Jump to content

Knight Online Ilk Giriş Hatası

crberus
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar knight yükledik ilk defa bilgisayara kaydolduk web sitesine girerken bi sorun çıkmadı ama oyuna girerken bu hatayı veriyor
nasıl cözebiliriz bu sorunu
saygılarımla crberus

[quote][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1322497944__1.png[/img][/quote] Edited by crberus

[quote name='pcusta_99' date='28 November 2011 - 18:36 ' timestamp='1322498218' post='1120477']
Yazıda yazıyor zaten, şifreniz yanlış diyor. Biraz ingilizce bilmek yeterli.
[/quote]

ALLAH'ım ne günlere kaldık
hocam web sitesine girerken sorun yok şifre yanlış demiyor
fakat oyuna girerken böyle diyorr
anladınmıı

[quote name='crberus' date='28 November 2011 - 19:41 ' timestamp='1322498487' post='1120488']
ALLAH'ım ne günlere kaldık
hocam web sitesine girerken sorun yok şifre yanlış demiyor
fakat oyuna girerken böyle diyorr
anladınmıı
[/quote]

Üslubunuzu düzeltirseniz yardımcı olabiliriz. Böyle konuşursanız kimse size yardım edemez.

[quote name='galetis' date='28 November 2011 - 18:42 ' timestamp='1322498572' post='1120490']
Üslubunuzu düzeltirseniz yardımcı olabiliriz. Böyle konuşursanız kimse size yardım edemez.
[/quote]

özürdilerim ne anladınız bilmiyorum ama arkadaş ingilizce bilmeyenleri aşağılar gibi konuşunca böyle bi cevabı hak ettiğini düşündümm
ingilizce biliyorum ama bu sorunu nasıl cözeçeğim onu soruyorum
anlata bildimi

[quote name='galetis' date='28 November 2011 - 19:12 ' timestamp='1322500339' post='1120552']
E-mail onayı gerekebilir. denedinizmi?
[/quote]

evet tekrardan onay maili işlemini gerçekleştirdim
şifremi deiştirdim
artık yaın uğraşacağım ya kafam doldu bu gün

[quote name='blnt44' date='30 November 2011 - 10:11 ' timestamp='1322640693' post='1121639']
şifrenizi değiştiriniz
kullanıcı adı ve şifrenizi yanlış girerseniz bu hatayı alırsınız
[/quote]

şifreyi değiştirdim denedim knight web sitesine giriyorum sorun yk orada oyuna girerken oluyr

[quote name='Byogulcan' date='30 November 2011 - 11:01 ' timestamp='1322643678' post='1121659']
Şifren veya id kesinlikle yanlış.Başka bi problemi yok bu sorunun.
[/quote]

>>>>>> knight web sitesine girerken bi sorun yok şifre felan yanlı demiyorr

>>>>>>> fakat oyuna girerken böyle diyorr

güvenlik duvarı engelliyordur diycem ama o zamanda login server hatası vermesi lazımdı.kullanıcı adı yada şifrende türkçe karakter vb. problem olabilir.
hepsini geçtim bence bu bir işarettir.belki de hiç girmemen lazımdır.bence hiç başlama oyuna.bütün zamanını hiç bitmeyecek bir oyuna harcama derim.knight online'ı yıllarca oynamış biri olarak söylüyorum sana bunu.

[quote name='Lastman' date='30 November 2011 - 15:34 ' timestamp='1322660057' post='1121797']
güvenlik duvarı engelliyordur diycem ama o zamanda login server hatası vermesi lazımdı.kullanıcı adı yada şifrende türkçe karakter vb. problem olabilir.
hepsini geçtim bence bu bir işarettir.belki de hiç girmemen lazımdır.bence hiç başlama oyuna.bütün zamanını hiç bitmeyecek bir oyuna harcama derim.knight online'ı yıllarca oynamış biri olarak söylüyorum sana bunu.
[/quote]

eyvallah önerini dikkate alcağım elbette bende ne yapim tek tesellim bilgisayar oyunları teselli ediyor unutturuyor o iğrençlikleri bana
şifremte bi harf var oda (B) diğerlesi sayı 6 ane felan sayı var

Merhaba,

Eğer MMORPG bir oyun oynamak istiyorsanız eskilerden ve tüm bu oyunların atası olan Dark Age of Camelot'u oynamanızı öneririm. Çok daha dengeli ve keyifli bir oyundur. Eskidir, belki artık World Of Warcraft, Aion ya da Guild Wars gibi oyunların grafik olarak yanına yaklasamaz ama oyun içi dengeler ve PVP dengesi açısından çok keyiflidir. Bunu neden söylüyorum; Sadece Knight Online ile zaman kaybetmek yerine bu oyunu bir deneyin derim. :) Orjinal Server'ların dışında 10 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Uthgard üzerinden de oynayabilirsiniz. Artık Türk'lerin ilgi göstermediği ama Alman, İtalyan, İngiliz ve Amerikalı bir çok oyuncunun hala seve seve oynadığı ve bazı saat dilimlerinde 1000 kişiyi aşkın kişinin online olduğu bir server. Aktif olarak eskilerden 7-8 tane Türk arkadaşımız da Uthgard ve orjinal server üzerinde oynuyor hala...

Sevgiler,
H.

Edited by Hildorien

[quote name='Hildorien' date='30 November 2011 - 16:54 ' timestamp='1322664887' post='1121830']
Merhaba,

Eğer MMORPG bir oyun oynamak istiyorsanız eskilerden ve tüm bu oyunların atası olan Dark Age of Camelot'u oynamanızı öneririm. Çok daha dengeli ve keyifli bir oyundur. Eskidir, belki artık World Of Warcraft, Aion ya da Guild Wars gibi oyunların grafik olarak yanına yaklasamaz ama oyun içi dengeler ve PVP dengesi açısından çok keyiflidir. Bunu neden söylüyorum; Sadece Knight Online ile zaman kaybetmek yerine bu oyunu bir deneyin derim. :) Orjinal Server'ların dışında 10 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Uthgard üzerinden de oynayabilirsiniz. Artık Türk'lerin ilgi göstermediği ama Alman, İtalyan, İngiliz ve Amerikalı bir çok oyuncunun hala seve seve oynadığı ve bazı saat dilimlerinde 1000 kişiyi aşkın kişinin online olduğu bir server. Aktif olarak eskilerden 7-8 tane Türk arkadaşımız da Uthgard ve orjinal server üzerinde oynuyor hala...

Sevgiler,
H.
[/quote]

ben knight tı ilk kez deneyecegim ondada olmadı işte

kardeş senin account gemerfirst ile ilişkili mi yani orada accountun var değil mi? En sonda uyarıda sana "Bu sadece bağlantılı hesaplar için geçerlidir" diyor eğere değilse gamerfirstte hesap açıp knight hesabını eklemen lazım. İnşallah sorun odur.