Jump to content

1 Nisan 2012 Ttnet İnternet Tarifelerine Zam

mucit41
 Share

Recommended Posts

[size="4"][color="#FF0000"][b]1 Nisan 2012′de TTNET İnternet Tarifelerine ZAM Geliyor[/b][/color][/size]

[quote]http://www.kotasorgula.com/ttnet/1-nisan-2012de-ttnet-internet-tarifelerine-zam-geliyor.html[/quote]

15 Mart 2012

[quote]Daha önce kotasız internet fiyatını ufak tefek değişiklikler yaparak 49 TL’den 55 TL’ye yükselten TTNET şimdide 55 TL olan kotasız tarifenin fiyatını yine ufak tefek değişiklikler yaparak 59 TL’ye yükseltiyor. Ayrıca Kotasız NETLİMİTSİZ pakete gelen zamın yanında Ultranet Limitsiz, Net12, 2Limitsiz, 4Limitsiz ve 8Limitsiz tarifeleri fiyatlarında da ufak tefek değişiklikler var. Yeni fiyat tarifesi ve değişiklikler 1 Nisan’dan itibaren şaka gibi uygulamaya konurken diğer internet servis sağlayıcılarda bu fiyat artışını kendi tarifelerine (muhtemelen) uygulayacaklar.

[b]TTNET Tarafından gerçekleştirilen değişiklik ve uygulanan zamlar;[/b]

Net Limitsiz Paketin adı NETDİSK Hediyeli NETLİMİTSİZ olarak değiştirildi, 25 gb adil kullanım kotası 50 gb’a yükseltildi, eski fiyat 54.90 TL’den 59 TL’ye çıkarıldı.
Ultranet Limitsiz Paketin adı NETDİSK Hediyeli ULTRANET LİMİTSİZ olarak değiştirildi, 25 gb adil kullanım kotası 50 gb’a yükseltildi, eski fiyat 59 TL’den 64 TL’ye çıkarıldı.
Net12 paketi eklendi. Fiyat 44 TL (Yeni eklenen 12 GB Kotalı Tarife)
8Limitsiz Eski fiyat 109 TL’den 115 TL’ye çıkarıldı.

[b]Bu paketler hem zamlandı hemde yeni abone geçişlerine kapatıldı;[/b]

2Limitsiz Eski fiyat 69 TL, Yeni fiyat 75 TL
4Limitsiz Eski fiyat 89 TL, Yeni fiyat 95 TL

[b]Zam yapılmayanlar;[/b]

4 GB Kotalı ve 6 GB Kotalı Ttnet tarifelerine ise henüz zam gelmedi.

[quote]http://www.ttnet.com.tr/web/383-2434-1-1/tur/redesign_tr__navigation/diger/2012_degisen_tarifeler[/quote]
[/quote]

Bu gün haberi paylaştım ve bu günde posta ile gelen habere bakınız ve bu ileti tüm abonelere gönderilmeye başlandı.

[spoiler][img]http://i.imgur.com/zRO3R.jpg[/img][/spoiler]

Edited by mucit41

pes yani adamlardaki yüzsüzlüğe hizmet 0 elde sıfır eski iki telli hattım 9 mbit hatlar yenilendi 3 mbit teknolojiyebak adamlar zamakafa yorcaklarına hizmete kafa yorsalar nerdeeeeeee zehir zıkkım olsun verdiğimiz paralar biz hancı onlar 40 harami gelir gelir tarife adı altında soyar soğana çevirirler bunun adı vatandaşa hizmet olur ttnet camiyi soymuş kılıfıda bi güzel uydurmuş adamlar vatandaşı şamaroğlanına çevirdiler ya sabır

Edited by br3

49 TL OLAN sınırsız tarifemi 5 tl farkla 8mbte yükseltim
bana 54 tl gelmesi gerekirken hep 58,8(58 küsüratlı) lira geldi, aradaki fark büyük olmayınca önemsemiyoruz ama bide milyonlarca kullanıcı ile çarprasak bu parayı, varın siz düşünün
rakip olmayınca istyedikleri gibi sömürüyorlar ve kalite düsük oluyor, bide komşunla paylaşma diyorlar, nasıl bir sistemmdir anlayamadık

[quote name='mucit41' date='20 March 2012 - 16:33 ' timestamp='1332250397' post='1172494']
Bu gün haberi paylaştım ve bu günde posta ile gelen habere bakınız ve bu ileti tüm abonelere gönderilmeye başlandı.

[spoiler][img]http://i.imgur.com/zRO3R.jpg[/img][/spoiler]
[/quote]

aynısından banada geldi,uçak yapıp camdan attım,o uçak adamın kafasına çarptı,adam nerden geldiğine bakarken gelen arabanın altında kaldı,araba adamı ezmemek için manevra yaparken tüp arabasına girdi,dökülen tüplerden biri patlayınca tüm araç havaya uçtu,akabinde itfaiye geldi fakat gelirken yolda top oynayan çocukları ezdi,olay yerine gelen polis ekipleri ne olduğunu sorduğunda herkes şu surat ifadesine büründü => :trollface:

Edited by Legion

Arkadaslar Ttnet yalın limitsiz paketine yenı üye oldum ılk ay sımdı fatura bılgısı geldı 90.75 tl 59.99 idi neden bu kadar geldı acaba ?

bırde ttnet sayfasından hız testı yaptım sızce hızı nasıl alttakı resım.?

[img]http://g1203.hizliresim.com/v/n/3pruf.png[/img]

[b]50 gb kota doğal hafifden dünya standartlarına çekmişler 25 komikti çoğu ab ve yurtdışında 50 100 300 gb gibi kotalılar var ama? 50 gblik olan sudan ucuz + tel bedava! açık seçik allah b. versin diyorum fahiş fiyattan soymaya yemeye bıkmadınız !![/b]

Edited by istanbul82

bu ttnet den kurtulmamız lazım buda ülkenin tüm bölgelerinde örgütleşerek altyapı(adayı) santrallere sabotaj düzenleyip başka firmaları altyapı inşa etmeye teşvik etmemiz lazım bu soyguncu adi şerefsizlerden başka türlü kurtuluş yok bizlere

Edited by Mcfalsi

• 2 hafta sonra ...

[b]banada bu geldi posta ile bilgilendirme tek olmaları diğer internet servis sağlayıcılarıda ttnetin alt yapısını kullanıyor başka bir internet sağlayıcısına geçeyim desen de aynı devletin bunlara susması çok acı [/b]

Edited by zamaneberduşu