Jump to content

Yoğun Kullandığınız Sosyal Paylaşım Sitesi

Share

39 members have voted

1. 1. En çok kullandığınız sosyal paylaşım sitesi

• Facebook
      27
    • Twitter
      1
    • MySpace
      0
    • Google +
      1
    • Blogcu
      0
    • YouTube
      2
    • FriendFeed
      0
    • Formspring
      0
    • DeviantArt
      1
    • Tagged
      0
    • FriendSter
      0
    • Blog kullanıyorum. (Blogcu, blogspot vs...)
      0
    • Twitter'i yoğun olarak kullanıyorum ama tweetlerimi Facebook'a bağladım.
      0
    • Facebook'u yoğun olarak kullanıyorum ama gönderilerimi Twitter' bağladım.
      0
    • Sosyal Paylaşım Sitesi Kullanmıyorum.
      5

Recommended Posts

[center][img]http://www.haberimport.com/images/news/sosyal-paylasim-siteleri-120.jpg[/img][/center]

Biliyorsunuz. Her geçen gün bilişim sistemleri gelişiyor ve eminim ki sizde kendinizi sosyal medyada tanıtmışsınızdır. Eminiz ki sizin de birden çok veya en az bir tane sosyal ağınız vardır. Sorumuz şudur: En çok veya en yoğun en çok sosyal paylaşım sistemini kullanıyorsunuz ?

[color="#808080"]Küçük bir ipucu: Tweeterde 140 karakter sınırlamasını kaldırmak için FiberTweet eklentisini kullanabilirsin; http://www.fibertweet.com/[/color] Edited by pcusta_99

[b]Bu resim herşeyi anlatıyor herhalde [/b][img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif[/img]

[i][b]@[color="#0000FF"]tenekecezve[/color]----->[color="#FF0000"]reklam olacak paylaşımlardan kaçınınız aksi halde uyarı sistemi ile karşı karşıya kalırsınız...[/color][/b][/i]

Edited by tenekecezve
moderasyon

[quote name='Fox' date='24 September 2011 - 17:16 ' timestamp='1316873819' post='1084905']
bu bağlama işlemi nasıl oluyormuş bilen biri varmı :)
[/quote]

ben biliyorum. Tweetlerinizi Facebook a mı, yoksa Facebook gönderilerinizi Twitter'e bağlamak istiyorsunuz ?

Tweetlerini Facebook a bağlamak için twitter.com/settings/profile adresine gir. Aşağıdan Facebook kısmından bağlantı kur ve Twitter uygulamasına izin ver. Ardından Twitter de paylaştıkların Facebook tada paylaşılır.

[quote name='abdullahTR' date='24 September 2011 - 17:05 ' timestamp='1316873141' post='1084890']
facebook + tnctr bana cok rahat yetiyor
[/quote]

aynen ama arada sırada twitter de kullanıyorum.

[i][b]@[color="#0000FF"]tenekecezve[/color]----->[color="#FF0000"]Ard arda ileti göndermek yerine "üzenle" butonunu kullanınız...[/color][/b][/i]

Ablam 7/24 Facebookta.. Resmen Beni Sosyal Paylaşım Sitelerinden Soğuttu Valla. :lol: :rofl:

Facebook, Twitter, MySpace, YouTube, Google +.. Kullanıyorum.

Birde Blog Kullanıyorum. ;)

Edited by croteam

[quote name='MeHMeTBeN' date='24 September 2011 - 16:47 ' timestamp='1316882863' post='1084965']
bundan başka kullanmıyorum :)
[spoiler][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1316882500__chat.jpg[/img][/spoiler]
[/quote]

'MeHMeTBeN' Kardeşim..

Tnctrnin Sosyal Paylaşım Bölümü veya Sitesimi Vardı. :) Ben Hiç Bilmiyordum. :SS

Söyleyin de Bizde Azıcık Muhabbet Edek.. Çünki Face Den Sıkıldım, Alternatif Görelim Biraz.. :)

[quote name='MeHMeTBeN' date='24 September 2011 - 19:47 ' timestamp='1316882863' post='1084965']
bundan başka kullanmıyorum :)
[spoiler][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1316882500__chat.jpg[/img][/spoiler]
[/quote]
:) Orası vazgeçilmezim . Face mace boş İş bizim sohbet yeri daha güzel

Google plus + Tnctr+ facebook + blogger + deviantart **************************+youtube kullanıyorum

[i][b]@[color="#0000FF"]tenekecezve[/color]----->[color="#FF0000"]reklam olacak paylaşımlardan kaçınınız aksi halde uyarı sistemi ile karşı karşıya kalırsınız...[/color][/b][/i]

Edited by tenekecezve
moderasyon

[quote name='MeHMeTBeN' date='24 September 2011 - 16:59 ' timestamp='1316883579' post='1084980']
@croteam orayı sadece tncseverler ve yetkili kişiler görebilir :)
[/quote]

@MeHMeTBeN Kardeş.. O Zaman Nasıl Tnc Sever Olunuyor Bunu Açıklayabilir mi? siniz.. Bağış Falan Yapılarak mı? Olunuyor.. Yinede Ben Face den Vazgeçmem. ;)

[color="#8B0000"]I love you tnctr.[/color]

Edited by croteam

[b]@croteam En az 10 Tl Bağış Yaparak TncSever Olabilirsiniz. TNCSEVER olunca anında mesajlaşma alanı , daha fazla ÖM alanı Ve Sadece tncseverlere ayrılmış bölüm e sahip olabilirsiniz :). Hem Yönetici leri yakından tanıyabilirsin zaten shutbox a bir gelen bir daha vazgeçemiyor[/b]

[quote name='croteam' date='24 September 2011 - 17:02 ' timestamp='1316883764' post='1084984']
@MeHMeTBeN Kardeş.. O Zaman Nasıl Tnc Sever Olunuyor Bunu Açıklayabilir mi? siniz.. Bağış Falan Yapılarak mı? Olunuyor.. Yinede Ben Face den Vazgeçmem. ;)

[/quote]

[color="#445563"][font="verdana, tahoma, sans-serif"][b][*] Sitemize bağış yapan tüm üyeler otomatik olarak [/b][color="#1E90FF"][b]TncSever [/b][/color][b]grubuna geçerler[/b][b]
[/b][b][*] Bu gruba geçtiğinizde;[/b][/font][/color]
[color="#445563"][font="verdana, tahoma, sans-serif"][b][*] İsminiz listede mavi renkte gözükür[/b][/font][/color]
[color="#445563"][font="verdana, tahoma, sans-serif"][b][*] İsminizin altında Tnc Sever Logosu gözükür[/b][/font][/color]
[color="#445563"][font="verdana, tahoma, sans-serif"][b][*] Mesaj kutunuzun kapasitesi 300'e çıkar[/b][/font][/color]
[color="#445563"][font="verdana, tahoma, sans-serif"][b][*] [/b][/font][/color][color=#445563][font=verdana, tahoma, sans-serif][b]Postlara ve Özel mesajlara 500KB'ye kadar dosya eklersiniz.[/b][/font][/color]
[color="#445563"][font="verdana, tahoma, sans-serif"][b][*] Ayrıca; Özel paylaşımların yapıldığı bölümleri görebilirsiniz.[/b][b]
[/b][b]Ayrıca Shoutbox ta tncsever ve yönetim ile sohbet var en paha biçilemez kısmı bu :)[/b][/font][/color]

Edited by Prens

@croteam aynen bağış yapılarak tncsever olunuyor ben tncsever olmasamda facebook,Twitter kullanmıyorum bu belirtiğiniz sosyal paylaşım sitelerinin hepsinde hesabım var ama öğrenme amaçlı genel bilgi amaçlı takılıp bıraktım ayda bi uğrarım okadar işim olmaz.(kendini bilmeyen)insanları aptallaştırır bu sözünü ettiğiniz paylaşım siteleri haksızmıyım..?
facebook ingilizceyken ben kayıt oldum toplasan 40 arkadaşım yokdur :D

Edited by MeHMeTBeN

Hımm Güzelmiş.. :) Okey.. ;)

Özel Üye Gibisiniz.. 10 TL Değil 1000 TL Yine Bağış Yaparım.. :)

Özellikle Sakat ve İşsiz Çocuklara ve Annelere vs.. :( Bağış Yaparım.. :)

Edited by croteam

[quote name='MeHMeTBeN' date='24 September 2011 - 17:23 ' timestamp='1316885022' post='1085003']
@croteam öncelik Özellikle Sakat ve İşsiz Çocuklara ve Annelere tabiki. ona kimsenin bişey dediği yok zaten :)
[/quote]

Dimi Yani. ;) Benim Anlamadığım tnctr Bağışlar Nereye Gidiyor..???

Kötü Yerlere Gitmesinde.. :( Tnctr ye Her Zaman Güvenim Sonsuz Dur. Okey.

Edited by croteam

[quote name='croteam' date='24 September 2011 - 20:32 ' timestamp='1316885562' post='1085008']
Benim Anlamadığım tnctr Bağışlar Nereye Gidiyor..???
[/quote]

bagıslar nereyemi bence server kirasının karsılanmasına gidiyor bence alınan tnc sever paralı yetmiyor ve cebinden ödüyodur admin bunlarıda düsünmek lazım