Jump to content

Stone Xp Sp3 Tr-2012

Tutsak21
 Share

Recommended Posts

• Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

s.a öncelikle hem stone hemde blue xp indirdim sanırım 10 civarı bilgisayara kurulum yaptım hepsinde de son derece hızlı ve sorunsuz çalışıyor.gerçekten çok begendim. tam aradıgım olay diye düşünüyorum.yanlız sanırım ersan kardeşimin dedigi olay benim ve kurdugum her bilgisayarda var.ben eset smart ile tarattıgımda görünmüyor yanlız avast ile her tarattıgımda cıkıyor bende sorunsuz oldugunu düşündüm.umarım sizin bunca emeginiz ve bizimde emegimiz içinde başka bir şeyler aramamız yersizdir.hem bizim hemde pc lerine kurdugumuz kişilerin vebalini almak hayırlı olmaz düşüncesindeyim.ben kendim için söylüyorum bu işlerden falza anlamayanlardan olarak eger ardniyetli bir yazılımsa çok üzülürüm.öyle olmadıgını düşünüp tekrar emegi geçen herkeze teşekkür ederim.ALLAHA emanet olun.

İŞLERİMİZ YAPARKEN VE VERECEKLERİMİZİ VERİRKEN DOGRU OLALIMKİ VERDİKLERİMİZ YERLERİNİ BULSUN.VE YARADANDA İŞLERİMİZİ YOLUNDA GÖTÜRSÜN.ART NİYET VE KÖTÜLÜK GÜZEL OLANDAN DEGİL İNSANLARI ÇİRKİNLİGE VE ACİZLİGİ SÜRÜKLEYENDİR.CENAB-I ALLAH BİZLERİ HERTÜRLÜ SAPKINLIK VE KÖTÜLÜKTEN KORUMASI DİLEKLERİMLE

[quote name='osmanlıbilgisayar' date='02 June 2012 - 19:52 ' timestamp='1338659571' post='1207991']
s.a öncelikle hem stone hemde blue xp indirdim sanırım 10 civarı bilgisayara kurulum yaptım hepsinde de son derece hızlı ve sorunsuz çalışıyor.gerçekten çok begendim. tam aradıgım olay diye düşünüyorum.yanlız sanırım ersan kardeşimin dedigi olay benim ve kurdugum her bilgisayarda var.ben eset smart ile tarattıgımda görünmüyor yanlız avast ile her tarattıgımda cıkıyor bende sorunsuz oldugunu düşündüm.umarım sizin bunca emeginiz ve bizimde emegimiz içinde başka bir şeyler aramamız yersizdir.hem bizim hemde pc lerine kurdugumuz kişilerin vebalini almak hayırlı olmaz düşüncesindeyim.ben kendim için söylüyorum bu işlerden falza anlamayanlardan olarak eger ardniyetli bir yazılımsa çok üzülürüm.öyle olmadıgını düşünüp tekrar emegi geçen herkeze teşekkür ederim.ALLAHA emanet olun.

İŞLERİMİZ YAPARKEN VE VERECEKLERİMİZİ VERİRKEN DOGRU OLALIMKİ VERDİKLERİMİZ YERLERİNİ BULSUN.VE YARADANDA İŞLERİMİZİ YOLUNDA GÖTÜRSÜN.ART NİYET VE KÖTÜLÜK GÜZEL OLANDAN DEGİL İNSANLARI ÇİRKİNLİGE VE ACİZLİGİ SÜRÜKLEYENDİR.CENAB-I ALLAH BİZLERİ HERTÜRLÜ SAPKINLIK VE KÖTÜLÜKTEN KORUMASI DİLEKLERİMLE
[/quote]

öncelikle size şundan bahsedeyim.. (İçinizin rahat etmesi için ) hani herşey üzerinden yalan söyluyebilirsiniz ama cc Allahın adını alarak asla derler... biz öyle ögrendik büyüklerimizden.. Allahın adını alarak yemin ediyorum sistemde asla trojen virus ve benzeri (art niyetli )birşey yoktur... çünkü insanların sistem altında birşeyleri araması ve bunu dile getirmeleri soğuttu beni xplerden... zorunda değilim butun gun oturup oldu olmadı deyip zamanımın tumunu harcayıp insanlara birşeyler paylaşmaya.insanlar acısından basit birşeylere camur atmak.. kendisi uğraşmamışki ne bilsin.. paylaşımın ve paylaşmanın ne oldugunu...sözum size değil (üstüne alınması gerekenlere) söylemeden edemiyecem.. herşeyi akıl edenler nedense artniyetli olucak insanın gercek adını yazmıyacagınıda akıl ederler ama ne hikmetse işte neyse..

Selametle kalın..

Tutsak21 Çalışmanız Gerçekten Çok Güzel Ancak Bir Sorunum Var...

Açılık Ekranı Değiştirmek İçin Gerekli Program Formattan Sonra Gelmedi. CD içinde ve Yüklenilen Yerlerdede Yok. Nasıl Temin Ederim?

Edited by Rovelest

Tutsa21 Kardeşime saygılarımla.Ben son 6 aya yakındır bölye Hızlı SIFIR hataylan Çalışan Böyle Görsel Bir XP daha Görmedim.Gerçekten Çok Güzel XP Yapmışsın.Zaten Yapılan Yorumlardan da anlaşılıyor.ÜSTAD'ım Bundan Sonraki çalışmanı sabırsızlıkla Bekliyor Olacağız.Yeni ÇALIŞMANDA böyle Görsel Bir XP ye Birde SARI KLASÖRLÜ (Örnek: WİNSTLYE Temasındaki Sarı Klsör Gibi)Yapacak Olursan Sana İnan Çok Minnattar Kalırız.Bende şuan 20TB yakın Dolu vaziyette Sarı Klasörlü ve Kapak Resimli var.Bunları Başka renkteki klasör olduğunda tek tek değiştirmek inan çok zor oluyor.Üdtad'ım Tabiki Bu Benim Gibi Olanların Senden Sadece Ricası Olabilir.İlerki Çalışmalarında Bir Süpriz Yapıpta Bizleri Sevindireceğine Bütün Kalbimle İnanıyorum.Şimdiden Yeni Çalışmalarında BAŞARILAR DİLİYORUM.Alaha Emanet Ol Değerli Üstad'ım.

Edited by ceyar esen

dostum ram ve cpu tüketimini gösteren bir görünrü eklesen daha güzel olacak bu kadar özelliklik sisteme ne kadar yükleniyor bilmeden indiremeyeceğim format attıktan sonra pcnin kasmasından korkuyorum 768 mb ram ve 1.6 ghz amd işlemci var bende.

hocam gerçekten çok güzel bir xp yapmışsınız.heleki Windows Seven! teması çok hoşuma gitti.tek kötü yanı bence açılışta çıkan ortasında şeffaf kare olan ekranlar.ortasında şeffaf kareler olmasa hepsi daha güzel görünürdü bence.neyse zevkler ve rekler farklıdır.tekrar teşekkürler :)

sevgili arkadaşlar merhabalar
bende bu xp yi indirip kurdum gayet iyi ve hızlı olarak çalışıyor
lakin ie 8 bu sistemdede sayfaları geç açıyor bazen donuyor
daha öncede kendi modifiye ettiğim windows lardada aynı sorunla karşılaşıyordum
bu neden kaynaklanır acaba
ayrıca arkadaşa emeği için teşekkür ediyorum gayet mükemmel olmuş

[b]Vaktim olursa upload edip paylaşırım[/b] <_<

[spoiler][img]http://i.imgur.com/rPUoz.png[/img]

KIRMIZI KUTUCUKLARI BEN KARALADIM :D
[img]http://i.imgur.com/T3cns.png[/img]
[size="8"]EMİN OLUN HARİKA ŞEYLER VAR İÇİNDe[/size][/color][/spoiler]

[quote name='PaRaDoXPoYRaZ' date='25 June 2012 - 13:36 ' timestamp='1340624205' post='1215679']
hocam tüm partları indirdim fakat part 2 hata veriyor ne yaptıysam indiremedim bi kontrol edermisin? part2 inmiyor hata veriyor. çalışman çok güzel görünüyor teşekkürler emegine sağlık
[/quote]

[b]Sorun yok buyrun[/b]
[img]http://i.imgur.com/ns5ZM.png[/img]

Kardeş programı kurdum.Gayet güzel çalışıyor.Fakat adrestek.com adresine giriş yapamıyorum.adresi tıkladığımda google sayfası geliyor.Acaba eksik olan birşey mi yaptım,veya indirmem gereken birşeyler mi var?Emeğine teşekkür ediyorum.

[quote name='ahmetgul05' date='03 July 2012 - 18:25 ' timestamp='1341332721' post='1218328']
Kardeş programı kurdum.Gayet güzel çalışıyor.Fakat adrestek.com adresine giriş yapamıyorum.adresi tıkladığımda google sayfası geliyor.Acaba eksik olan birşey mi yaptım,veya indirmem gereken birşeyler mi var?Emeğine teşekkür ediyorum.
[/quote]

[b]Sistemle alakalı değil arkadaş giriş yaptıgınız formun anasayfası google şeklinde..[/b]

[quote name='ahmetgul05' date='04 July 2012 - 11:23 ' timestamp='1341393796' post='1218485']
stone xp yi kurmadan önce girebiliyordum.Yani bir iki saat önce.Sistemle alakalı değildir eminim de ne yapabileceğim hakkında bilginn var mı? Ben çok anlamam bilgisayar işinden yardımcı olursan sevinirim.
[/quote]

internet explorer den giriyorki sorun yok? ama Yinede Google Chrome veya fozilla Kurup ordan girin..

Gerçekten güzel,hızlı bir sistem.Teknik servisteyim ve şu ana kadar 30 dan fazla laptop ve masaüstüne yükledim.Fakat Çoğunlukla yaşanan bir sıkıntı var oda formattan sonra takılan usb klavye ve mauseleri tanıtmak için müşteriler zorluk çekiyorlar.Hem klavye hemde mauseyi tanıtmak için malum ileri seçeneğinin tıklanması gerekiyor.Ama klavye mause henüz tanıtılmadığı için bu mümkün olmuyor.Netice itibarıyla yüzde 70 oranında böyle bir sıkıntı yaşanıyor.Hıd aygıtlarını direk olarak tanırsa gerçektende mükemmel bir sistem olacak.

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...

öncelikle çalışmanız için teşekkürler.
sistemi PATA harddisklere kurarken sorun yok süper.
yalnız SATA harddisklere kurarken sorun yaşıyorum dosyalar kurulurken 4/4 %25.03te takılıp kalıyor. SATA lı sisteme PATA harddisk taktığımda kurulum yapabiliyorum. SATA için çözüm önerisi verebilir misiniz?