Jump to content

Bana Gelen Küfürlü SMS Mesajları Hakkında

tirstimpanpalar
 Share

Recommended Posts

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Haa sen bişey yaparlar mı diye çekiniyorsun??? Benim önerim olayı daha uzatmamanız içindi , bulunmanı engellemek için değil. Şikayet gelsede napacaklar hapisemi atacaklar. Ne suçlular var 6 ay 1 sene yatıp çıkıyor. Ayrıca şikayet edeceklerini sanmıyorum. Nasıl sen blöf yapıyorsan şuan onlara dilekçe yazıyorum diye onlarda aynı numarayı oynuyor sana :D Bırakın bu işleri gidin kauntır oynayın, facede kız kovalayın.

bence işin suyunu çıkarma. karşı tarafla iletişimini kapat. numaranı değiştirmeyeceksen o hattı bikaç hafta kullanma.

kaşınma yani amiyane tabirle

başka il meselesini yukardaki mesajda yazdım

Edited by bates54

savcılığa yapacağın başvuru teknik olarak incelenir.uzmanların incelemesi olumlu çıkarsa,sağlayıcına irtibat ederek olayı yaşadığın günden bu yana tüm konuşma ve mesej kayıtlrın istenir.kısa sürer bu işlem(2-3 gün)sonrasında ise suçlu olan ayvayı yer.

[quote name='tirstimpanpalar' date='14 October 2011 - 14:40 ' timestamp='1318592416' post='1094834']
[b]Gerçekten şikayet etmişlerse ama o zaman kaçak durumuna düşerim?[/b]
[/quote]
onlar seni bulurlar sen merak etme bi yere kaçamassın hehe:)

[b][color="#FF0000"]Ergenlikte son nokta,hatta son noktadan 100 metre ilerde sağda...[/color] :facepalm:

Hiç bi cacık olmaz dilekçe verseler bil yad aversen bile.Savcılık senin benim ölye kıytırık ergen işi mesajlaşmalarının şikayetine bakmaz.Ayrıca bu işte gitmen gereken ilk yer savcılık değil karakol yada emniyet müdürlüğü olur.Orası şikayetini MANTIKLI ve huzuru bozucu olarak nitelendirirse anca iş ilerler.Bodoslama savcılığa gidilmez.Hiyerarşi denen bişey var.[/b]

[quote name='Legion' date='14 October 2011 - 14:44 ' timestamp='1318592644' post='1094839']
[b][color="#FF0000"]Ergenlikte son nokta,hatta son noktadan 100 metre ilerde sağda...[/color] :facepalm:

Hiç bi cacık olmaz dilekçe verseler bil yad aversen bile.Savcılık senin benim ölye kıytırık ergen işi mesajlaşmalarının şikayetine bakmaz.Ayrıca bu işte gitmen gereken ilk yer savcılık değil karakol yada emniyet müdürlüğü olur.Orası şikayetini MANTIKLI ve huzuru bozucu olarak nitelendirirse anca iş ilerler.Bodoslama savcılığa gidilmez.Hiyerarşi denen bişey var.[/b]
[/quote]

[b]Vazgeçtim,2-3 kilometre ötesi....Acık büyüyün be[/b]

[quote name='KintaRo' date='14 October 2011 - 14:04 ' timestamp='1318590245' post='1094807']
:facepalm:
[/quote]

[quote name='tirstimpanpalar' date='14 October 2011 - 14:05 ' timestamp='1318590352' post='1094810']
[b]Hocam şimdi gırgırın alemi yok düzgünce yardım istedim sizde düşüncenizi paylaşırmısınız?[/b]
[/quote]

düşüncemi paylaştım işte, çok zor bir konu o yüzden gözlerimi kapatıyorum görmemek için.

[quote name='Legion' date='14 October 2011 - 14:44 ' timestamp='1318592644' post='1094839']

[/quote]

hiyerarşi kurumlar arasında geçerlidir. yazsın dilekçesini versin savcılığa bakalım alıyorlarmı almıyorlarmı.dilekçe yazmamışsa savcılık karakola ifadesini almaları için yollar sadece, dilekçe yazmayı bilmeyen vatandaşlar için

[quote name='bates54' date='14 October 2011 - 13:54 ' timestamp='1318593260' post='1094847']
hiyerarşi kurumlar arasında geçerlidir. yazsın dilekçesini versin savcılığa bakalım alıyorlarmı almıyorlarmı.dilekçe yazmamışsa savcılık karakola ifadesini almaları için yollar sadece, dilekçe yazmayı bilmeyen vatandaşlar için
[/quote]
[b]Hocam sicil ne olur?[/b]

[quote name='tirstimpanpalar' date='14 October 2011 - 14:52 ' timestamp='1318593179' post='1094846']
[b]Birde mesela ceza geldi ertelediler 5 yıl suç işlememek kaydıyla. O zaman sicilim ne olur? Sicilim temiz olmaz mı?[/b]
[/quote]

ceza alsanda sicilinde gözükmez. 5 senelik tedbir uygularlar 5 sne boyunca suç işlemessen tedbir kalkar. sicilin temiz kalır.sabıka kaydında gözükmez

[quote name='bates54' date='14 October 2011 - 13:56 ' timestamp='1318593410' post='1094849']
ceza alsanda sicilinde gözükmez. 5 senelik tedbir uygularlar 5 sne boyunca suç işlemessen tedbir kalkar. sicilin temiz kalır.sabıka kaydında gözükmez
[/quote]
[b]Hocam şimdi siz ne yapmamı önerirsiniz yani nasıl kurtulurum bu işten eger dilekçe verilmişse?[/b]

[quote name='bates54' date='14 October 2011 - 13:59 ' timestamp='1318593583' post='1094851']
bak benim yazdığım tüm mesajları oku. bunun haricinde aklında kalan bişey varsa yardımcı olayım
[/quote]
[b]Şimdi bunlar beni şikayet ettiyse önce ifade verip bende şikayetçi olacam küfür ettiklerini defalarca aradıklarını açmadıgımı açtıgımda da küfür ettiklerini söyleyecem. Söylediginize göre 2 tarafta suçlu olacak ceza ertelenecek 5 yıl kuralıyla. Ama şimdi ceza en fazla ne olur birde ben mağdur tarafım onlar ilk başladı küfürlere mesajlara onlar daha suçlu olmaz mı? Bitane numarayı iptal ettirmişler o kayıtlarda görünür mü? Şimdi bana yazdıgı numarayıda yeni almış ama bana o gün mesaj atmıştı o da kayıtlardamıdır? Birde bu olay çok abartılacak bişey mi yoksa küçük şeylerden mi?[/b]

bildiğiğn tüm numaraları ve sana gelen mesajlara ait tel numaraları hem senin telefon kayıtlarından hemde senin dilekçende belirttiğin numaralardan savcılık kanalıyla araştırılır.kapansın kapanmasın bütün numara kayıtları ilgili gsm şirketinde 6 aya kadar saklanır. kim hakaret ve kfür ettiyse cezalandırılır. cezada arttırma ve indirme hükümleri uygulanır onları boşver. suç unsuru kimde varsa cezayı yer. daha önce sabıkası olmayanların ertelenir.

çıkan sonuç şu kafana takma. her şey olacağına varır. şikayetçi olacaklarınıda sanmıyorum.

[quote name='bates54' date='14 October 2011 - 14:17 ' timestamp='1318594664' post='1094857']
bildiğiğn tüm numaraları ve sana gelen mesajlara ait tel numaraları hem senin telefon kayıtlarından hemde senin dilekçende belirttiğin numaralardan savcılık kanalıyla araştırılır.kapansın kapanmasın bütün numara kayıtları ilgili gsm şirketinde 6 aya kadar saklanır. kim hakaret ve kfür ettiyse cezalandırılır. cezada arttırma ve indirme hükümleri uygulanır onları boşver. suç unsuru kimde varsa cezayı yer. daha önce sabıkası olmayanların ertelenir.

çıkan sonuç şu kafana takma. her şey olacağına varır. şikayetçi olacaklarınıda sanmıyorum.
[/quote]
[b]Numara dagıtmada var o çok etkiler mi olayı?[/b]

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...