Jump to content

Bilgisayarınız 20 Saniye İçinde Yeniden Başlıcak..

KenanK
 Share

Recommended Posts

Başlat / Denetim Masası / Zamanlanmış Görevler açılan ekranda herhangi bir zamanlanmış görev varsa bu görevden kaynaklanma gibi bir durumda söz konusu olabilir(burada çalışan görev svchost.exe'yi sonlandırdığında bilgisayar yeniden başlar). Ayrıca bilgisayar bir networke bağlıysa (işyeri, ofis ve ev(birden fazla bilgisayarın olduğu ağlar)) diğer bilgisayardan çalıştırılan shutdown -i komutu ile seçilen bilgisayar yeniden başlatılabiliniyor.

[b]sadece kendim kullanıyorum ewde PC yi... de zamanlanmış görevleri kontrol edeyim bir dakika...

hata kodu yok... sadece küçük uyarı penceresi çıkıyor.. bilgisauarınız 20 saniye içinde yenidden başlatılacaktır diyo.. bide tmm tuşu var işte...

------------------------------------------------------------

zamanlanmış görevleri açtığımda hata veriyor...

[img]http://b1109.hizliresim.com/11/9/25/18513.png[/img][/b]

Edited by KenanK

Arkadaşım bilgisayara muhtemelen virüs girmiş olabilir, format atmanı tavsiye ederim, ama bundan önce bu olay başına gelmeden önceki tarihi bilgisayarı geri yükleme yapmanı tavsiye ederim, geriye yükleme sorunu çözmüyorsa o zaman format at yeniden yükle, ancak bu da sorunu çözmüyorsa, donanımda bir sorun olabilir, yalnız büyük bir ihtimal virüs var, bir olasılık daha var işletim sistemi orjinal olmadığından güncelleme yapmış isen yakalanmış olabilirsin, benim diyeceklerim bu kadar, selamlar......

[b]sistemsel olabilir onu bende düşünüyorum zaten... galiba orjinalliğe yakalandığımdan beriveriyor bu uyarıyı yanlış hatırlamıyorsam... ondan sonra aktive ettim şuanda bütün güncellemeler yüklü... şekilde kullanıyorum w7yii.. aktivede sorun yok ama önceden yakalandığım için olabililir dicemde... her zaman yapmıyorki.. belirli bir zamanı yok yani...[/b]

Kerem??? :D :D aga anlayamadığım bir durum ama bence sistemdendir yaa... zaten formatlıcam 64bit kurcam hala 6gb ramde 32 bit kullanıyom.. bide orjinal 1 milyon tane home pre keyi varken ne işim varsa hala cracklii ultimatede anlamış değilim.. :D