Jump to content

Tnctr Konuyu Çöpe Atmaktan Başka Bişey Bilmiyor

yorgun63
 Share

Recommended Posts

2008 den beri üyeyim msj sayım fazla olmayabilir ama 4 yıldır hiçbir sorunla karşılaşmadım. bazen soru sormak için açtığım konulara cvp alamamış olabilirim ama ne siteden ne de tncxp sp3 ten gayet memnunum şahsen. kandiliniz mübarek olsun cümleten.. kolay gelsin

[quote name='cihanozgursimsek' date='04 July 2012 - 20:16 ' timestamp='1341422189' post='1218673']
pilgetir bu mübarek günde bişi demek istemiyorum sana
[/quote]

Birde deseydin? Engelleyen mi var? Madem bu forumu sevmiyorsunuz çıkış yapın gidin uzatmayın artık yok şu şöyle oldu TNC-TR suçlu yok bu böyle oldu TNC-TR suçlu diye konu açacağınıza kendi hatalarınıza bakında uyarı almamaya çalışın.

[quote name='cihanozgursimsek' date='04 July 2012 - 20:22 ' timestamp='1341422556' post='1218676']
sen tnctr avukatımısın hadi oo üye isyan ediyorr peki dierlerine ne demelii ????
[/quote]

Ben bu forumun avukatı değilim ama bir üyesiyim eğer bu forumdan az bile olsa yararlanabiliyorsam bu siteyi açanların emeklerine saygı duyarım hor görmem.

Edited by nightmare3519

[quote name='yorgun63' date='04 July 2012 - 18:18 ' timestamp='1341415092' post='1218618']
Selam arkdaşlar ben [color="#FF0000"][b]düneyin[/b][/color] bir konu açtım 2 gün boyunca cevap gelmedi sonra Akozdem!R konuyu [color="#FF0000"][b]çöpe atı[/b][/color] [color="#FF0000"][b]bite[/b][/color] [color="#FF0000"][b]hakeret[/b][/color] [color="#FF0000"][b]eti[/b][/color]:o zaman bir zaman makinası keşfet, geçmişe dön ve sorunu sor. Yapamam diyorsan zorla konu açma! konu açma diyor kusura bakmayın ama burda [color="#FF0000"][b]konuı[/b][/color] [color="#FF0000"][b]açmyacaksak [/b][/color]ne işe yarıyo ozaman bu site kapatın gitsin
[/quote]

Öncelikle yaşınız kaç bilemiyorum ama liseye gidecek ergenliğe ulaşmış ve bir foruma üye olacak kadar bilginiz olduğundan yukarıdaki imla hatalarından ötürü size Türkçe öğreten öğretmenin... Neyse...

[quote name='cihanozgursimsek' date='04 July 2012 - 19:36 ' timestamp='1341419788' post='1218653']
the 67 helal sana amcam iyi konustunn :)
[/quote]

sağol evlat ben sadece olması gerekeni yazdım bana yapılanı sadece bana yapıldı sanmıştım üzerinde durmamıştım ama bu gün başka kişilerede yapılıyormuş aslında bu keyfilikten yapılıyorsa düpedüz bir hakarettir burada kimseyide suçlamak istemiyorum ama moderatörler şunu bilmelidirler buraya konu açan herkes kendileri gibi uzman olmayabilirler hata yapmaları doğaldır ve hatalar tatlı dille anlatılır gerekirse yol gösterilir herkes anasının karnında öğrenmiyor bunları buralarda birşeyler yaparak öğreniliyor işte burada moderatörler öğretmen yol gösterici olmalılar. yakışan ve güzel olanda budur.nedersiniz...

[b]tnctr gibi başka bir site nette göremedim ben çok faydalı bilgilere burdan ulaşabiliyorum yanlız bende mod. arkadaşlardan memnun değilim ( KintaRo hariç ) nedenide açılan konuyu hiç bir uyarı yapmadan direk çöpe taşımaları eğer bi hata varsa yada yanlış yerde açılmışsa konu ya doğru yere taşıyın yada konuyu açan kişiye düzeltmesini söyleyin eğer düzeltmeyi yapmazsa ozaman çöpe taşıyabilirsiniz haklı olarak zor bişey değil busayede ne bi gerginlik olur nede üye kaybı yaşanır...[/b]

[quote name='the67' date='04 July 2012 - 20:29 ' timestamp='1341422957' post='1218685']
sağol evlat ben sadece olması gerekeni yazdım bana yapılanı sadece bana yapıldı sanmıştım üzerinde durmamıştım ama bu gün başka kişilerede yapılıyormuş aslında bu keyfilikten yapılıyorsa düpedüz bir hakarettir burada kimseyide suçlamak istemiyorum ama moderatörler şunu bilmelidirler buraya konu açan herkes kendileri gibi uzman olmayabilirler hata yapmaları doğaldır ve hatalar tatlı dille anlatılır gerekirse yol gösterilir herkes anasının karnında öğrenmiyor bunları buralarda birşeyler yaparak öğreniliyor işte burada moderatörler öğretmen yol gösterici olmalılar. yakışan ve güzel olanda budur.nedersiniz...
[/quote]

Keşke bazılarıda sizin gibi anlayışlı olsalar.

safkanturk foruma üye olmuşsunuz ama kuralları okumaya tenezzül etmemişsiniz. Flood yasaktır uyarı aldınız.

yorgun63, aynı şekilde kuralları okuyun, flood yasaktır uyarı aldınız.

cihanozgursimsek, tnctr bitti tarzı her mesajınızda dalga geçer üslubunuz sebebi ile sınırsız banlandınız.

Yazın özellikle liseli ve ilkokullu arkadaşlar aktif oluyor forumda bizde kuralları sıkı sıkıya uyguluyoruz. Problemi olan arkadaşlar problemi olan yöneticiye mesaj atabilirler. Konu kilitli.

[quote name='the67' date='04 July 2012 - 20:29 ' timestamp='1341422957' post='1218685']
[/quote]
Murphy Kanunları derki;
"Bir hata bir kez yapılıyorsa ikinci kez yapılmaz. Eğer ikinci defa da yapılıyorsa üçüncüsü de kesinlikle yapılacaktır."

Abicim keyfi olarak müdahale etmek gibi bir fantezimiz yok, ki forumdan yararlanmak için de uzman olmaya hiç gerek yok. Mod. olarak benim hiç bir uzmanlığım yok zaten. Bilgisayarcı değilim, teknik servis değilim, yazılım eh işte, donanım sıfır, konuyla alakasız farklı dalda bir mühendisim. Yönetici olmak için mühendis olmayada gerek yok. Çünkü herşey buradan ibaret.

http://www.tnctr.com/topic/872-tnc-tr-forum-forum-kurallary/

Tahsile gerek yok, okuma yazma bilmek yeterli. Üyeleri TCK dan sorumlu tutmuyoruz. Sadece şurda 25 maddecik. Her foruma kayıt olurken bu kurallar standart vardır diye öyle atlar geçer herkez. Sonrada vay efendim öylede böylede... E bunlara uyulmayacaksa, hep esnetilecekse, mod ekibinin reelde işi gücü yokmuş gibi "tamam canım kafana göre takıl, ancak böyle iyi olurdu" diye yüzlerce üyeyi uyarmaya kalkacaksa, kural kısmına fıkra yada premium hesap koyardık daha çok işe yarardı.

Çöpe taşınan her konun altında taşınma nedeni yazmaktadır ve bir nedene dayanmaktadır. İşin büyüsü 25 maddede.

Arada fevri davranıyorsakta sebebi; bahsettiğim Murphy Kanunu sırtına yük edinmiş [u]aymazlardır[/u].

[quote name='MaDLoCK' date='04 July 2012 - 20:33 ' timestamp='1341423219' post='1218688']
[b]tnctr gibi başka bir site nette göremedim ben çok faydalı bilgilere burdan ulaşabiliyorum yanlız bende mod. arkadaşlardan memnun değilim ( KintaRo hariç ) nedenide açılan konuyu hiç bir uyarı yapmadan direk çöpe taşımaları eğer bi hata varsa yada yanlış yerde açılmışsa konu ya doğru yere taşıyın yada konuyu açan kişiye düzeltmesini söyleyin eğer düzeltmeyi yapmazsa ozaman çöpe taşıyabilirsiniz haklı olarak zor bişey değil busayede ne bi gerginlik olur nede üye kaybı yaşanır...[/b]
[/quote]

Aynı açıklama sizin içinde cevap olacaktır. Ancak size ayrıca beddua etmek istiyorum. Allah sizi moderatör yapsın...

Cevap hakkını kullanmak isteyenler PM ile ulaşabilir.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...