Jump to content

Facebook Telefona Onay Kodu Gelmiyor

Share

Recommended Posts

arkadaşlar hesabımı facebook kapatmış şimdi giriş yaptıgımda telefonu dogrula diyor telefonumu yazıyorum gönder diyorum ama telefonuma gelmiyor 5 6 kez böyle yaptım sonrada fazla kod gönderdiniz biraz bekleyin diyor.ama telefonuma kod gelmiyor yardım edebilecek varsa şifremi yollayabilirim.

[center][quote name='abdullahTR' date='07 February 2012 - 17:25 ' timestamp='1328631956' post='1152007']
ben vodafonum yine gelmiyor :D
[/quote]

[i][color="#000000"][size="2"][font="Arial"]Bazen saniyeler içinde geliyor bazen ertesi gün belli olmuyor yani.[/font][/size][/color][/i][/center]

Bende 1 ay kadar bu sıkıntıyı yaşadım. Müşteri hizmetlerine sürekli mesaj atmama rağmen hiçbir cevap alamadım. Her mesajı gönder dediğimde hoparlörden şebeke paraziti sesi geliyordu ama mesaj gelmiyordu. Hattımı başka bir telefona takıp mesajı tekrar yolladığımda geldi. Sorun benim telefonumdan kaynaklıymış...

Bende son bir kaç gündür aynı durumdan muzdariptim. E-mail gönderdiklerinde cevap gönderdim bana mısın demediler. Herkeste aynı sıkıntı olduğuna göre demekki genel bir problem var!! Zaten sıkıntı çerezleri silinince veya pc'nin bir anda veya tarayıcının problem çıkartıp görev yöneticisinden kapatınca çerezlerin zarar görmesinden dolayı facebook'a girişte cihazı tanıyamıyor! IE9'da yaşadım bu problemi. Kod isteme bölümünde BİZ SİZİ ARAYALIM gibi bi seçenek var! Onu da ne kadar denesem de hep olmadı olmadı ama şans yüzüme güldü ve beni aradılar kodu söylediler girdim. O şekilde face'ime kavuştum. :D Sizde ara ara o arama sistemini deneyiniz! Sık sık aramalı kod isteyince uyarı veriyor bilginize.

Kod sistemi çok güzel sistem ama böyle sıkıntı verince de çekilmez oluyor! En azından 2222 gibi bir numaradan kod alma veya arama numarası olsada arayıp alabilsek. 5 haneli mesaj hattı var kod istemek için ona bile mesaj attım ama nafile!! :(

[quote name='6489426' date='10 February 2012 - 23:45 ' timestamp='1328910307' post='1153334']
Benim hattım [b]Avea.[/b] Bi kere lazım oldu gönderdim 10 15 kere denedim gelmedi. Bi sonraki gün hepsi birden geldi..
[/quote]

yaa benim turkcell galiba turkcellere gelmiyormuş . lütfen başka operatör den olan arkadaşlar numarayı verebilirler mi?bende size verebilirim denemekte fayda var. :(

• 3 ay sonra...
  • 6 ay sonra...