Jump to content

Apz Databank Yapalım .

dragon3781
 Share

Recommended Posts

Uzun süredir bazı sıkıntılı yıllarımdan dolayı TNCTR de aktif değildim...
Tüm arkadaşlara başarılar dilerim.Faydalı bir proje olacagından eminim..Bu arada getiri götürü nedir nolur bilemem.Bildiğim şey
AMS denilince TNCTR
Oto Xp denilince TNCTR
modifiye XP .....TNCTR...vs..

• Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Siz neden yapmıyorsunuz ?Bilginiz mi yok öğretelim elimizden geldiği kadar.Takıldınızmı ?Sorun ama derin bir araştırmadan sonra sorun elbet bir bileni çıkar o sorunun.Ama elbetki emeğin karşılığı verin.Ve bu emeklerin sonunda onları geliştirerek bizlere yeni bilgiler sunun bizlerde yeni bilgiler öğrenelim.Her zaman başkası yapıpta siz bakmayın veya istemeyin sizlerde birşeyler yapın fark yaratın.Ben 15 yaşındayım ve tnctrye geldiğimde bir yuva gördüm yardımlaşan bir yuva ama son zamanlarda site resmen ölüyor eskiden her sayfayı yenilediğimde başka bir konu açılırdı yeni bilgi kaynağı ama şimdi yarın açıp bilgisayarı baktığımda TncTr ye en fazla 20-30 konu açılmış.Konu açılması insanlara yardım edilmesi yerine herkez yardım bekliyor neden sorunu çözmeyi uğraşmıyorsunuzki hemen hazıra yatıyorunuz hiç anlamyıorum o bilgi verdiğimizde ise o emeğin değerini bilmiyorsunuz.Neden böyle yapılıyor anlamıyorum :S Arkadaşın yapmakta olduğu çalışma çok güzel bir çalışma büyük bir arşiv olucağına inanıyorum benden yardım isterse mennuniyet yaparım.Saygılarla iyi forumlar... :hi:

Edited by Kral__

[quote name='Kral__' date='03 June 2012 - 16:08 ' timestamp='1338739723' post='1208359']
Siz neden yapmıyorsunuz ?Bilginiz mi yok öğretelim elimizden geldiği kadar.Takıldınızmı ?Sorun ama derin bir araştırmadan sonra sorun elbet bir bileni çıkar o sorunun.Ama elbetki emeğin karşılığı verin.Ve bu emeklerin sonunda onları geliştirerek bizlere yeni bilgiler sunun bizlerde yeni bilgiler öğrenelim.Her zaman başkası yapıpta siz bakmayın veya istemeyin sizlerde birşeyler yapın fark yaratın.Ben 15 yaşındayım ve tnctrye geldiğimde bir yuva gördüm yardımlaşan bir yuva ama son zamanlarda site resmen ölüyor eskiden her sayfayı yenilediğimde başka bir konu açılırdı yeni bilgi kaynağı ama şimdi yarın açıp bilgisayarı baktığımda TncTr ye en fazla 20-30 konu açılmış.Konu açılması insanlara yardım edilmesi yerine herkez yardım bekliyor neden sorunu çözmeyi uğraşmıyorsunuzki hemen hazıra yatıyorunuz hiç anlamyıorum o bilgi verdiğimizde ise o emeğin değerini bilmiyorsunuz.Neden böyle yapılıyor anlamıyorum :S Arkadaşın yapmakta olduğu çalışma çok güzel bir çalışma büyük bir arşiv olucağına inanıyorum benden yardım isterse mennuniyet yaparım.Saygılarla iyi forumlar... :hi:
[/quote]
Bilsek bizde yardımcı oluruz heralde keyfimizden yardı etmemezlik yapmıyoruz. :angry2:

[quote name='Kral__' date='03 June 2012 - 16:17 ' timestamp='1338740221' post='1208366']
e öğretelim kardeşim
[/quote]
bu çalışmayı o yüzden istiyorum kardeşim öğrenelim diye ama yanlış anlaşılıyor ısrar etmemiz.

• 10 ay sonra...

arkadaşlar bandwight dediği band genişliği band genişliği az olursa(5 gb) yetmez arkadaşlar ücretsiz ftp ile yapılacak iş deil bu çok zor ancak birisi ücretli ftp alırsa yapılır ki buda olmaz kimse bir proje için parasını harcamaz :D onlineyi unutun ancak aklıma güzel bise geldi yaprojeyi yakında paylaşırım!

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar ftp ile yapmak istiyorsanız süper bir site biliyorum 900 gb alan veriyor ve ücretsiz :D

site:

www.baknus.com

ftpnin özellikleri:

900 Gb Disk Boşluğu

900 Gb Aylık Transfer

900 Gb Band Genişliği

Limitsiz MySQL Veritabanı

Limitsiz Alt Domain

Ftp Hesabı

Php My Admin

Dosya Transfer

Otomatik Kurulumlu 29 Script(MyBB PhpBB vb.)

ve daha birsürü özellik :D

Edited by superhalit