Jump to content

Sızce En Hızlı Upload Sitesi Hangısı

casper0007
 Share

Recommended Posts

[color="#FF0000"][/color][font="Cour[size="5"][/size]ier New"][/font][b]Doğruyu söylemek gerekirse bazı sitelerin avantaşları var mesela letitbit çok kapasiteli bir barınma içerir hotfile çok sağlam barındırır yani kırık olma drumu zor ama siliyor tabi kii...[/b]

ben daha önce bununla ilgili kapsamlı bir araştırma yapmıştım. topicimin linki burada: http://www.tnctr.com/topic/180882-file-sharing-sitelerinin-freede-en-hyzlysy/

o zaman uploadking 1. çıkmıştı yapılan testte ama o kapandı. şimdi gamefront'u kullanıyorum. aslında oyun paylaşım sitesi ama her türlü dosyayı kabul ediyorlar. hemde link gönderdiğiniz free kullanıcılı arkınız max hızda indirebiliyor dosyayı. mesela ben 2,2 MB/sn gibi bir hızla indirebiliyorum.
diğer ekstra bir özellik de istatistik tutuyor. kaç kere indirildiğini gösteriyor. üye olmasan bile...

• 1 yıl yıl...

Selam herkese şimdi sorun şu DOSYALARIMI NEREYE UPLOAD edicem Çok basit açıkladım dimi :) nereyi önerirsiniz 7,4GB'lık yeni bir sistem yaptım 37 part var partlarıda 190MB Olarak böldüm Fakat Yandex'te okadar alanım yok, mediafire siliyor... letitbit turbobit işim olmaz sevmiyorum kanser ediyor bunları göz önünde bulundurarak başka Upload hızı yüksek aynı zamanda 10GB veya üzerinde depolama alanı sunan BELEŞ bir sunucuya ihtiyacım var nereye Upload edeyim bunu yüklemek zaten çok zaman alacak malum 60KB ile Upload edebiliyoruz 8MB hızla... Şu canavarı göndereyim diyorum internetede herkes indirsin :D

[spoiler]t68zt.png[/spoiler]

Bu siteye yükleyebilirsin. Son hız, beklemeden indirmeye izin veriyor. Dosya isimlerini alakasız bir şey yaparsan (Örneğin: Tugrulunahenkledanseden64saci) dosyalar silinmez.

http://d-h.st/

Kesinlikle Mediafire. 50 GB Ücretsiz yükleme hakkı veriyor ve gerçekten çok hızlı.

Çok teşekkürler ikinizede fakat reyiz'in verdiği devhost'a yüklemeye başlamıştım gayet normal hızda bana göre normal tabi... Yükleniyordu izmirdeki Fecii yağmurda gece elektrikler kesilince UPLOAD yarıda kaldı :( PC kapandı vs.. şimdi yeniden başlıycam offff offf :( yaklaşık 8 GB bitermi yahu :( işte kişisel işlerimin yoğunluğundan ve bu sebepten yeni sistem yapmak istemiyorum çünki UPLOAD hep sorun oluyor !!!