Jump to content

Portable Program Hazırlama Aracı / Programı

Recommended Posts

s.a arkadaşlar ben spoon studio ile portale yapacaktım ama kayıt olmadığı için portabe .exe yi oluşturmuyor, bir sürü baktım buldum patch vs ama olmadı.! elinde buna benzer portable program hazılama programı varsa paylaşabilirmi ? :clapping:

Not: (winrar kullan demeyin, yapacağım portable program office, officeyi winrar ile sfx yapıp officeyi kaldırıp deneyince hata veriyor.!)

VMWare ThinApp 4.7.1 Build 677178

VMWare ThinApp, kurulum yapmış olduğunuz programların kolayca portable sürümlerini hazırlamanıza olanak sağlayan bir yazılımdır. Portable ile öyle yada böyle ilginiz varsa bu programı denemenizi öneririz. Eski adı Thinstall olan yazılımın yeni adı VMWare ThinApp'tır. Portable yapmadan önce bilmeniz gereken en önemli şey işlemlerinizi temiz bir sistemde yapmalısınız, örnek olarak yeni kurulmuş bir sistemde çalışma yapmak sizin için daha hızlı ve daha sorunsuz olacaktır, format atma durumunuz yoksa sanal sistemler (VMware Workstation, Microsoft Virtual PC, Virtual Box v.B) kurabilir, bu sistemler üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz.

Link : http://www.embedupload.com/?d=5RR5AYEHKE

Dragon'a teşekkürler

• Editor

Office için en iyi önereceğim yöntem kendi katılımsız parametresi.

office.exe diyelim bunu komut satırı ile office.exe /admin olarak çalıştır sana developer kısmını açacak oradan normal kurulum yaparmış gibi seçenekleri seç kurulum yapacak ama normal kurulum değil exe yi oluşturuyor en son bittiğinde mst uzantılı bir dosya olacak nuda winrar ile

sfx arşivi yap ve açıldıktan sonra çalıştırılacak kısmına office.exe katilimsiz.mst yaz tamamdır.

[quote name='pairs' date='08 May 2012 - 18:18 ' timestamp='1336493927' post='1198339']
Office için en iyi önereceğim yöntem kendi katılımsız parametresi.

office.exe diyelim bunu komut satırı ile office.exe /admin olarak çalıştır sana developer kısmını açacak oradan normal kurulum yaparmış gibi seçenekleri seç kurulum yapacak ama normal kurulum değil exe yi oluşturuyor en son bittiğinde mst uzantılı bir dosya olacak nuda winrar ile

sfx arşivi yap ve açıldıktan sonra çalıştırılacak kısmına office.exe katilimsiz.mst yaz tamamdır.
[/quote]

Bu yolla bildiğim katılımsızı hazırlanıyor yanlış mıyım?

• Editor

Kusura bakma kafam dalgın işte.Portable için thinapp en iyisi derim Spoon un dogru dürüst linkini bile göremedim nette.

mrb arkadaşlar ben office 2003 ü thinapp ile denedim, olmadı.Cameyo ile yaptım, yine olmadı.! olmadı derken, office yüklü iken (sadece word) protable yapınca çalışıyor!kaldırıp çalıştırınca bu hatayı veriyor ;

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1336500277__ekran_alnts.png[/img]

yardımlarınızı bekliyorum..