Jump to content

Cep Telefonu Önerisi

byblt
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar merbaha öncelikle bu ay sonu maaşımı alınca güzel bi telefon almayı düşünüyorum bugune kadar nokiadan şaşmadım nokiada sagolsun bı yere kadar yetti ama artık nokia benim için bitmiştir 11 sene önce nokia ile başlayan telefon serüvenüm 5800 la devam edip c7 ile son bulmuştur nokia sorunlarından bahsetmeye başlarsam sayfalar yetmez bana nokiadan daha üstün c7 den fiyatı 1.500 TL ye kadar olan ne telefon önerirsiniz bi yardımcı olursanız çok iyi olur nokia harici ne olursa olsun tavsiyelerinizi bekliyorum bu arada nokia yı kötülemıyorum kötülememde sadece yetersiz kalıyor artık donma vb şeyler benı sıktı bu yuzden nokiadan yaka silktım önerinilerinizi bekliyorum teşekkürler. Edited by byblt

[quote name='byblt' date='24 November 2011 - 19:54 ' timestamp='1322164464' post='1117798']
iphone kaç almalıyımkı
[/quote]

iPhone 4,

ekranı büyüktür ama güzel bir telefon "Samsung Galaxy S2" 1300-1500 e falan alabilirsin.
HTC Desire HD de güzel cihaz tavsiye ederim.

[warning][color=#FF0000][b]DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

[topic=872]Forum Kuralları[/topic] - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.[/b][/color][/warning]

[quote name='tenekecezve' date='25 November 2011 - 00:00 ' timestamp='1322168409' post='1117845']
[warning][color=#FF0000][b]DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

[topic=872]Forum Kuralları[/topic] - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.[/b][/color][/warning]
[/quote]

Sende bi telefon önerirmisin :)

Sony Ericsson Xperia Arc veya arc S

[img]http://i.imgur.com/7EIGq.jpg[/img]

Sony Ericsson XPERIA Arc özellikleri

NETWORK: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900, HSDPA 900 / 2100, HSDPA 850 / 1900 / 2100
BOYUTLAR ve AĞIRLIK: 125 x 63 x 8.7 mm, 117 g
EKRAN: 480 x 854 pixel, 4.2 inch, 16 milyon renkli kapasitif dokunmatik ekran, çizilmeye karşı dayanıklı yapı, Sony Mobile BRAVIA Engine, accelerometer
SİSTEM ve HAFIZA: Android OS, v2.3 (Gingerbread), Qualcomm MSM8250 Snapdragon 1 GHz işlemci, 8GB microSD kart ile gelmekte 32GB'a kadar arttırılabilir hafıza.
DATA: GPRS: Var
EDGE: Var
3G: HSDPA, HSUPA
WLAN: Wi-Fi 802.11b/g/n, DLNA
Bluetooth: A2DP'li v2.1
USB: microUSB v2.0
KAMERA: 8 megapixel, 3264 x 2448 pixel, 720p HD video kaydı@30fps, autofocus, LED flash, dokunarak odaklama, görüntü stabilizasyonu, geo-tagging, yüz ve gülümseme algılayıcı
DİĞER: A-GPS özelliği, 3.5 mm audio jack, dijital pusula, HDMI çıkışı, MP4/H.263/H.264/WMV player, MP3/eAAC+/WMA/WAV player, NeoReader barcode scanner, Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Calendar, Google Talk, Facebook ve Twitter uygulaması
PİL: Li-Po 1500 mAh

Edited by 600

son zamanlarda andorid bir telefon almak yavaş yavaş farz oldu lakin bu noktada iyi bir seçim yapmak ön planda
iphone program desteği ücretli itunesten ücretsiz program topla
galaxy s2 kullanan arkadaşımın küçük ama hoş olmayan bir durumu arama bekletme seçeneği açık iken konuşma kapanıyor
htc favorilerim arasında desire hd var fakat görüntülü konuşma yok ön kamera yok
bana kalırsa bir müddet bekle nokia kullanmaya devam et. bende değiştirmeyi düşünüyorum piyasaya şöyle bir bakınca küçük hatalar yüzünden vazgeçiyorum. illa almak istiyorsan galaxy s2 al bütçenin dışına çıkmıyor. modeller arasında yok yok olan hiç yoksa bile tamam bu denilecek güzel bir telefon bulursan paylaşırsan sevinirim

[quote name='SyT.sN' date='25 November 2011 - 14:10 ' timestamp='1322219408' post='1118085']
[font="Tahoma"]Gel sana 1.500 tL'e Samsung Galaxy S2 verim :D[/font]
[/quote]

Yok almıyım ben :)

[quote name='drcslm' date='25 November 2011 - 14:39 ' timestamp='1322221146' post='1118090']
son zamanlarda andorid bir telefon almak yavaş yavaş farz oldu lakin bu noktada iyi bir seçim yapmak ön planda
iphone program desteği ücretli itunesten ücretsiz program topla
galaxy s2 kullanan arkadaşımın küçük ama hoş olmayan bir durumu arama bekletme seçeneği açık iken konuşma kapanıyor
htc favorilerim arasında desire hd var fakat görüntülü konuşma yok ön kamera yok
bana kalırsa bir müddet bekle nokia kullanmaya devam et. bende değiştirmeyi düşünüyorum piyasaya şöyle bir bakınca küçük hatalar yüzünden vazgeçiyorum. illa almak istiyorsan galaxy s2 al bütçenin dışına çıkmıyor. modeller arasında yok yok olan hiç yoksa bile tamam bu denilecek güzel bir telefon bulursan paylaşırsan sevinirim
[/quote]

Önerin nedir androit olarak

Arkadaslar bı konuda daha yardım istiycem sizden htc 2 telefon begendım sizce wındows mobılmı alsam andoritmi

1 i bu

http://www.htc.com/tr/smartphones/htc-sensation-xe/

2 inciside bu

http://www.htc.com/tr/smartphones/htc-sensation/