Jump to content

Nokia 5800 Sertifika Hatası Sorunu Çözümü

Avril_Lavigne
 Share

Recommended Posts

[center][b]Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi nokia 5800 ssertifika hatası vermektedir programlar bu sorunu nasıl halledebilirim önerirebileceğiniz programlar yada yöntemler varsa lütfen paylaşınız bilg,i paylaştıkça çoğalır !!! :)[/b][/center][center][b][size="4"][color="#ff0000"]bide arkadaşlar telefonu hacklemek garantisini iptal edermi peki[/color][/size][/b][/center]

Edited by the_word_avril_lavigne

[quote name='tnc_tr' date='12 November 2011 - 23:30 ' timestamp='1321133439' post='1111032']
ggle a omega 5800 yaz arat OmegA™ v4.6 Ultimate Final C6v40 Port 5800 yazan linklere gozat 5530 için yaptım mennunum hiçbir soruunu yok
[/quote]

omega ne oluyor yeni sistem mi 5800 c6 yazılımımı kuruyor

[quote name='the_word_avril_lavigne' date='12 November 2011 - 23:39 ' timestamp='1321133971' post='1111037']
omega ne oluyor yeni sistem mi 5800 c6 yazılımımı kuruyor
[/quote]

omega sistemi hazırlıyanın niki en yeni versiyoın uzerine c6 menu geliyor linki inceleseydin ya

ben 5530 telime kurdum hızlı stabil memnunum sertifika hatası hiç almadım yani hackli geliyor hızlandırma ayarı vs yapılmış

Edited by tnc_tr

[quote name='tnc_tr' date='13 November 2011 - 00:12 ' timestamp='1321135947' post='1111052']
omega sistemi hazırlıyanın niki en yeni versiyoın uzerine c6 menu geliyor linki inceleseydin ya

ben 5530 telime kurdum hızlı stabil memnunum sertifika hatası hiç almadım yani hackli geliyor hızlandırma ayarı vs yapılmış
[/quote]

telefonun garantisi için bir sorun olurmu cepi hacklemek

[quote name='Thund3R' date='13 November 2011 - 00:49 ' timestamp='1321138144' post='1111068']
Olmaz. Servise Göndereceğinde Götür Telefoncuya 5 tl ye normal yazılımı atsınlar. O Konuda korkun olmasın.
[/quote]

telefonun garantisi gittikten sonra ne anlamı kaldı yarn ebirgün telefon bozulduğu zaman dünyanın parasını istiyorlar

Ya birader bir sertifika hatası demişsin bir ton soru sormuşsun cvp veren adamda kacıyor seni gorunce madem hacklemek istemiyorsun gidersin ucrtetini verirsin orjinal yazılım satın alırsın bu kadar basit.

Servis de garanti iptali olmaz olcagını dusnuyorsan da jaf programı ile orjinal yazılımını atarsın içine olur biter olay yapmışın ya! Hem zaten firmware değiştiren sitelerce yuzlerce yoruım var okusana burayı felc etmene ne gerek var? Linkide verdik bir okuyun ogrenin ya.

[quote name='tnc_tr' date='13 November 2011 - 15:10 ' timestamp='1321189807' post='1111270']
Ya birader bir sertifika hatası demişsin bir ton soru sormuşsun cvp veren adamda kacıyor seni gorunce madem hacklemek istemiyorsun gidersin ucrtetini verirsin orjinal yazılım satın alırsın bu kadar basit.

Servis de garanti iptali olmaz olcagını dusnuyorsan da jaf programı ile orjinal yazılımını atarsın içine olur biter olay yapmışın ya! Hem zaten firmware değiştiren sitelerce yuzlerce yoruım var okusana burayı felc etmene ne gerek var? Linkide verdik bir okuyun ogrenin ya.

[/quote]

arkadaşım seni ne ilgilendirir soru sormam eğer soru sorduğuum kişi senin gibi cevap verseydi sonuna kadar haklı derim ama burası sonuçta bir forum bilgi öğretme ve paylaşma yeridir.Heralde soru sorucağım aklıma takılanları aklımda bürsürü sorun (hackleme ile ilgili) var şimdi ben bunların hepsini ayrı ayrı konu açıyım öylemi diyosun yani bilen[b][u][size="3"][color="#ff0000"] "arkadaşlarla burda birbirimize bilgi alışverişi yapıyoruz "[/color][/size][/u][/b] çekemiyenler yada illaki bir laf batırmak istiyenler varsa bu forumda yeri yoktur ve asla olmucaktır. Sözüm meclisten dışarı üstüne alınmak istiyen varsa hiç zaman kaybetmesin alınsın o kişiler kendilerinin bilir ...

Edited by the_word_avril_lavigne

garanti ile ilgili sorun yaşamazsın arkadaşım bende de aynı sorun mevcut idi wireless aracılığı ile yazılımı güncelledim sorun ortadan kalktı hiç bir şekilde sertifika diye birşey yaşamıyorum istersen sende denersin 5800xm nin yeni versiyonu telefonu bayağı hızlandırıyor

[quote name='striker_55' date='16 November 2011 - 12:02 ' timestamp='1321437773' post='1112552']
garanti ile ilgili sorun yaşamazsın arkadaşım bende de aynı sorun mevcut idi wireless aracılığı ile yazılımı güncelledim sorun ortadan kalktı hiç bir şekilde sertifika diye birşey yaşamıyorum istersen sende denersin 5800xm nin yeni versiyonu telefonu bayağı hızlandırıyor
[/quote]

aslında benim cep nokia 5228 de 5800 uyumlu yazılım olarak peki dediğin gibi güncelleme yapsan yine sertifika belası yine beni bulurmu (ovi den güncelleme yapsam)