceğim çoğumuz indirip seedde kalacağız.

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

arkadaşlar torrent diyosunuzda seedden çıkınca hiçbi işe yaramayacak... Sirius kardeş bak multiuploada yüklersen orda 6-7 siteye birden upload ediyo bence öyle daha iyi..

Megaupload,uploadking,depositfiles,uploadhere,hotfile,uploading.com bunlara upload ediyo..

Edited by enesfurkan

En İyisi [color="#8B0000"]Güvenli Siteler[/color] (Şu Anda Aklıma Gelmiyor.. Sonra Belirtirim) ve [color="#0000FF"]Torrent[/color] Siteleri.. :)

Ben [color="#0000FF"]Torrent![/color] Diyorum. ;)

En Büyük Avantajımız.. [color="#0000FF"]Torrent![/color]

Edited by croteam

Torrent olursa ben çekerim sürekli upload yapamam ama genede günlük 3-4 saat upload yaparım bizim arkadaşların bilgisayarlarada atar ordanda upload yaptırmaya çalışırım bizim dükkanada atar ordanda upload etmeye çalışırım... indirdikten sonra 2 bilgisayarla upload ederim devamıda gelir ;)

Arkadaşlar hepsini inceledim. benim amacım siz uğraşmadan tek link olarak ve sorunsuz ça indirin. bakalım ben sunucuya ekleyeyim hepsinin türkçe msdn sürümlerini 1 aya kadar inşallah yeterli seed sayısına ulaşır. Ama işte ben uzun ömürlü olsun istemiştim bakacağız artık. Daha fazla tavsiye varsa alabilirim.

[quote name='uurclkky' date='24 September 2011 - 15:15 ' timestamp='1316866548' post='1084801']
Kardeşim, wupload.com 10 GB'a upload imkanı sunuyor.
[/quote]
dostum sağolasın ama free kullanıcılar indiremez 10gb a kadar olan linkleri.

bu arada herkesin indirebileceği bir torrent sitesi nasıl bulacağım? ona öre başalayayım artık upload etmeye.

• Moderator

Site bulunur bulunmasınada bazı insanlar kalkıp linkleri şikayet ediyor neresi zoruna gidiyorsa artık partlar veya part silinme ile gidiyor.Eğer upload siteleri için düşünüyorsanız rarlı olmakla birlikte şifresinide koy Sirius.Torrent güzel ama belli bir süre üstünden geçmesi lazımki paylaşım otursun herkes çeksin.Duckload süperdi ama kapandı.Bu konuda en iyi site Letitbitdir bana göre ama ondan indirme sıkıntılı premium olayı lazım.Dikkat ederseniz yabancıların birçoğu tek link büyük paylaşımları letitbit üstünden verir.