Jump to content

ProBox AI v1.1

KintaRo
 Share

Recommended Posts

Ellerine sağlık çok güzel olmuş bi de bu programı sadece AIO için değildi programa .rar .zip gibi farklı programlar ekleyebilsek yani program yöneticisi gibi kullanabilsek ve sürükle bırak haricinde farklı bir seçenek ile program ekleyebilsek daha güzel olurdu. :rolleyes:

Edited by unquiet

Gerçekten güzel bir program.@ Kintaro usta sağolsun.BU hep konuşuluyodu.Otokurda varmıydı bu özellik hatırlamıyorum.Benim ilk gördüğüm bu türü @RealyMan'ın yaptığı rg idi.Geliştirilebilir güzel bir şey.Bende bişi hazırlıyorum bakalım beğenecek misiniz?
NEyse konumuza dönelim gerçekten güzel bir program.Tasarımda Çok güzel.Gelişince daha güzel olacağına eninim. :)

[quote name='unquiet' date='15 February 2012 - 13:36 ' timestamp='1329305764' post='1155224']
Ellerine sağlık çok güzel olmuş bi de bu programı sadece AIO için değildi programa .rar .zip gibi farklı programlar ekleyebilsek yani program yöneticisi gibi kullanabilsek ve sürükle bırak haricinde farklı bir seçenek ile program ekleyebilsek daha güzel olurdu. :rolleyes:
[/quote]

ProBox'un amaco katılımsız programları bir kaç tıkla kurabilmek ve portable araçları bünyesinde barındırarak kolayca ulaşılmasını sağlamak. rar, iso gibi dosyaları içinde barındırması amacı dışına çıkmasını sağlar diye düşünüyorum.

[quote name='nano68' date='15 February 2012 - 19:38 ' timestamp='1329327520' post='1155402']
Gerçekten güzel bir program.@ Kintaro usta sağolsun.BU hep konuşuluyodu.Otokurda varmıydı bu özellik hatırlamıyorum.Benim ilk gördüğüm bu türü @RealyMan'ın yaptığı rg idi.Geliştirilebilir güzel bir şey.Bende bişi hazırlıyorum bakalım beğenecek misiniz?
NEyse konumuza dönelim gerçekten güzel bir program.Tasarımda Çok güzel.Gelişince daha güzel olacağına eninim. :)
[/quote]

OtoKur'da bu özellik yoktu. Ve ProBox'u ilk defa 2 yıl önce yaptım ama paylaşmadım. ProBox türünün ilkidir. Web sitesinin kayıt tarihine bakarsanız zaten 1 sene önce onu almıştım ben. Neyse çok önemli değil.

[quote name='34ero' date='17 February 2012 - 10:03 ' timestamp='1329465796' post='1156217']
hocam bordo.klavyeliler.06 arkadaşımız bir xp cd si yapmış programı kullana bilmiş
[/quote]

Evet dün gördüm, o tür kullanılabileceği aklıma gelmemişti, güzel olmuş :)

Kintaro çalışman gayet kıymetli ve başarılı birkaç deneme yaptım sıkıntı yaşamadım.
Ufak tefek düzenlemeler yapılırsa daha iyi olur.
-Çıkış butonuna basıyorum çıkmıyor program aynı durduğu gibi ekranda kalıyor.
-Bu projenin yabancı dilde olanı olursa gayet güzel olur.
-Tam ekran (ekranı kaplama) yapılabilirse çok daha iyi olur.
-Program açılırken karşımıza çıkan splash biraz daha çabuk kaybolmalı.(reklam mutlak olmalı ;))
-Destek sitenizde bir an önce hizmete girse iyi olur.
-Probox kullanım sayısı üzerine gelince el işareti çıkıyor ve siteye gitmemizi istiyor.Zaten yukarıda web sitesi var Program kullanım sayısındakine gerek yok bence.
-Tema desteği
-Sen saate ve tarih galiba sevmiyorsun ama sevenlerde vardır.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. :rolleyes:

[quote]-Çıkış butonuna basıyorum çıkmıyor program aynı durduğu gibi ekranda kalıyor.[/quote]

Bu hata Fix#012 kodu ile kaydedilmişti, yeni versiyonda düzeltilecek.

[quote]-Bu projenin yabancı dilde olanı olursa gayet güzel olur.[/quote]

Bu zaten önceki ProBox'larda olan bir özellikti ama bu versiyona da ekleyeceğim, Dev#007 kodu ile kaydettim.

[quote]-Tam ekran (ekranı kaplama) yapılabilirse çok daha iyi olur.[/quote]

Dev#008 kodu ile kaydedildi.

[quote]-Program açılırken karşımıza çıkan splash biraz daha çabuk kaybolmalı.(reklam mutlak olmalı ;))[/quote]

Fix#013 kodu ile kaydedildi.

[quote]-Destek sitenizde bir an önce hizmete girse iyi olur.[/quote]

www.proboxai.com ve www.proboxai.com/forum adresleriyle zaten hizmet vermekteyiz.

[quote]-Probox kullanım sayısı üzerine gelince el işareti çıkıyor ve siteye gitmemizi istiyor.Zaten yukarıda web sitesi var Program kullanım sayısındakine gerek yok bence.[/quote]

İstatistik sistemindeki sorunlar Fix#002 kodu ile kaydedilmişti ve bu sistemi geliştiriyorum şu anda. Yeni versiyonda daha stabil bir istatistik sistemi olacak.

[quote]-Tema desteği[/quote]

Dev#009 kodu ile kaydedildi.

[quote]-Sen saate ve tarih galiba sevmiyorsun ama sevenlerde vardır.[/quote]

Evet sevmiyorum ve çok gereksiz buluyorum. Saat ve tarih zaten windows task bar da mevcut, 2. sinin egreği olduğunu düşünmüyorum ve koymayacağım.

Değerli incelemelerin için teşekkür ederim recebim, görüşürüz.

[quote name='KintaRo' date='17 February 2012 - 14:57 ' timestamp='1329490670' post='1156412']
Bu pazar günü v0.4 geliyor inşallah
[/quote]

[color="#2E8B57"][size="4"][font="Comic Sans MS"]Yeni sürümün bugün yayınlacağı söylenmişti bu konuda bir gelişme varmı acaba.[/font][/size][/color]

Edited by sedbond

[quote name='sedbond' date='19 February 2012 - 15:56 ' timestamp='1329659808' post='1157338']
[color="#2E8B57"][size="4"][font="Comic Sans MS"]Yeni sürümün bugün yayınlacağı söylenmişti bu konuda bir gelişme varmı acaba.[/font][/size][/color]
[/quote]

Şu an halen üzerinde çalışıyorum, yetiştirebilirsem bugun yayınlayacağım, en geç yarın elinizde.

[quote name='gaffurtr' date='19 February 2012 - 16:23 ' timestamp='1329661407' post='1157356']
Şimdi baktımda site ve forum gitmiş.Herhalde bi problem oldu onla uğraşıyo kintaro abi ondan yeni versiyonu yayınlayamadı :(
[/quote]

Evet ikiside kapalıydı, yeni reseller aldım ve siteyi taşıdım, şu an herşey aktif.

[quote name='KintaRo' date='20 February 2012 - 13:55 ' timestamp='1329746109' post='1157890']
Sanırım yetişmeyecek, geribildirimlerde belirtilen hataların çoğunu hallettim ancak çoklu dil desteğine başladım o yüzden bir kaç gün sürecek gibi.
[/quote]
kıntaro bence arkadaşların bence sabırsızlıklarına bakma hatasız ve güzel olsunda 1 ayda olsa bekleriz