Jump to content

Murathassoy Katılımsız Arşivi V13

murathassoy
 Share

Recommended Posts

• Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yeniyeni11' date='23 January 2012 - 22:08 ' timestamp='1327349283' post='1144905']
benimde bi ricam var...office2003 2007 ve 2010 üçü de olursa sevinirim
[/quote]

[b][color="#FF0000"]Diğer sürümde eklerim dostum tamam...[/color][/b]

[b]Teknik Servis 7/24 [/b]
neden anasayfada apple logosu var.. eğer mac sistemler için de program varsa mantıklı ama sadece windows için hazırladıysan saçma olmus.. bence daha guzel bır arayuz ve tema yapabilirdin

[b][color="#FF0000"]Öyle uygun gördüm Daha iyisinide sizlerden görelim benim elimden bu kadar geliyor dostum...[/color][/b]

Edited by murathassoy

Öncelikle ellerinize sağlık. Bir öneri olarak; Kurulum ekranında programları katagori olarak sıraya soksanız, yani antivirüsler alt alta, video oynatıcılar alt alta v.s. Umarım sonraki çalışmada dikkate alırsınız.

[quote name='ekycy' date='24 January 2012 - 01:36 ' timestamp='1327361802' post='1145005']
Öncelikle ellerinize sağlık. Bir öneri olarak; Kurulum ekranında programları katagori olarak sıraya soksanız, yani antivirüsler alt alta, video oynatıcılar alt alta v.s. Umarım sonraki çalışmada dikkate alırsınız.
[/quote]

[b][color="#FF0000"]Öyle çok uğraştırıyor be Arkadaşım ben böyle yapmayı çok seviyorum Alışkanlık gibi bişi oldu ama eski sürümlerde 1 tanesinde vardı
Umarım yeni aio'mda biraz daha görselliğe önem veririm değişik bişiler çıkartmaya çalışcam... :) [/color][/b]

[quote]
[b]alpalm[/b]
Gerçekten güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık menüyü ana başlıklarla toparlayabilme imkanın olursa göze daha hoş gelecektir, güzel çalışmalarının devamını dilerim.[/quote]

[color="#FF0000"][b]Ne Demek istediğini Tam olarak Anlamadım ßiraz açıklık getirirmisin...[/b][/color]

Edited by murathassoy

Her zaman takdir ettiğim çalışmalara imza atyorsun abi :) Hatta bir anımı anlatayım..Okulda bilgisayarladan birine programlar kurulacaktı baktım ana programlar cdsi yok "SEÇMELİ PROGRAMLAR WPI" isminde bi cd var taktım bi baktım murat hassoy :) buraya kadardamı geldin be abi dedim.

[quote name='pilgetir' date='24 January 2012 - 17:34 ' timestamp='1327419268' post='1145189']
Her zaman takdir ettiğim çalışmalara imza atyorsun abi :) Hatta bir anımı anlatayım..Okulda bilgisayarladan birine programlar kurulacaktı baktım ana programlar cdsi yok "SEÇMELİ PROGRAMLAR WPI" isminde bi cd var taktım bi baktım murat hassoy :) buraya kadardamı geldin be abi dedim.
[/quote]
[b]Allah Razı olsun taktir ediyorlar elimden geldiğinden fazlasıyla uğraşıyorum ya
ama ben WPI yaptıgımı hatırlamıyorum ayrıca benım sürümleri Kuzenım var okulda Programcılık işleri yapanlara Dagıtıyor İşte Bırakmak istiyorum olmuyor :)[/b]

[i][b]Murat abi bi isteğim olacak şu butonların bulunduğu dosyayı upload edermisin bi ark. vermiştim oda silmiş yanlışlıkla butonlar gözükmüyo...(MhKa V11)[/b][/i]

[img]http://b1201.hizliresim.com/t/t/2324k.jpg[/img]

Edited by vjugur

[color="#FF0000"][size="4"]pardon versiyon 12 ye yazacaktım [/size][/color]
arkadaşım ben bi problemle karşılaştım normal masaüstü pc de hiç bir problem yok programları seçiyorum ve kurmaya başlıyor
yanlız bi arkadaşta Exper Style netbook var ona program yüklemek istediğimde şablon pc ekranına sığmıyor ve yarıdan fazlası gözükmüyor ne yaptıysam bi türlü programları yükleyemedim

Edited by chatlak50

[quote name='vjugur' date='25 January 2012 - 14:58 ' timestamp='1327496326' post='1145684']
[i][b]Murat abi bi isteğim olacak şu butonların bulunduğu dosyayı upload edermisin bi ark. vermiştim oda silmiş yanlışlıkla butonlar gözükmüyo...(MhKa V11)[/b][/i]

[img]http://b1201.hizliresim.com/t/t/2324k.jpg[/img]
[/quote]
[b]özeline yolladım 2.ci yi indir [/b]

Edited by murathassoy

[quote name='chatlak50' date='25 January 2012 - 23:10 ' timestamp='1327525827' post='1146020']
[color="#FF0000"][size="4"]pardon versiyon 12 ye yazacaktım [/size][/color]
arkadaşım ben bi problemle karşılaştım normal masaüstü pc de hiç bir problem yok programları seçiyorum ve kurmaya başlıyor
yanlız bi arkadaşta Exper Style netbook var ona program yüklemek istediğimde şablon pc ekranına sığmıyor ve yarıdan fazlası gözükmüyor ne yaptıysam bi türlü programları yükleyemedim
[/quote]
[b]Evet ona Dikkat ettim ama ilk defa Alt kısıma button eklemiştim boyutundan dolayı öyle oluyor dostum yapcak ßişi yok ;)[/b]

[quote name='theyureklicocuk' date='26 January 2012 - 19:06 ' timestamp='1327597574' post='1146310']
programları nereye kuruyor acaba mesela torrenti kuruyorum calısıor pc yi kapatıorum sonra tkkrr pcde bulamıorm torrenti tkrr kuruyorum idm de aynı sey gecerli c ye kuruyor da nereye kuruyor
[/quote]
[b]Nasıl yani Anlamadım arkadaşım Türkçe açıklamasını yapsana ney neyin programını kuruyor ve Torrent le ne alakasi var Onu çözemedim...[/b]

abicim resim cklcek bişy degl ki senin aio yu daemon tools la acıorum torrenti kuruyorum basarıyla kuruldu dior sonra torrent karsıma gelior zatn işimi goruyom işde indrcğimi indiriom sonra pc yi kapatıom acıtımda program yok c ye bakıorum program files a orda da bulamadm bu secilen programlar nereye kuruluor onu soruyorum

[b]Özeline Video yolladım izlersin...

Ve lütfen arkadaşlar ilk once sisteminizde kurmak istediğiniz program kurulu ise kurmayın kaldırın yada varsa bir bakın sonra deneyin burayada yok kurulmuyor etmiyor diye saçma sapan yazılarla doldurmayın...[/b]

Edited by murathassoy

[quote name='murathassoy' date='26 January 2012 - 22:43 ' timestamp='1327610624' post='1146384']
[b]Özeline Video yolladım izlersin...

Ve lütfen arkadaşlar ilk once sisteminizde kurmak istediğiniz program kurulu ise kurmayın kaldırın yada varsa bir bakın sonra deneyin burayada yok kurulmuyor etmiyor diye saçma sapan yazılarla doldurmayın...[/b]
[/quote]

[b]Senin Yolladığın Videoda Pc De Zaten İDM Kuruluydu ve masaüstüne Simge Gelmedi Sen Başlata Gittiğinde İse Pc De Kurulu Olan İDM Yi Gösterdin İDM Logosu Kurarken Bi Açık Olan Bide Katılımsızı Yapan Adamın Logosu Gözüküyodu Kendin Bile Dikkat Etmedinmi ?[/b]

özelinize yazılan bişeye genelden neden cevap veriyorsunuz? ikinci olarak katılımsızı yapan kişinin adı geçmesi doğal zaten arkadaşda konuyu açarken yardım aldığını yazmış . bizler bazen bedavadan bişey bulsak illaki en ücra köşelerine kadar eleştiri yapmaktan vazgeçmiyoruz . yapmamız gereken eleştirinin dozunu iyi belirlemekte sonuçda arkadaş çaba sarfetmiş elinden geldiğince bişey tasarlamış. kimisi tasarımı beğenmiyor kimisi niye mp3 yok diyor . lütfen daha yapıcı olalım eleştirilerde.

[quote name='blnt44' date='27 January 2012 - 09:56 ' timestamp='1327651015' post='1146521']
özelinize yazılan bişeye genelden neden cevap veriyorsunuz? ikinci olarak katılımsızı yapan kişinin adı geçmesi doğal zaten arkadaşda konuyu açarken yardım aldığını yazmış . bizler bazen bedavadan bişey bulsak illaki en ücra köşelerine kadar eleştiri yapmaktan vazgeçmiyoruz . yapmamız gereken eleştirinin dozunu iyi belirlemekte sonuçda arkadaş çaba sarfetmiş elinden geldiğince bişey tasarlamış. kimisi tasarımı beğenmiyor kimisi niye mp3 yok diyor . lütfen daha yapıcı olalım eleştirilerde.
[/quote]

[b]
Özeldende Söyledim Cevap Alamadım.

Vede Sorunları Söyleyelimki Birdahaki Versiyonda Sorun Olmasın.[/b]

çalışman yıne çok guzel. ellerine sağlık. yalnız sanırım v11 sürümüydü. onuda ındırdım. yeni sildim kurulum sırasında genellikle 15-16 program seçiyorum ve her seferinde 5-6 programı kurmadan atlıyo bu seferkı sürümde kurulmayan aklımda kalanları yazıyım uttorent IDM eset 32 bit 7zip bu kadardı sanırım neden kurulmaz bilgi verebilirmisin. KOlay gelsin.

Bu arada işletim sistemi Win7 Ultimate x86

Edited by ozayyusuf