Jump to content

Sık Kullanılan Siteler....

BeNefSE
 Share

Recommended Posts

[font="Arial Black"][size="3"][b][size="4"]Arkadaşlar bu konu altında sık kullanılanlara eklediğimiz siteleri birbirimize önerebilmek için yer imlerimizi (bookmarks) paylaşalım.Benim yerimlerinde 100 e yakın site var.Favoriler adı altında Torrent siteleri,Bilgisayar forum siteleri,haber siteleri,film izleme siteleri,lig tv izleme siteleri diye kategoriye ayırdım....Sizlerle paylaşmak istedim.Sizlerde paylaşırsanız bilmediğimiz faydalı siteler keşfedebiliriz....[/size]

[attachment=778:1.jpg]
[attachment=779:2.jpg]
[code]http://hotfile.com/dl/141405712/08479b5/bookmarks.rar.html[/code]

Not: Özelikle lig tv siteleri kapanmış olabilir açılmayabilir.Yeni siteler eklemiştim firefox ve ayarlarımı silince hepsi gitti ondan dolayı en kısa zamnda yenileyeceğim...[/b][/size][/font] Edited by BeNefSE

çok güzel bir paylaşım eline sağlık.
gün geçtikçe arama motorlarının çöplüğü artıyor, yada aynı siteler çok sayıda yeri işgal ettiğinden sıralamayı dolduruyor.
buna bir önlem alınmazsa. arama motorlarından bir şey bulmak için harcanan zaman artacak...

forum için uygunsa ben de o kadar çok tavsiye edeceğim site vardı ki blog açtım :)

http://webseyyahi.blogspot.com/

not:linkler dead

Edited by lordlevent

[quote name='pixokid' date='04 December 2011 - 13:04 ' timestamp='1322996670' post='1123779']
Kardeş düşünce iyi fakat Mozillanın boormax sını vermişsin herkes mozilla kullanmıyorki karmakarışık bişey İnternet Explorerin sık kullanılanlarını verde bir işe yarasın teşekkür ederim
[/quote]
Öncelikle ben Firefox kullanıyorum :)
Senin sorunun çözümüne gelince internet explorer aç dosya bölümüne gel al-ver i seç ve verdiğim bookmarksı göster sık kullanılanlarda yer imi araç çubuğunun içine atıyor.Yani internet explorerda da kullanabiliyosun....

• 1 ay sonra...

[color="#4169E1"][size="3"][b][font="Arial Black"]Favori program listesi güncellenmiştir...
Linkleri bulunan site kategorileri:15 torrent sitesi,26 türk-9 yabancı program vb paylaşım sitesi,4 görsel çizim-tasarım,12 film-dizi,9 premium indirme,7 tane lig tv izleme,7 haber sitesi,3 oyun indirme sitesi ve birkaç tanede çeşitli site adresleri bulunmaktadır...[/font][/b][/size][/color]
[attachment=780:1.jpg]
[attachment=781:2.jpg]
[code]http://hotfile.com/dl/141405712/08479b5/bookmarks.rar.html[/code]

Edited by BeNefSE

• 2 hafta sonra ...