Jump to content

Bilgisayarım Kitleniyor

BatuhanTiryaki
 Share

Recommended Posts

evet sanırım sorun Ati2mtag.sys dosyasının hasarlı olması veya virüsten kaynaklanıyor.

programı kurduktan sonra patch klasöründen. reg dosyasını tıkla ve patch dosyasını çalıştır. programın yüklü olduğu klasörü göster.full kullnanırsın.

alltaki linkten programı indir.sistemi tarattır. tarama sonucunda repair yap.sistemi yeniden başlat.

http://freakshare.com/files/zcgdh40t/ParetoLogic-RegCure-v3.1.0.0.rar.html

Edited by bates54

Şu da olabilir, fazla ısınıyodur belki de fanların olduğu yerler temiz mi ? Eğer temizse bi oyuna gir 5 dakika oyna sonra çık Speedfan programıyla ısı değerlerine bak. Normalse ya oyun ağır geliyodur yada antivirüslerin bulamadığı bi virüs vardır. Format at o zamanda

[quote name='bates54' date='06 March 2012 - 13:13 ' timestamp='1331032411' post='1165672']
evet sanırım sorun Ati2mtag.sys dosyasının hasarlı olması veya virüsten kaynaklanıyor.

programı kurduktan sonra patch klasöründen. reg dosyasını tıkla ve patch dosyasını çalıştır. programın yüklü olduğu klasörü göster.full kullnanırsın.

alltaki linkten programı indir.sistemi tarattır. tarama sonucunda repair yap.sistemi yeniden başlat.

[/quote]

[color="#000080"][b]Anladım Denicem[/b][/color]

Edited by BatuhanTiryaki

1- büyük ihtimal ekran kartın çok ısınıyor fanını kontrol et
2-ramlardan yapar birini çıkarıp dene sonra digerini tak birde onunla dene
3-nadirde olsa hdd den yapar buda sadece oyunlarda değil hepsinde yapar
senin sorunun sadece oyun oynarken oldugunu düşünürsek 1ve 2 şıklar bana sorarsan büyük
ihtimal ile ekran kartın fanını çıkar temizle ekran kartı chipini üstüne termal macun sür macunu eskimiş olabilir

[color="#000080"][b]Daha Önce Aynı Özellikte Ekran Kartım Vardı 512 mb Ve Böyle Sorun Yoktu Yine 512 mb lık Bir Ekran Kartı Aldım Neden böyle Yapsınki Diğerinde Böyle Sorun Yoktu ( Bu ARada Ekran Kartının ÜZerinde FAN YOK ) :([/b][/color]

[quote name='bates54' date='06 March 2012 - 13:13 ' timestamp='1331032411' post='1165672']

[/quote]

[color="#000080"][b]Denedim Fakat İşe Yaramadı Olumsuz Yanıt Verdi :([/b][/color]

Edited by BatuhanTiryaki

sorunun Ati2mtag.sys dosyasında demiştim. google da Ati2mtag.sys sorunu diye yaz birsürü başlık çıkar. bende ati ekran kartı olmadığı için yardımcı olamıyorum sana. ama az biraz bilgisayardan anlaman lazım. bence senin yapacağın en güzel iş format atmak. format atamam diyorsun, öyle kullanmaya devam edeceksin.

• 1 ay sonra...

[color="#000080"][b]Arkadaşlar Şöyle Bir şey Oldu Şimdi Bende 2 tane Ram Vardı Eski 512 lik Rami Çıkarttım Ve Daha az Kitlenmeler Yaşadım Ama Yinede Yaşıyordum Farklı Birşey Daha Olmaya Başladı Ekran Gidip Geliyordu Ve Oynadıgım Oyunun Renkleri Felan Kaymış Oluyordu İnternette DOlaştıgımda Sayfaları Aşağı İndirdiğimde Böyle Perde Perde İniyordu Değişik Birşey Oluyordu En Sonunda Ekran Kartından Şüphelendim Çok Isınıyordu Ekran Kartının Hemen Yanına Fan Taktım Kart Buz Gibi Fakat Yinede Kitlenme Ve Ekranda Gidip Gelmeler Yaşıyorum Bazı Kişilere Sordugumda Şöyle Bir Cevap aldım ; '' Ekran Kartın Anakartına Uyumsuzdur '' Dediler Bende Bi Buraya Sorayım Dedim bu Dediklerime Ne Diyorsunuz Sizler ??[/b][/color]

Edited by BatuhanTiryaki

Hocam peki virüs taramasının temiz çıktığına emin misiniz? SySAnti gibi Allah'lık virüsler, antivirüsleri bile kandırabiliyor, devre dışı bırakabiliyorla. Hatta Deep Freeze'yi bile devre dışı bırakan virüsle şahit oldum... Format atsanız bile D'den, veyada başka bir diskten kendini gei yükleyebiliyorlar. Güvenli modda bile çalışıyorlar. Bence siz Kaspersky Rescue Disk gibi boot edilebilen bir programla tarayın bilgisayarı.