Jump to content

Usb Multiboot Menüsü

ByChilavert
 Share

Recommended Posts

• Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[color="#FF0000"][/color][b]sayın ByChilavert;[/b]

Dostum ben nerede yanlış yapıyorum linkleri sorunsuz indirdim 7zip olarak...
Usb'ye Atabilmek için masaüsütne 7zip ile yolu gösteriyorum Ancak bana "parola"
soruyor.

*Defalarca okumama rağmen bir türlü Partları çıkartamadım.
*Nerede ve nasıl Hata yapıyorum acaba?

*Bana Açıklayıcı Bilgi verirsen bu Uzun soluklu emeği Arşivime atmak isityorum...
*Deneyen Arkadaşlar varsa Onlarda yardımcı olabilirler....

Şimdiden Teşekkürler......

Güzel olmuş bunun 4 gb flash bellek için olanı nida yapabilir misin ( xp aio programlar windows xp şifre kirici ... Xp ye yönelik) böyle bit çalışma ilerde yapma şansınız var mi?

Güzel olmuş bunun 4 gb flash bellek için olanı nida yapabilir misin ( xp aio programlar windows xp şifre kirici ... Xp ye yönelik) böyle bit çalışma ilerde yapma şansınız var mi?

"mz1ya" Bu Çalışmaya başlarken 16 Gb Flash Bellekler İçin Yapmıştım Ama Arkadaşlar Herkeste 16 GB Flash Bellek olmayabilir 8 GB olanı yaparsan herkes paylaşımından faydalanır deidler bende 8 GB İçin yaptım 4 GB olması için Windows 7 nin Çıkarılması lazım buda anlamsız kılıyor Multibootu Şifre Kırıcı Olayına gelirsek onun grup4dos kodlamalarını bulamadım. O yüzden Multiboot a ekleyemedim ilerde kodlamaları bulursam ekleme yaparım.

[quote name='ByChilavert' date='20 April 2012 - 09:54 ' timestamp='1334915681' post='1189495']
" bynec" Gerekli Düzenleme Yaparak Rar Şifresi : www.artvindh.gov.tr
[/quote]

[b]USB’ye Kurulum İse İndirmiş Olduğunuz Multiboot Dosyasını Masaüstüne Yada Hard diskinizin Uygun Bir Bölümüne Çıkardıktan sonra Bu İşlem İçin Önerim : 7-Zip Programı yapmanızdır. Videolu Anlatımda Belirtilen işlemleri Yaparak Flash Belleğinize Kopyalamanız ve Geriye Yaslanıp Bilgisayarları Formatlarken Çayınızı Yudumlamanız.[/b]

[b]Yukarıda Yapılması "Gereken Gerekli Düzenlemeler'i" anlayamadım.[/b]

-indirdiğim 7 partı 7zip veya rar ile verdiğin şifre ilemi masaüsütne çıkatrılacak
-Sonra "Videlolu anlatımda belirtilen işlemleri yaparak" flash belleğe kopyalamak"
-Videlou anlatım dediğin nedir? nerede bu anlatım.....

[u]Kusura Bakma Böyle bir sistemle yeni karşılaşıyorum bu nedenle bocalıyorum.....[/u]

Şimdiden Teşekkürler...

Edited by bynec

[quote name='ByChilavert' date='20 April 2012 - 10:16 ' timestamp='1334916967' post='1189506']
"bynec" 7-Zip Programı ile masaüstüne çıkardıktan sonra 2012_03_14_usb_boot Klasörünün İçinde (MultiBoot_USB_Video.exe) Var orda nasıl yapacağın anlatılıyor.
[/quote]

[b]Şimdi İşte BAşardım İlgin ve alakan için teşekkürler. kardeşim.......[/b]

Arkadaşım hotfile'deki linklerden indirdim ve 7 zip ile ''ubv1'' isimli zipli bir dosya çıktı onuda tekrar 7zip ile açmak istedim ama '' ubv1.7z'' arşiv dosyası açılamıyor diyor, (www.artvindh.gov.tr) Rar şifresini girdiğim halde . Lütfen yardım edermisiniz.

Kardeş ellerine sağlık çalışman Süper ama şu ''letitbet.net'' İşi Bozuyor Çok Çok Yawaş indiyor Senden Ricam

http://www.mediafire.com Şuraya upload EderSen Çok güzel olur

Bir türlü İndiremiyoruz Yarıda ya net kesiliyor yada donuyor anlamadım :S