Jump to content

Hem Masaüstü Hem Oyuniçi Video Çekme Program ?

Konohali
 Share

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...

[quote name='KintaRo' date='25 February 2012 - 08:52 ' timestamp='1330159940' post='1160543']
O işin babası Fraps'tır.
[/quote]
:good: katılıyorum

virtualdub ile sıkıştırma yapabilirsin kalitede ise hiç bir kayıp yaşamazsın ..

[quote name='beyantt' date='25 February 2012 - 19:34 ' timestamp='1330198457' post='1160809']
Arkadaşlar fraps tamam ama çok yer kaplıyo uğraştırıcı iş diğer programların hepsinide deneyecegim ve buraya yazacağım benim için ve benim gibi düşünenler için en idealinin hangisi olduğunu..
[/quote]
arkadaşım senin fraps'de 3.95gb dosya olduktan sonra tekrar videoyu bölüp kaydamı başlıyor ?

[quote name='Fox' date='25 February 2012 - 19:38 ' timestamp='1330198693' post='1160811']
arkadaşım senin fraps'de 3.95gb dosya olduktan sonra tekrar videoyu bölüp kaydamı başlıyor ?
[/quote]

Fox kardeş fraps ı boşverin Mirillis Action isimli program hem basit ve anlaşılır menü sistemi üsütün özellikleri ile 1 numara olduğunu kanıtladı benim gözümde, oyun içindende harika görüntü alıyor.. Diğerlerinide denedim bu kadar basiretsiz programlar olabilir. Herkese oyun içi kayıt veya masaüstü kayıt için Mirillis Action ı öneriyorum. Saygılar..

[quote name='beyantt' date='25 February 2012 - 21:33 ' timestamp='1330205610' post='1160876']
Fox kardeş fraps ı boşverin Mirillis Action isimli program hem basit ve anlaşılır menü sistemi üsütün özellikleri ile 1 numara olduğunu kanıtladı benim gözümde, oyun içindende harika görüntü alıyor.. Diğerlerinide denedim bu kadar basiretsiz programlar olabilir. Herkese oyun içi kayıt veya masaüstü kayıt için Mirillis Action ı öneriyorum. Saygılar..
[/quote]
miliris .fic olarak mükemmel kaydediyor ama mp4'e export eetiğinde yine fraps aynı kalitede ..

• 6 ay sonra...

[quote name='Cirkin_01' timestamp='1328876089' post='1153107']
Mirillis Action..
[/quote]
Key kabul etmiyor ilk başta kabul ediyor sonra blackliste alıyor
[quote name='korkusuz_korkak' timestamp='1328876528' post='1153110']
Camtasia Studio işini görür
[/quote]
Siyah ekran oyun içi kaydetmiyor
[quote name='beyantt' timestamp='1330158151' post='1160527']
Evet banada oyuniçi vedeo çekme progrmı lazık çok acil, fraps tamam güzelde one öle bi video dünyanın yerini kaplıyo onu bide çevirmesi var, camtasia a siyah ekran çekiyor, yardım edermisiniz, sizler ne kullanıyorsunuz, kaliteli bir oyun içi video çekme programı gerekli..
[/quote]
aynen banada lazım
[quote name='KintaRo' timestamp='1330159940' post='1160543']
O işin babası Fraps'tır.
[/quote]
fraps uzun video çekmeye izin vermiyor
[quote name='sekizbir' timestamp='1330160366' post='1160547']
Ashampoo Snap 5

aradığından daha fazlası mevcut ...
[/quote]
aradığının 1 gramı bile yok.
[quote name='Fox' timestamp='1330164793' post='1160576']
:good: katılıyorum

virtualdub ile sıkıştırma yapabilirsin kalitede ise hiç bir kayıp yaşamazsın ..
[/quote]
katılmıyorum
[quote name='Fox' timestamp='1330167901' post='1160605']
bende şimdi birşey keşfettim fraps 3.95gb kadar kaydediyor nedir bu ? (:
[/quote]
frapsda öyle bazı versiyonlarda ayarlanıyorda yinede bi yere kadar kaydediyor
[quote name='beyantt' timestamp='1330198457' post='1160809']
Arkadaşlar fraps tamam ama çok yer kaplıyo uğraştırıcı iş diğer programların hepsinide deneyecegim ve buraya yazacağım benim için ve benim gibi düşünenler için en idealinin hangisi olduğunu..
[/quote]
daha deneyemedin mi? çok yavaşsın
[quote name='beyantt' timestamp='1330205610' post='1160876']
[/quote]
Mirillis Action u orjinal mi aldınız?