Jump to content

Şampiyonun Belli Olma Tarihi 12.05.2012 C.tesi

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

Fenerbahçe: 3 - 1 Trabzonspor
Galatasaray: 2 - 2 Beşiktaş.

Sonuçlar böyle. Haliyle şampiyon 12.05.2012 Cumartesi günü saat 20:00 oynanacak.
Fenerbahçe- Galatasaray maçının ardından belli olcak.

12.05.2012 Saat 21:45'de şampiyon belli olacak :) Yenen kazanır. Ne maç olur amma :) İnşallah olaylar olmaz. Bakalım Saraçoğlundan kim mutlu dönecek. İpi kim göğüsleyecek :)

[img]http://e1205.hizliresim.com/x/6/5fk4h.jpg[/img]

Edited by sere

[quote name='nano68' date='06 May 2012 - 18:37 ' timestamp='1336329468' post='1197523']
Onu bunu bilmem da Allah hakkedene versin.
[/quote]
iki takımda haketti ama bir kazanan çıkacak. :clapping:

[quote name='Asabidj45' date='06 May 2012 - 18:41 ' timestamp='1336329674' post='1197528']
[font="'Lucida Sans Unicode"][size="4"]Bir takımda bu kadar şans olur, diğerinin önüneyse bu kadar engel konur mu? :)[/size][/font]
[/quote]
hangi takımdan bahsediyorsun şanslı olan gs engel konan fener mi? İyi de gsnin şansı neymiş?

[center][b]Malumunuz Galatasaray şampiyon oldu ama haksızlık yapıp vermediler şampiyonluğu. Galatasaray camiası olarak sabrettik, çok çalıştık. Süper finalde şampiyonluk son haftaya kaldı. Galatasaray eğer maçı alamaz ise Galatasaraya koyar bu durum. Çünkü zaten ligin lideri olmuş. Ayrıca Galatasaray eğer feneri mağlup edemezse, istemiyorum şampiyon falan olmasın. Gereği yok. Bu defa da yenmez ise yazıklar olsun öyle takıma.[/b][/center]

beyler amaç para kazanmak ortada spor yok maç yok son maç berabere bitcek çünkü gsliler gsye fbliler fbye yatırcak lig tv para kazandı iddaada son maçtan kazancak...(gerçi iddaa devamlı kazandı ama...)

türkiye yıllarca yanlış yöneticilerden çekti çekmeyede devam ediyor giden federasyon hangi akılla hangi zekayla böle bi uygulama yaptı şaşılacak iş 9 puan farkla ligi bitir ceza verir gibi 4 puan da sil hadii 6 maç daha yapın öle şampiyon olun gülünecek şaşılacak iş evet son maça kaldı gs ye beraberlik fenere illede galibiyet lazım kim haketti derseniz bence gs size bazı ülkelerden örnekler vereyim

almanya----1.şampiyon Şampiyonlar Ligi

danimarka--1.şampiyon Şampiyonlar Ligi

fransa-----1.şampiyon Şampiyonlar Ligi

hollanda---1.şampiyon Şampiyonlar Ligi

ingiltere--1.şampiyon Şampiyonlar Ligi

ispanya----1.şampiyon Şampiyonlar Ligi

isveç------1.şampiyon Şampiyonlar Ligi eleme

italya-----1.şampiyon Şampiyonlar Ligi

bu liste uzar gider dünyada yok be kardeşim helal olsun pes...

[quote name='Asabidj45' date='06 May 2012 - 18:45 ' timestamp='1336329951' post='1197531']
[font="'Lucida Sans Unicode"][size="4"]Biraz mantık lütfen. :D Galatasaray'da şans olsa bu iş son maça kalır mıydı? :p Fener'in balından bahsediyorum.[/size][/font]
[/quote]
şimdi anladım :rolleyes: Süper final olmasaydı gs şampiyondu B)

[quote name='LeOn.' date='06 May 2012 - 22:01 ' timestamp='1336330913' post='1197541']
[size="3"][b]süper finalin varlığı lig başlamadan önce belirlendi. Galatasaraylı arkadaşlar süper final olmasaydı şampiyonduk diye hayal kurmayı bıraksınlar..... [/b][/size]
[/quote]

[b]Peki niye sadece bir yıl için bu sistem getirildi ? Oyuncak mı bu ?[/b]

[font="'Lucida Sans Unicode"][size="4"]Belirlendi belirlenmesine de uygulamanın saçmalığından bahsediyoruz burada. Her açıdan ikinci kulübe bile fark atmış takımın burada şampiyon olamama riski var. Akla mantığa uygun mu? Kendi takımınız bu durumda olsaydı vereceğiniz tepki ne olurdu merak ediyorum doğrusu.[/size][/font]

[quote name='Baba_' date='06 May 2012 - 19:02 ' timestamp='1336330968' post='1197542']
[b]Peki niye sadece bir yıl için bu sistem getirildi ? Oyuncak mı bu ?[/b]
[/quote]
ben süper final devam edecek diye duydum yanlışsam düzeltin.

galatasaray her nekadar fenerbahçeye derbilerde üstünlük sağlayamasada beraberlik halinde ipi göğüsleme şansı var. Ama fenerin de avantaşı maç kendi sahalarında ve sanırsam derbilerde hiç yenilmedi.Ve haliyle her iki takım içinde şartlar eşit diyebiliriz kanımca :D

Edited by sere

Artık futbol izlenmez oldu bu ülkede.Çünkü bir el atmadık futbol kalmıştı onunda içine ettiler.Milletin bir haftasonu zevki vardı o da bitti.Bizim paramız gideceğine milletin zevki gitsin dediler herkese bir ayar çektiler.Sizi futbola yönetici yapan zihniyete tüküreyim ben......

[b]Galatasaray her iki durumda da şampiyon ya beraberlik ya da galibiyet.Tabi maçın böyle gitmesini düzenleyenler var iğreniyorum Türkiye'deki futboldan.[/b]

Edited by HaReKeTlİ

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...