Jump to content

Alet Çantası 1.0 - Katılımsız Kurulum Platformu

djmuff15
 Share

Recommended Posts

[center][font="Trebuchet MS"][size="6"]Alet Çantası 1.0[/size][/font]

[img]http://e1205.hizliresim.com/x/2/55t5v.jpg[/img]

[font="Trebuchet MS"][size="4"]Katılımsız Programlarınızı [color="#000000"]../Docs[/color] Klasörüne atmanız yeterlidir..
Boyut : 26 MB[/size][/font]

:download1:

[code]http://www.mediafire.com/download.php?03scdu33ffh7vpt[/code]

[size="6"][b][font="Impact"][b]Edited[/b][/font][/b][/size]

[size="5"][font="Trebuchet MS"]TNCTR Ailesine Ams kodları için teşekkürler... Bir Teşekkür Yeterli... :) [/font][/size][/center]

Edited by djmuff15

Yeni Sürüm Geliştirmeni Temmenim inş. Güzel Arşivler Paylaşırsın...

Not: Sn Tnctr Ailesi Lütfen bütün Paylaşımlarınızı "Mediafire" Upload Ediniz... Bilgi Yanlış Anlaşıldıysa Özür dilerim Sadece kolaylık için Lütfediyorum

[quote name='admince' date='02 March 2012 - 01:06 ' timestamp='1330639588' post='1163714']
Yeni Sürüm Geliştirmeni Temmenim inş. Güzel Arşivler Paylaşırsın...

Not: Sn Tnctr Ailesi Lütfen bütün Paylaşımlarınızı "Mediafire" Upload Ediniz... Bilgi Yanlış Anlaşıldıysa Özür dilerim Sadece kolaylık için Lütfediyorum
[/quote]
Teşekkürler kardeşim , yavaş yavaş daha 1.0 ilerde değişik şeyler ekleyip hazirlayabilirim şimdilik sürümüne uysun istedim :)

Boyuttan anladığıma göre programlar kendi içinde arşiv halinde galiba. Boyutu benim için biraz büyük o yüzden indiremem ama güzel yapmışsın gibi duruyor, eline sağlık. Bu arada böyle programı arşiv haline getirmek yerine bir host'un var ise programları host'a upload edip daha sonra kendi programında da bunları indirtebilirsin.
Hem programının boyutu düşer hem de sürüm ihtiyacı olmadan yeni eklemeler ve güncellemeler yapabilirsin.

[quote name='ByKötüSoN' date='02 March 2012 - 01:13 ' timestamp='1330640034' post='1163721']
Boyuttan anladığıma göre programlar kendi içinde arşiv halinde galiba. Boyutu benim için biraz büyük o yüzden indiremem ama güzel yapmışsın gibi duruyor, eline sağlık. Bu arada böyle programı arşiv haline getirmek yerine bir host'un var ise programları host'a upload edip daha sonra kendi programında da bunları indirtebilirsin.
Hem programının boyutu düşer hem de sürüm ihtiyacı olmadan yeni eklemeler ve güncellemeler yapabilirsin.
[/quote]
Evet iyi fikir fakat hostum yok. Programlar 600mb zaten 50mb da programın sistem dosyaları var o kadar

Edited by djmuff15

• 1 ay sonra...

Yeni Sürüm Güncel

[quote name='ByKötüSoN' date='02 March 2012 - 01:13 ' timestamp='1330640034' post='1163721']
[/quote]

Böylesi daha iyi? :)

• 1 ay sonra...

Çalışmanızı çok beğendim, çok teşekkür ederim. Portable ve setup şeklindeki programlarda da sorun çıkarmıyor.

Sizden ricam menüyü üç kategori şeklinde düzenleyip yeni bir proje hazırlayabilir misiniz?
1. Setup Programları
2. Portable Programlar
3. Katılımsız Programlar

Bu şekilde daha derli toplu olacaktır. Her programın katılımsızını bulamıyoruz çünkü.
Programları kurdururken tasnif edilmiş olur ve setup şeklinde kurulanları sırayla kurdurmuş oluruz.
DOCS klasörüne hepsini attığımızda haliyle bir karışıklık oluyor. Hepsini aynı anda kurdurmak istersek birçok ekran açılacak bu durumda.
Bir de kintaronun çalışmalarında CD-DVD den çalışmaz diye uyarı var. Sizin çalışmanızda böyle bir sorun olmaz değil mi?
Kolay gelsin.

• 2 years yıl...