Jump to content

En İyi Yazıcı ?

Iceberg

En İyi Yazıcı ?  

31 members have voted

1. 1. > Görüş ve Önerileriniz

• HP
      22
    • Epson
      1
    • Brother
      0
    • Canon
      1
    • Dell
      0
    • Konica Minolta
      0
    • Lexmark
      2
    • Oki
      0
    • Olivetti
      0
    • Samsung
      2
    • Xerox
      3
    • Panasonic
      0
    • Seiko
      0
    • Xante
      0
    • Ricoh
      0
    • Tally
      0
    • IBM
      0
    • Dymo
      0

Recommended Posts

Merhabalar.

İşyeri için bir yazıcı almayı düşünüyorum. Hangi markayı öneriyorsunuz? Kullanıp da önerdiğiniz yazıcı/ları söylerseniz sevinirim. Teşekkürler..

[ Lazer & renkli. ]

Anket de açıyorum, en azından yazmaya vakti olmayanlar işaretler :closedeyes:

nasil bir yazici almayi dusunuyosun neye gore en iyi. baski kalitesi kagit boyutu nkta vuruslu lazer ne istiyosun bence anket biraz sacma :closedeyes:

Saçma olan bir durum göremedim ve ayrıca [ Lazer & renkli. ] diye belirtmişim, iletimi tekrar okuyun isterseniz.

Epson a kesinlikle yaklaşma, servis hizmeti yerlerde geziyor ayrıca işletme maliyeti söylenenin yada hesaplayabileceğinin çok çok üstünde ve baskı kalitesi pek iyi değil.

( iki tane kullandım üçüncüsü ömrünü tamamlıyor üçününde aynı olma sebebi maalesef bozulanı servis tamir edemediği için yenisini veriyor :closedeyes: avantajmı dezavantajmı bilmem ) ama ilk epson la aldığım hp hala çalışır vaziyette.

Arkadaşlar bende yazıcı alacağım .

Geçen bir teknik servisçi arkadaş 3 ü bir arada olan dell 1700 ü tavsiye etti fiyat ve performans olarak iyi dedi aranızda kullanan varmı.Öğrendiğime göre dell firması bu yazıcıyı lexmark a yaptırıyormuş fakat arasında bayağı bir fiyat farkı var.!

renkli ve lazer yeterli bir açıklama değil. Fiyat aralığını söyleyin ben size alabileceğiniz en uygun yazıcıyı söyleyeyim. Farklı kalite ve özelliklerde birbirinden farklılık gösteriyor modeller. Şu an dünyanın bir numarası xerox. Türkiye yatırımı için indirime gittiler. Buna rağmen 1000$ üzeri fiyatlarda Türkiye pazarında iyi sayılmazlar. Bu size verebileceğim en küçük örnekti.

Fiyat aralığını söyleyin özelliklerini belirleyelim.

Özellikle Hp de geri dönüşler oluyor..

zaman zaman bazı modellerde satış fiyatının yaklaşık %20 civarını size iade ediyorlar. Bu avantajı da değerlendirmek içni araştyırma yapınız..

Ama tabi bu iadeler genel itibariyle çok fonksiyonlu ve fiyatı pahalı olanlarda oluyor.

450 vicarı olan bir hp'de 80 civarı geri dönüş olmuştu.

renkli ve lazer yeterli bir açıklama değil. Fiyat aralığını söyleyin ben size alabileceğiniz en uygun yazıcıyı söyleyeyim. Farklı kalite ve özelliklerde birbirinden farklılık gösteriyor modeller. Şu an dünyanın bir numarası xerox. Türkiye yatırımı için indirime gittiler. Buna rağmen 1000$ üzeri fiyatlarda Türkiye pazarında iyi sayılmazlar. Bu size verebileceğim en küçük örnekti.

Fiyat aralığını söyleyin özelliklerini belirleyelim.

Fiyat konusunda bir sınırlama yok. En iyisini söylemeniz yeterli.

Fiyat önemli değilse size önerebileceğim en iyi ürün XEROX PHASER 7400 A3 COLOR LASER Serisi Yazıcılardır.

Please register to see this content.

HPnin 4000$ üzerindeki yazıcıları bu aletin eline su dökemez. hem çok hızlı hem dijital kalitenin en üst düzeyinde. 7400/N i 2800dolara bulabilirsiniz.

Tekrar söylüyorum bundan daha iyi yazıcı yok :(

Lexmark tan Uzak durun bu kadar dandik bir yazıcı görmedim....ankette de saçmalık var lexmark 2. gözüküo herkez kendi malını övmüş görünüşe bakılırsa bence

1 - HP

2 - Canon

Bunlardan şaşmayın derim..lexmar yazıcı kullandım daha doğrusu kullanamadım servise göndermekten

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...