Jump to content

Stone Xp Sp3 Tr-2012

Tutsak21
 Share

Recommended Posts

[quote name='pazuzuman' date='09 April 2012 - 01:51 ' timestamp='1333936297' post='1183611']
[b]Yok yok reklam konusunda hiç bir sıkıntı yok. Gayet yerinde her şey ve abartı bir durum kesinlikle söz konusu değil. Bu pc yi kasan programlara gelince de, zaten benim pc'im yeterli değil yani gerçekten sistem özellikleri çok kötü bilgisayarımın bu yüzden sildim :) Öyle ki, eklemiş olduğunuz o mükemmel temalar yerine XP Klasik kullanmak durumundayım yetersiz sistemden ötürü. Yoksa dediğiniz gibi çok ufak arayüzler bunlar. En kısa zamanda pc'yi değiştirirsem artık manuel olarak kurarım :) Genel olarak yazdım onu hani eğer sistem özellikleri kötü olan varsa belki bu çözüm olabilir babında :)[/b]
[/quote]

O zaman nisanda cıkaracagım Xp kuramıyacaksın :lol:

• Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tutsak21' date='10 April 2012 - 21:15 ' timestamp='1334081746' post='1184556']
O zaman nisanda cıkaracagım Xp kuramıyacaksın :lol:
[/quote]

[b]Yok ya Nisan ola hayrola belki sistemi yenilerim bakarsın :lol: Sen yeter ki çıkar ben ne yapar eder kurarım, bu sistemden gayet memnunum zaten ;)

[color="#FF0000"]//Edit:[/color] Nisan'dayız zaten bir de olsa demişim. :D
[/b]

Edited by pazuzuman

Dostum eline ve emeğine sağlık. Çalışması 1 saattir kullanıyorum gayet güzel sorun algılamadım. Yalnız bir kaç silmek istediğim özellik war kaldıramıyorum yardım bekliyorum. unlocker programı , sağ klik ve kopyalama sepeti?

[quote name='FeLSeFeCi' date='14 April 2012 - 12:53 ' timestamp='1334407995' post='1186468']
kurdum çok güzel başka bir bilgisayarada daha kuracam ama [b]açılış ekranı çeşitleri[/b] var ya onun programını verir misini? setup'unu bulamadım
[/quote]

[code]http://s2.dosya.tc/server11/UeTQwa/LOGONUI.rar.html[/code]

[quote name='misemise' date='14 April 2012 - 21:18 ' timestamp='1334438298' post='1186730']
Dostum eline ve emeğine sağlık. Çalışması 1 saattir kullanıyorum gayet güzel sorun algılamadım. Yalnız bir kaç silmek istediğim özellik war kaldıramıyorum yardım bekliyorum. unlocker programı , sağ klik ve kopyalama sepeti?
[/quote]

[b]Denetim Masası + Proğram Ekle Kaldır bölumune gelip Güncelleştirmeleri göster tıklayıp istemediklerinizi kaldırabilirsiniz..[[/b]

[img]http://i.imgur.com/f4qvF.png[/img]

Edited by Tutsak21

Emeğine sağlık güzel bir çalışma yapmışsın....:)

Lakin Nisan'da bir Xp daha yapacağım demişsin henüz çıkmadı. Eğer onu modifiye etmeden yapabilirsen çok sevinirim. Çalışmaların için teşekkürler.....:)

Not : Birde gerçekten hiçbir karşılık beklemeden program paylaşan arkadaşlarımıza teşekkür etmeyi bilmeliyiz. Kimse ücretli bir programı başkaları ile paylaşmak zorunda değil. Yapacağımız eleştirilerimizi buna göre yapalım.

hazırladım tabiki ama upload etmekte sıkıntı cekiyorum ama buna rağmen en kısa zamanda yayınlamaya çalışıcam ..

Sistemden bir kaç resim :)
[code]http://s2.dosya.tc/server12/TrMyuX/YeniXp.rar.html[/code]

Not . Görsel paket tir.. Mac os transformation değil..

Arkadaşım programı kurdum çalışıyor.Çok da güzel. Fakat kart okuyucuları tanıma ve içindekileri gösterme konusunda sorun yaşıyorum.Acaba bilgisayardan mı diyeceğim ama önceden böyle sorun yoktu.Önerebileceğin birşeyler var mı? Ayrıca teşekkür ederim program için.

harikaa bir sistem olmuş emeğine sağlık fakat elimde sağlam kurulmuş yamaları yapılmış hazır sistem var zaten ben sadece hoşgeldiniz ekranındaki resimle temayı değiştirmek sistem görüntülerindeki gibi yapmak istiyorum açılış ekranı değiştirme programı ve temaları mediafire veya hotfileye upload edip paylaşırmısınız..farklı bir isim kullanın ve içeriğe şifre koyun aksi takdir siliniyor zaten dosya.tc yüklemek başlıca hata olmuş..

valla çok hoş bir çalışma olmuş. Ram'de düşük gözüküyor..... :) :)

Emeğine sağlık.

[quote name='Tutsak21' date='22 April 2012 - 19:54 ' timestamp='1335124466' post='1190730']
hazırladım tabiki ama upload etmekte sıkıntı cekiyorum ama buna rağmen en kısa zamanda yayınlamaya çalışıcam ..

Sistemden bir kaç resim :)
[code]http://s2.dosya.tc/server12/TrMyuX/YeniXp.rar.html[/code]

Not . Görsel paket tir.. Mac os transformation değil..
[/quote]