Jump to content

Belirttiğiniz Dosya Adı Geçersiz Yada Çok Uzun

Mehmet
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar aynı isimde masa üstünde
Insert License with the maximum expiration date.bat diye açabiliyorum veya daha uzun yazıyorum sorun yok ama klasör içine taşıdığımda ise bu hatayı alıyorum
resimde görülüyor klasörün içinde oluşturmaya çalıştım date.ba buraya kadar yazdım ama ondan sonrasını yazmıyor yani birtane t koysam tamamdır ilkdefa başıma gelen bişey
bat uzantılı dosyalarda ad uzunluğu kısıtlıysa neden masaüstünde oluşturabiliyorum anlamadım gitti :)
[spoiler][img]http://www.iyidosya.com/public/5512/bat.JPG[/img][/spoiler]

[quote name='MeHMeTBeN' date='16 November 2011 - 21:34 ' timestamp='1321479284' post='1112879']
arkadaşlar aynı isimde masa üstünde
Insert License with the maximum expiration date.bat diye açabiliyorum veya daha uzun yazıyorum sorun yok ama klasör içine taşıdığımda ise bu hatayı alıyorum
resimde görülüyor klasörün içinde oluşturmaya çalıştım date.ba buraya kadar yazdım ama ondan sonrasını yazmıyor yani birtane t koysam tamamdır ilkdefa başıma gelen bişey
bat uzantılı dosyalarda ad uzunluğu kısıtlıysa neden masaüstünde oluşturabiliyorum anlamadım gitti :)
[spoiler][img]http://www.iyidosya.com/public/5512/bat.JPG[/img][/spoiler]
[/quote]

Dosya uzantısı ba olmuş bat değil...Kısalt sende kısaltarak yaz bakalım olacakmı..

Edited by C@NgO

kısaltarak zaten yazılıyor güzel kardeşim
[b][color="#FF0000"]masa üstünde
resimde görülüyor klasörün içinde oluşturmaya çalıştım date.ba buraya kadar yazdım ama ondan sonrasını yazmıyor yani birtane t koysam tamamdır[/color][/b]

oluşturmak önemli değilde cmd ile veya başka bir yöntemle oluşturabiliriz örneğin şunu belirteyim aynı konumda olması gerekir
yaptığım proje 22 parttan oluşuyor upload ettim bi çok partını tam yarıya gelmişken deneme yapim dedim sorunsuz çıkarıyormu diye partları denedim isim uzunluğundan dolayı hata veriyor 8.partta
winrarla çıkartırken hata iletisini kapat dediğimde çıkarıyor sorun yok aslında
sorun benim o winrardan çıkarırken veren iletiyi takıntı yapmam neyse ne yapalım artık bu şekilde paylaşıcaz :)

Edited by MeHMeTBeN

oluşturmak kolayda üstad rarlayıp rardan çıkartıldığında hata veriyor artık Not düşeriz konu altına paylaştığımda özellikle belirtirim bir sorun olmaz
çünki 4.43 GB neredeyse yarısı upload etmiştim geçen partların geri kalanı bugün veya yarın upload eder o şekilde paylaşırız