Jump to content

Jevcizone Tv/radio Keyfi

jevci
 Share

Recommended Posts

Ayrıca açılmayan kanal olursa ekran üzerinde sağ tıklayıp YÜRÜT/DURAKLAT a basman kanalın açılmasını sağlayabilirsin
bazen bağlantıdan kaynaklanan gecikme olabilir. YÜRÜT/DURAKLAT a dediğinde görüntü gelir

• Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jevci' date='09 April 2012 - 20:01 ' timestamp='1333990880' post='1183862']
açılmayan kanal hangisi
ben şuanda herhangi bi sorun görmedim.sorunsuz açılıyorlar
Hangi kanal olduğunu da belirtirsen daha açıklayıcı olur
[/quote]
Türk kanalları açılmıyor. 3 Saniye sonra görüntü gelecektir alt yazısı geçtikten sonra görüntü gelmiyor.

[quote name='jevci' date='14 February 2012 - 11:17 ' timestamp='1329211069' post='1154777']
[b][center]Jevcizone™ Tv/radio Keyfi [/center][/b]
[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1333309641__11.jpg[/img][/center]

Programdaki hatalar giderildi. Bu son versiyonda artık tüm versiyonlar online olarak kendi kendine güncellenmesi sağlandı. ( Büyük değişiklikler hariç)

[b]Jevcizone™ Tv/radio Keyfi de Bulunan Hizmetler[/b]
[color="#FF0000"][list]
[*]Tvler
[*]Radiolar
[*]Sinemalar
[*]Diziler
[*]Özel Loca Kanallar
[*]Oyunlar
[*]Eğitim (Ders videoları, Konu anlatımı ve Soru Çözümleri)
[*]Özel Şifreli Bölüm (+)
[*]Hava Durumu
[*]Haberler
[*]Youtube
[*]Müzikler
[*]Programlar
[*]İletişim (Öneri, Görüş ve Şikayetlerinizi iletebilirsiniz.)
[/list][/color]

[color="#0000FF"][size="5"]İndirmek için :http://jevcizone.net.tc/jevcizone.exe[/size][/color]

Şifre isteyenler lütfen program üzerinde bulunan iletişim bölümünü kullanarak istesinler. Aksi taktirde şifre verilmiyecektir
[/quote]
arkadaşım çok başarılı bir iş çıkarmışsın başarılarının devamını dilerim. :good:

[quote name='BuqRaHan' date='09 April 2012 - 17:08 ' timestamp='1333991285' post='1183870']
Türk kanalları açılmıyor. 3 Saniye sonra görüntü gelecektir alt yazısı geçtikten sonra görüntü gelmiyor.
[/quote]

Bunu Dene ekran üzerinde sağ tıklayıp YÜRÜT/DURAKLAT a basman kanalın açılmasını sağlayabilirsin
bazen bağlantıdan kaynaklanan gecikme olabilir. YÜRÜT/DURAKLAT a dediğinde görüntü gelir.
Şayet yine gelmez ise bilgisayarında media player düzgün yüklenmemiş olabilir. ya da codek eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir

[quote name='emutlu' date='11 April 2012 - 09:18 ' timestamp='1334135907' post='1184743']
Bu tür bir programın kayıt yapan versiyonu lazım.. Neren bulabilirim?
[/quote]
kaydetmeyle neden uğraşacaksınki direk indirmeyi denesene istediğin şeyi

selamlar;
tv/radyo keyfi programına iyice alışkanlık oldu..abuk diziler,kaza,cinayet haberleri yerine eski siyah beyaz türk filmleri bulup nostalji daha keyifli..
ha dersenizki nette bunlar var zaten..aramıyorsunuz,zaman kaybetmiyorsunuz beğenmediğinizi anında değişiyorsunuz derim..
teşekkürler tekrar..

[quote name='beyoğlu' date='14 April 2012 - 15:35 ' timestamp='1334417706' post='1186566']
selamlar;
tv/radyo keyfi programına iyice alışkanlık oldu..abuk diziler,kaza,cinayet haberleri yerine eski siyah beyaz türk filmleri bulup nostalji daha keyifli..
ha dersenizki nette bunlar var zaten..aramıyorsunuz,zaman kaybetmiyorsunuz beğenmediğinizi anında değişiyorsunuz derim..
teşekkürler tekrar..
[/quote]

yok öyle demem :)
eklerim onları da en kısa zamanda.

[quote name='jevci' date='14 April 2012 - 18:48 ' timestamp='1334418516' post='1186575']
yok öyle demem :)
eklerim onları da en kısa zamanda.
[/quote]

yanlış anlaşılmasın;
hani bu proga gerek varmıki diye düşünülürse demek istedim.
şöyleki ben direk prog içindeki loca menüsünü tıklıyorum,yeşilçam tv bölümünden gelen yerli filmleri beğenmediklerim olursa mesala ibonun filmleri,salla gitsin yapıp tekrar tıkladığımda vahi özler ,sadri alışıklar,gibi eskileri buluyorum.
yani o site bu site dolaştırılıp daldan dala konmuyorum. güzel oluyo bu şekil..heheh

[quote name='beyoğlu' date='14 April 2012 - 15:56 ' timestamp='1334418982' post='1186583']
yanlış anlaşılmasın;
hani bu proga gerek varmıki diye düşünülürse demek istedim.
şöyleki ben direk prog içindeki loca menüsünü tıklıyorum,yeşilçam tv bölümünden gelen yerli filmleri beğenmediklerim olursa mesala ibonun filmleri,salla gitsin yapıp tekrar tıkladığımda vahi özler ,sadri alışıklar,gibi eskileri buluyorum.
yani o site bu site dolaştırılıp daldan dala konmuyorum. güzel oluyo bu şekil..heheh
[/quote]
:-) başta yanlış anlamışım.

[quote name='Anlatılmayanlar' date='18 April 2012 - 17:51 ' timestamp='1334771519' post='1188719']
kardeş harika bi program olmus hele kpss bölümünü beğenen cok verdiklerim hep orayla ilgilendi nedense=).yanlız bide aynı kpss bölümüne ingilizce eğitim gibi şeyler de koymanızı tavsiye ediyorum nitekim istek aldıgı için değerlendirirseniz sevinirim.
[/quote]
uygun içerik bulur bulmaz ekleyecem