Jump to content

Xp Modifiye Anlatımı Süper Yavuzselim Farkıyla :)

Recommended Posts

[center][center][center][color="#FF00FF"][size="4"][center]EVET ARKADAŞLAR SİZLER İÇİNN BİR VİDEO ÇEKTİM :)

2.VİDEOYU YARIN ÖGLEN CİVARI ÇEKİP KOYCAM YANİ BU VİDEONUN DEVAMINI ....

MODİFİYE XP YAPAMAYAN KALMASIN DİYE AMA ŞİMDİLİK UFAK BİR VİDEO GERÇİ BOYUTU 1 GB AMA OLSUN :D

BİLEŞEN SİLME İŞLEMİ
FULL DRİVER EKLEME İŞLEMİ
CAB YAPMA
VE DAKİKA 13 E GELİNCE WPİ PROGRAM ARŞİVİ ÇIKMA İŞLEMİ

BUNLARI TEKER TEKER AYRINTILI OLARAK ANLATTIM ARKADAŞLAR ELİMDEN GELENİ YAPTIM ..

İLERİKİ ZAMANLARDA MULTİBOOT VE GÖRSEL PAKET KULLANIMI BOOT EKRANI DEGİŞİMİ LOGON EKRANI KATILIMSIZ YAPMA ADDON YAPMA
GİBİ KONULARDA VİDEOLAR ÇEKİCEM .. DRİVER PAKETİ YÜKLENİRKEN ARKA PLAN DEGİŞTİRMEYİ DE GÖSTERİCEM DİGER VİDEODA :) ,

HERŞEY SİZLER İÇİN DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN YETER .... [/center][/size][/color]

[img]http://img33.imageshack.us/img33/6799/v74ev.png[/img]
[/center][/center]

http://www.mediafire.com/?217c9r669f73r8k

RAR BOYUTU : 21 MB
RARDAN ÇIKINCA : 1 GB
[/center]

Edited by yavuzselim57

ya wala şimdi bu saatte içimden geldi bende yaptım kardeş öyle programa falan ihtiyac duymadım zaten boyutu 21 mb ya 5 dakikada iner rardan çıkınca 1 ggb ooluyor rar boyutu 1 gb olsa haklısın elimde olanları kullandım hem içimden gelerek yaptım bu yetmezmi ?

esetin virüs olarak görmedi birşey söyle bana ? devre dışı bırakıp kullan bukadar basit..
bende lisanslı avast yüklü o virüs falan bulmadı devre dışıda degil.. videoda bir sıkıntı yok belki cam studio ile çektigim için olabilir ama
virüs falan yok bundan emin olabilirsiniz. benim öyle bir niyetim yok beni bilen bilir...

[quote name='yavuzselim57' date='26 June 2012 - 01:55 ' timestamp='1340668534' post='1215874']
esetin virüs olarak görmedi birşey söyle bana ? devre dışı bırakıp kullan bukadar basit..
bende lisanslı avast yüklü o virüs falan bulmadı devre dışıda degil.. videoda bir sıkıntı yok belki cam studio ile çektigim için olabilir ama
virüs falan yok bundan emin olabilirsiniz. benim öyle bir niyetim yok beni bilen bilir...
[/quote]

[color="#4169e1"]Ben sadece yaptığın çalışmayı indirmek istedim ve virüs programım uyarı verdi. Virus vardır veya yoktuk bilemiyorum.[/color]

[b]'esetin virüs olarak görmedi birşey söyle bana'[/b] [color="#4169e1"]demişsin, bilgisayarı kullanırken o kadar program indiriyorum, o kadar siteye giriyorum eset'in uyarı verdiğini görmedim.[/color]
[b]'devre dışı bırakıp kullan bukadar basit..'[/b] [color="#4169e1"]devre dışı bırakıcak olsaydım hiç virüs programı kurmazdım.[/color]

[color="#4169e1"]İlk başta da yazdığım gibi, yaptığın çalışmayı kötülemek veya başka olumsuz bir niyetim yok. Sadece aldığım tepkiyi belirttim o kadar...[/color]

[quote name='naman' date='26 June 2012 - 12:38 ' timestamp='1340707124' post='1215987']
ya şu boyut olayını nasıl ayarladın bende yaptım winrarla en iyile diye ama pek fark olmadı
[/quote]

boyut olayının bı espırısı yok
bende bsr goruntu kaydedıcı ıle kaydettıgım 2 GBlık bı vıdeoyu winrarla sıkıstırınca 7 MBta kadar kuculmustu

Edited by ozanaus

[quote name='beyantt' date='26 June 2012 - 16:53 ' timestamp='1340718821' post='1216032']
Kardeşim eline saglık, yapım sırasında kullandıgın butun programları yukleyecektın beklıyorun. Programlarını.. :)
[/quote]

kardeş bütün driverleri yüklemek için istediğin driverleri indir

[code]http://driverpacks.net/downloads[/code]

driver pack base programı için winrardan çıkaracaksın

[code]http://driverpacks.net/applications/driverpacks-base/10.06[/code]

bu arada cam studio ile video çekecekseniz K-Lite Mega Codec Pack yükleyip cam studio da seçenekler > video ayarları > compressor (sıkıştırma) ayarlarından
Xvid MPEG-4 Codec seçin,kaliteli küçük boyutlu video çekimi yapabilirsiniz.(küçük bi bilgi)