Jump to content

Avi Dosyalarını Dvd Playerde Nasıl Izleyebilirim

iso_manyak
 Share

Recommended Posts

[quote name='iso_manyak' date='07 March 2012 - 19:11 ' timestamp='1331147500' post='1166325']
Avi uzantılı Divx formatındaki filmleri en hılzı hangi programla dvd formatına çevirip dvd playerde izleyebilirim[/quote]

[quote name='iso_manyak']
Format Factory programında dvd ye çevirmek yok. hemde o tarz basit programlar aramıyorum. dvd formatına çevirip iso kalıbı yapabilen yada dvd ye yazabilen programlar arıyorum. ama hızlı olması daha önemli [/quote]

[color="#0000FF"][b]Aşağıdaki program sayesinde Avi ve diğer uzantıdaki filmleri DVD formatına çevirip izleyebilirsin.
[/b][/color]
[size="4"][color="#FF0000"][b]VSO ConvertXtoDVD.3.3.4.106 (16.2 Mb)
[/b][/color][/size]

[b]ConvertXtoDVD bilgisayarınızdaki çeşitli formatlardaki (DivX, Xvid, MPEG4, MOV, AVI, WMV, WMV HD, DV) videolarınızı DVD haline getirebileceğiniz basit ve kullanışlı bir program. Ayrıca resimlerinizi görüntüleyebilir, ses dosyalarıyla çalışabilir, DVD filmlerinize alt yazılar oluşturabilirsiniz. Program çevirme işlemini yaptıktan sonra DVD’ye yazılacak halde hazır hale getiriyor ve size sadece herhangi bir DVD yazma programıyla filmlerini yazmak kalıyor. Windows XP arayüzüne sahip ve birden fazla dil seçeneğine sahip olan bir program.

Özellikler:
• Desteklediği video formatları: DivX, Xvid, MPEG4, MOV, AVI, WMV, WMV HD, DV ve daha fazlası
• Desteklediği kaynaklar: Dijital kameralar, TV/Sat
• Desteklediği Ses formatları: AC3, DTS, PCM, OGG, MP3, ve daha fazlası
• Alt Yazı Dosyaları: .SRT ve .SUB/IDX
• Video format seçimi: NTSC, PAL, veya otomatik
• Resim Görüntüleme : Geniş ekran, Tam ekran veya Otomatik
• Otomatik bölümler oluşturabiliyorsunuz
• Programın arayüzünü değiştirebiliyorsunuz
• DVD filmlerinize menü hazırlayabilirsiniz[/b]

[b][b][color="#FF0000"]http://www.mediafire.com/?6vm3ac39zy1hlpw[/color][/b][/b]

Edited by yagcim

Avi uzantılı dosyanı Neroda veri olarak yazdır hız kontrol menüsü geldiğinde Divx ve Mp4 Uyumlu hale getir işaretini seçin her türlü avi dosyasını izleye bilirsiniz.çevirmeye gerek yoktur

arkadaşlar ilginiz için teşekkürler.

[b][color="#006400"]yagcim [/color][/b] arkadaşın önerisi üzerine [color="#000000"][b]VSO ConvertXtoDVD.3.3.4.106[/b][/color] denedim ve verim aldım tek sorunu birden fazla filmi çevirmiyor onuda tek tek çevirimyorum sorun sayılmaz. kullanacak olanlara tavsiye ederim.

[quote name='iso_manyak' date='12 March 2012 - 09:38 ' timestamp='1331545083' post='1168244']
arkadaşlar ilginiz için teşekkürler.

[b][color="#006400"]yagcim [/color][/b] arkadaşın önerisi üzerine [color="#000000"][b]VSO ConvertXtoDVD.3.3.4.106[/b][/color] denedim ve verim aldım tek sorunu birden fazla filmi çevirmiyor onuda tek tek çevirimyorum sorun sayılmaz. kullanacak olanlara tavsiye ederim.
[/quote]

[b]işine yaradıysa sevindim arkadaşım. Bu programı bende kullandım birden fazla filmi çeviriyor.Tek sorunu çok yavaş çevirmesi o da normal sonuçta encode ediyor.[/b]

Edited by yagcim

iyi de çevirmeye gerek yokki avi uzantılı xvid filmlerin nerdeyse tamamını (bazıları cinslik yapabilir) direkt nero express te veri dvd si yarat şeklinde dvd ye yaktırılıp izlenebilir. altyazısı varsa film ile aynı isimde olursa otomatik altyazı çalışır.
aksiyona gerek yok.

• 2 ay sonra...

bu programın yeni versiyonu çıktıgı için VSO ConvertXtoDVD.3 de flv dosyalarını dvd formatına dönüştürmüyor. VSO ConvertXtoDVD 4 de dönüştürüyor ama dvd çizikmiş gibi takılarak gösteriyor. ayarlarınıda kontrol ettim bir türlü olmadı. başka programa geçmek istiyorum. dvd ye çevirdikten sonra iso formatınada kaydedebileceğim başka bir program varmı arkadaşlar bildiğiniz