Jump to content

Jevcizone Tv/radio Keyfi

jevci
 Share

Recommended Posts

• Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mest47' date='04 May 2012 - 11:21 ' timestamp='1336130509' post='1196312']
[b]Program harika olmuş içeriği geliştirip sürekli güncel tutabilirseniz çok güzel olur başarılar dilerim...[/b]
[/quote]
teşekürler...
program sürekli güncel her gün içerik güncellemesi aksaksız yapılmaktadır

[quote name='Anlatılmayanlar' date='04 May 2012 - 15:23 ' timestamp='1336144980' post='1196414']
bu şifreli bölümü kaldırmanın yolu yokmu.diğerleri kalabilirde başka arkadaslara şifreli bölüm yüzünden tavsiye edemiyorum
[/quote]
şifreli bölümün bi zararı yok şifreyi bilmedikçe.bi sakıncası olmaz diye düşünüyorum.

[quote name='jevci' date='04 May 2012 - 18:20 ' timestamp='1336148419' post='1196442']
ses kontrol butonu nedeniyle videoların ekrana uyumlu şekil dışına çıkma sorunu düzeltildi. Artık videolar ekrana tam sığdırılacak şekilde ayarlandı

İyi seyirler...
[/quote]

Usta ben tv bölümünde misal kanallar aşağı doğru gidiyo fakat aşağı doğru kaydırıpta diğer kanallara bakmayı bulamadım ...

Bide önerim olucak sağda solda bu aralar BBC HD den tut Discovery HD ler National geographic ler var onlarıda eklersen belgesel bölümü altında faydalı olur diye düşünüyorummm

Dediğim gibi tv de kanalların tammaını göremediğim için belki vardır bende görmüyo olabilirim saygılar başarılar...

Edited by neskali

[quote name='jevci' date='04 May 2012 - 18:18 ' timestamp='1336148298' post='1196441']
şifreli bölümün bi zararı yok şifreyi bilmedikçe.bi sakıncası olmaz diye düşünüyorum.
[/quote]

ölede şifeyide bulmak pek zor olmasa gerek.yani 20 yasında cocugu olan bir arkadasıma verdiğimde eğer şifreli kısmı görürse pek hoşlanacağını sanmıyorumda=)başkalarında vermek istiyorum ama şifreyi goggle dededen bulabilirler nasısa dimi :dribble:

[quote name='neskali' date='04 May 2012 - 17:02 ' timestamp='1336150920' post='1196460']
Usta ben tv bölümünde misal kanallar aşağı doğru gidiyo fakat aşağı doğru kaydırıpta diğer kanallara bakmayı bulamadım ...

Bide önerim olucak sağda solda bu aralar BBC HD den tut Discovery HD ler National geographic ler var onlarıda eklersen belgesel bölümü altında faydalı olur diye düşünüyorummm

Dediğim gibi tv de kanalların tammaını göremediğim için belki vardır bende görmüyo olabilirim saygılar başarılar...
[/quote]
sen programdan mı giriyorsun yoksa web sayfası üzerinden mi?
web sayfası üzerinden giriyorsan haklısın kaydırma çubuğu yok
ve dediğin kanallara da bakacam eklerim en kısa zamanda

Edited by jevci

[quote name='Anlatılmayanlar' date='04 May 2012 - 17:28 ' timestamp='1336152492' post='1196480']
ölede şifeyide bulmak pek zor olmasa gerek.yani 20 yasında cocugu olan bir arkadasıma verdiğimde eğer şifreli kısmı görürse pek hoşlanacağını sanmıyorumda=)başkalarında vermek istiyorum ama şifreyi goggle dededen bulabilirler nasısa dimi :dribble:
[/quote]

google da aramalarda şifre çıkmaz şifre hiç bi yerde paylaşılmamıştır ve paylaşılmıyacaktır

senden orası ne diye sorarsa yönetici paneli dersin yöneticiye ait bölümdür dersin. fazla şüphe çekmez

yine de o kısım için bi düzenleme yapacam fakat şimdi değil.
Düşüncem şu şekil programı 2 ye ayıracam
[color="#FF0000"]jevcizone Tv/Radio Keyfi[/color] ve [color="#FF0000"]jevcizone Tv/Radio Keyfi plus[/color]
şeklinde normalinde şifreli bölümü kaldıracam plus da ise ful içerik olacak şekilde ayarlıyacam

Edited by jevci

[quote name='jevci' date='04 May 2012 - 20:00 ' timestamp='1336154411' post='1196497']
sen programdan mı giriyorsun yoksa web sayfası üzerinden mi?
web sayfası üzerinden giriyorsan haklısın kaydırma çubuğu yok
ve dediğin kanallara da bakacam eklerim en kısa zamanda
[/quote]

web sayfasından giriyorum üstad dediğim kanallar konusundada benim bulabildiklerimin ip tv sini aşağıda veriyorum işine yarayabilir...

[code]http://www.mediafire.com/view/?rrcvlhb96pfadqr[/code]

[quote name='neskali' date='04 May 2012 - 19:04 ' timestamp='1336158267' post='1196550']
web sayfasından giriyorum üstad dediğim kanallar konusundada benim bulabildiklerimin ip tv sini aşağıda veriyorum işine yarayabilir...

[code]http://www.mediafire.com/view/?rrcvlhb96pfadqr[/code]
[/quote]

web sayfasından tam verim alamazsın

http://jevcizone.net.tc/jevcizone.exe şu adresten indir (224 KB) programdan giriş yaparsan sorunsuz çalışacaktır

ayrıca yolladıkların için teşekürler...

[quote name='Anlatılmayanlar' date='04 May 2012 - 21:19 ' timestamp='1336166380' post='1196656']
işte bende onu demek istemiştim arkadas.yaşa sen. :clapping:
[/quote]

en yakın zamanda bunu gerçekleştireceğim

şifreli bölüm nedeniyel programı 2 ye ayırdım arkadaşlar artık bundan böyle program Aile paketi ve Full paket olarak devam ettirilecek. Böylelikle programı gönül rahatlığıyla tavsiyelerde bulunabilir ve şifreli bölümden kaynaklanacak olumsuzluklardan etkilenmiyeceksiniz

Aşağıdaki linklerden kendinize uygun olanı indirebilirsiniz

İyi seyirler

Şifreli full programı indirmek için :[color="#FF0000"]http://jevcizone.net.tc/jevcizoneplus.exe[/color]

Şifresiz Maxi Aile programını indirmek için :[color="#0000FF"]http://jevcizone.net.tc/jevcizonemaxi.exe[/color]

Edited by jevci

Daha iyi görüntü ve server yoğunluğundan dolayı açılmayan kanallar yüzünden Tv kanal listesindeki kanallar flv formatlarla değiştirilmiştir. Artık Tv kanallarını çok yüksek kalitede izleyeceksiniz. Ayrıcı daha önceleri tv kanallarını açmakta sorun yaşayanlarla bu değişiklikle rahatlıkla tv keyfini sürecektir.
Flv kanalların çoğu eklendi geriye kalan kanallarda eklenecektir.
İyi seyirler...

Ayrıca Eski Tv listesi de aktif ona ulaşmak için üst panelde [color="#FF0000"]Tv[/color] logosunu üstünde Kırmızı yazıyla TV yazan yere tıklayarak eski tv listesine ulaşabilirsiniz

Sinema, dizi ve televizyon konularında 'Müzik Dinle'de olduğu gibi birer arama motoru olsaydı, istediğimiz sinema filmlerine, dizilere, televizyon kanallarına kolaylıkla ulaşabilseydik (Bunlara radyo istasyonu aramada eklenebilir) daha güzel olabilirdi. Ayrıca televizyon kanalları tematik, ulusal, yerel, yabancı gibi guruplandırılabilirdi.
Jevcizone Tv/radio gayet güzel bir çalışma. Medya ile ilgili,müzik, sinema, kültürel vs çok çeşitli ihtiyaçları hepsi bir arada karşılıyor. Önerilerim dahada güzel ve kolay kullanışlı olabilmesi içindir.
Bunları yazarken aklıma geldi, tivibu televizyon kanallarında olduğu gibi 'geri al'da yapılabilirmi acaba? Ama sanırım bunun için özel ve güçlü bir server gerekir herhalde.

Edited by temmuz