Jump to content

Alldebrid

samed51
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar alldebrid'de 2 günlük indirme aldım uploaded.to linkleri çalışıyor gözüküyor ama indir dediğimde hata veriyor altta olduğu gibi

An error is happend to generate premium link, please contact administrator with this info :

download link:http://uploaded.to/file/fozhk5ag

Arkadaşlar kesinlikle alldebrid debridmax,fastdebrid gibi debrid sitelerinden üyelik almayın.şu anda bir çok barındırma sitesinin linklerini çalıştırmıyor.paranız yanmasın.alldebdrid kullandım problem yaşattı şu an debridmax kullanıyorum oda bazı barındırma sitelerinde limtili indirmeye musade ediyor.orneğin ul.to sitesinden max 2 adet günlük indirme izni veriyor.yani şu anda hiçbirine bulaşmayın derim

önceden 2 gün tam anlamıyla kullanabiliyordun. şimdi sadece netload ve uploaded siteleri için premium veriyor. sanırım uploaded sitesinde de sorun veriyor kaldı bize netload. ben modemi resetliyorum, ccleaner ile temizleyip yeni mail açıp üye oluyorum lazım olunca. leech sitelerini de takip et bazen işe yarıyorlar. ama premium için şimdilik para verme bence

[b]2 ay debridmax kullandım.Sonuç birçok siteyi destekliyor(30...) şimdi diyelim ki günlük iki indirme hakkımız var çok güzel peki ya bağlantı esnasında kopukluk yanlış yada kırık adres olursa ne olur boşu boşuna gitti maf oldun.Tercih edilmez.Sms le iki dakikada halledebiliyorsun üyelik işlemlerini güzel. (10/4)

1 aydır Real-Debrid kullanıyorum debridmaxı katlar büker sonra kebap niyetine yer.104 barındırıcı site destekliyor.Günlük limitler var ama çok güzel yanlış olsada sen o linki yapıştırıp indirmesende o sayılmıyo indirme olmadıkça tabi, debridmaxta yapıştırdığın gibi gider.Ama bu iyi güzel.Kısacası memnunum.(10/7)

Geçen günde yanlışlıklada olsa Alldebrid sitesinden aldım 105 barındırıcı siteyi destekler en çok bu site zaten o konuda iyi.Peki bize yararı olur mu şimdi üç gün oldu ama hesabımı başkası kullnıyor.Sordum hiç sıkıntı yaşamıyormuş birkaç sitede problem falan oluyormuş ama iyimiş.Şimdi Real debrid ve all debridin güzel yanı onebip ten hesap açıp güvenli şekilde üyelik alabiliyorsun.Bu ay ne neymiş ne kadarmış onuda görücez ama genelde real debrid sitesin seçenler all debride oranlar bu sitede kalmaya devam ediyoR.(10/6)

Bu konuda tercih edecekseniz Real ve Alldebridden gerisi yalan fast falanda varda onları sallayın gitsin.[/b]

arkadaşlar bilgilendirmeniz için çok teşekkür ediyorum biraz forum kuralları hakkında bilgim az o yüzden hani hata yaparsam özür dilerim hepinizden teker teker tekrar tekrar teşekkür ediyorum allah hepinizden razı olsun :)

[quote name='master16' date='08 March 2012 - 21:25 ' timestamp='1331234703' post='1166781']
Arkadaşlar kesinlikle alldebrid debridmax,fastdebrid gibi debrid sitelerinden üyelik almayın.şu anda bir çok barındırma sitesinin linklerini çalıştırmıyor.paranız yanmasın.alldebdrid kullandım problem yaşattı şu an debridmax kullanıyorum oda bazı barındırma sitelerinde limtili indirmeye musade ediyor.orneğin ul.to sitesinden max 2 adet günlük indirme izni veriyor.yani şu anda hiçbirine bulaşmayın derim
[/quote]

neye dayanarak böyle kesin yargılar verebiliyorsunuz? yaklaşık 1 yıldan beri alldebrid kullanıyorum, son günler dahil her zaman çatır çatır indirme yapıyor. Her söylenene kulak asmayın.

kardeş ben şunu yapıyorum alldebride üye oluyorum 2 günlük kullanma veriyo o şekilde kullanıyorum öle paralı şekilde premium'um yok :)

FastDebrid, RealDebrid, DebridMax, Debridİtalia bu yazdıgın web adreslerinin kullanımını bilemedim kardeşim önceden bakmıştım ama ücretli mi ücretsiz mi anlayamadım bu konuda beni aydınlatırsan çok sevinirim şimdiden teşekkürler

[color="#0000FF"][b]Flood yapmak yasaktır. Devamında uyarı alacaksınız...[/b][/color]

arkadaşlar merhaba

ben debridmax kullanıcısıyım 3 aylık üyeliğim var. ama ilk 2 haftadan sonra desteklediği bütün upload sitelerinden hata almaya başladım. linkleri çeviriyor fakat indirme işine gelince idm de html olarak gözüküyor.

verdiği hatayı yazıyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

"Votre lien a été généré par une autre adresse ip ou lien mort !"

[quote name='callaghan' date='23 March 2012 - 12:45 ' timestamp='1332506724' post='1174019']
arkadaşlar merhaba

ben debridmax kullanıcısıyım 3 aylık üyeliğim var. ama ilk 2 haftadan sonra desteklediği bütün upload sitelerinden hata almaya başladım. linkleri çeviriyor fakat indirme işine gelince idm de html olarak gözüküyor.

verdiği hatayı yazıyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

"Votre lien a été généré par une autre adresse ip ou lien mort !"
[/quote]
[b]Dostum ölü bağlantı vermiş sürekli bende alırdım.ip çakışması veya ölü bağlantı ki ölü bağlantıdır ip çakışması yalan eğer tek kişi kullanıyorsan tabi.
Debrimax alarak hata yapmışsın.
Ben Aldebrid kullanıyorum şimdilik ama sonra Real kullanıcam.
Real- Alldebrid bunlardan birini kullan tavsiyem bırak alternatifleri.[/b]