Jump to content

Stone Xp Sp3 Tr-2012

Tutsak21
 Share

Recommended Posts

• Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='şahin-relax' date='08 May 2012 - 21:07 ' timestamp='1336504075' post='1198479']
indirebilen birisi nden rica ediyorum hepsini tek klasöre atıp sıkıştırıp ziddu.com da upload ederse sevinirim çok acil lütfen
[/quote]
linkler sağlam kişiye özel upload mı edicek adam

İlk partın üzerine farenin sağ tuşuna tıklayıp buraya çıkart demen yeterli, iso kalıp dosyası olarak bir dosya çıkacak, (eğer bilgisayarında cd yazma programı yoksa çıkan dosyayıda winrar dosyası gibi görebilirsin, tekrar çıkarma sakın)

Çıkan iso dosyasını cd/dvd yazdırma programlarından biriyle cdye yazdır ve başla formata...

herkese merhaba...
iso dosyasını sorunsuz indirdim, cd ye de yazdım. şu ana kadar herşey normal...
kurulum öncesinde avira ile tarama yaptığımda 3 exe dosyasında tanımlı solucan tespit edildi...
Derleyici arkadaşa tamamen iyi niyetimle soruyorum: isoyu oluşturduğun bilgisayarda yer alan bir virüs mü bulaştı çalışmana acaba...

[quote name='murtace' date='17 May 2012 - 20:29 ' timestamp='1337286586' post='1202076']
herkese merhaba...
iso dosyasını sorunsuz indirdim, cd ye de yazdım. şu ana kadar herşey normal...
kurulum öncesinde avira ile tarama yaptığımda 3 exe dosyasında tanımlı solucan tespit edildi...
Derleyici arkadaşa tamamen iyi niyetimle soruyorum: isoyu oluşturduğun bilgisayarda yer alan bir virüs mü bulaştı çalışmana acaba...
[/quote]

aynı şeyleri yazıp durmaktan sıkıldım keşke yorum yapmadan önce yorumları okumuş olsaydınız..

[quote name='pazuzuman' date='06 April 2012 - 05:01 ' timestamp='1333688462' post='1182052']
[b]
Merhabalar öncelikle, bu sistemi indirip kurmadan önce bütün yazılan yorumları okudum tek tek. Bir sistem indirmeden önce her zaman yaptığım rutin bir şeydir bu. Çünkü yapımcıyı ''O öyle mi? Bu böyle mi? O nasıl olacak? Yok cevap versene...'' gibi soru ve ithamlarla canından bezdirmektense, karşılaşabileceğim olası sorunlara bir çözüm var mı diye okuyup araştırmak daha akılcı bir davranıştır diye düşünüyorum.

Velhasıl kelam, yaklaşık 30 - 40 dakika gibi bir sürede dosyaları indirip CD'ye yazdım ve hemen formata başladım.[/b]

[u][b]Format sırasında: [color="#FF0000"]Sıkıntı olmadı, hızlı ve stabil ilerledi kurulum ve hiç bir şekilde hata almadım.
[/color]
[/b][b]Format bitiminde: [color="#FF0000"]Masaüstü çabucak geldi ve ben geriye kalan sürücülerimi indirip kurdum.
[/color]
[/b][/u][b][u]Sürücüler Sonrası: [/u][color="#FF0000"][u]Bu işlemden sonra sizin şu çok bahsettiğiniz meşhur dosyaları [color="#0000FF"]Kaspersky Internet Security 2012[/color] ile tarattım; [/u][color="#0000FF"][u]Durum > Temiz![/u]
[/color][/color]
[/b][b][u]Şu anda sistemi kuralı yaklaşık 7 - 8 saat oluyor: [color="#FF0000"]Ne bir kasılma, ne bir hata, ne bir virüs-malware-trojan-backdoor v.s kötücül yazılım Kaspersky tarafından yakalanmadı!
[/color][/u][color="#FF0000"] [/color][u][color="#FF0000"]Sistem ile ilgili en ufak bir uyarı raporu bile gelmedi !
[/color][/u]
Rahat, temiz, stabil ve görsel anlamda şahane bir XP modifikasyonu için onca emek verip de bir de burada çamur atanlara karşı sistemini sonuna kadar savunan, her üyeye yardımcı olan ve konusunu takip eden (ki konuya olan bu sadakati takdire şayandır) ve hiç bir zorunluluğu yokken ve hiç bir ücret talep etmeden bu sistemi bize bahşeden [color="#008000"]Tutsak21[/color][/b][b] arkadaşıma sonsuz teşekkürü bir borç bilirim... Helal olsun arkadaşım, tebrik ederim seni...[/b]

[b]Sisteme ve emektarına çamur atmaya çalışmayın arkadaşlar çok ayıp ve saygısızlık resmen... Beğenmediyseniz, güvenmiyorsanız indirmeyin olsun bitsin. Ama insanların da şevkini kırmayın, yazıktır...[/b]

[color="#0000FF"][b]İndirecek olan arkadaşlar:[/b][/color] [color="#FF0000"][b]İndirin, gönül rahatlığıyla kurun, taratın, sarsın, eşeleyin, güveleyin virüs yok, bulamazsınız! [color="#0000FF"]Sistem temizdir![/color][/b][/color]

[b]Bazı dosyaları virüs olarak algılayan güvenlik yazılımlarının da ne denli güvenli olduğunu tartışmak gerek ki zaten birazcık araştırmayla o virüslü dediğiniz dosyaların ne işe yaradıklarını anlarsınız. Araştırıp etmeden 2 caps 1 cevap sistemi kötüleyin hemen. Oldu mu şimdi?
Ayrıca sistem kurulumundan sonra sizler sadece Ekran Kartı ve Ses Kartı sürücülerinizi kuruyorsunuz. Yani en azından bende öyle oldu. Siz de ekstra sürücü gerektiren bir yazılım ya da donanım yoksa bu iki sürücü kurulumuyla sistem tamamdır. Onlar da pek zaman almıyor, hemen her yerde bulabileceğiniz sürücülerdir.[/b]

[color="#FF0000"][b]İndirin ve kurun, gönül rahatlığıyla kullanın.. Tekrardan teşekkürler, Saygılar...[/b][/color][color="#FF0000"][/color]
[/quote]

s.a. indirip birkaç pc ye kurdum sorunsuz gayet güzel ve hızlı.kıyaslamak ne kadar dogru bilmiyorum ama perfect xp lerden buyana yana benim begendigim en güzel xp.hem sorunsuz hem güncelleme sıkıntısı yok.benim bu işlerden kendi çapımda anladıgım kadarıyla mükemmel .yapan ve emegi gecen herkezden ALLAH razı olsun.eline ve emgine saglık tutsak21 kardeşim.başarılarının devamını diliyorum

[quote name='osmanlıbilgisayar' date='19 May 2012 - 10:04 ' timestamp='1337421880' post='1202628']
s.a. indirip birkaç pc ye kurdum sorunsuz gayet güzel ve hızlı.kıyaslamak ne kadar dogru bilmiyorum ama perfect xp lerden buyana yana benim begendigim en güzel xp.hem sorunsuz hem güncelleme sıkıntısı yok.benim bu işlerden kendi çapımda anladıgım kadarıyla mükemmel .yapan ve emegi gecen herkezden ALLAH razı olsun.eline ve emgine saglık tutsak21 kardeşim.başarılarının devamını diliyorum
[/quote]

Güzel yorumunuzdan dolayı teşekkürler Güle güle kullanın..