Jump to content

Program Ekleme Ve Sil

Share

Recommended Posts

[img]http://img221.imageshack.us/img221/7555/adsz3p.png[/img]

Yukarıdakı gibi program ekle ve kaldır yapmak istiyorum yardım edermisiniz

Baba__ dan yardım bekliyorum

yardım ederseniz apz verirmisiniz anlatı mmı bazen anmıyorum apz yaparsanız iyiolur apz yi pm atmanız yeterli

• Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aslında anlatımları izlemen gerekir ama yinede bir iyilik yapayım

--Program Ekle

tDosya = Dialog.FileBrowse(true, "Dosya Seçin", _DesktopFolder, "EXE dosyaları (*.exe)|*.exe|", "", "", false, true)
if tDosya[1] ~= "CANCEL" then
sDosya = String.SplitPath(tDosya[1]).Filename .. String.SplitPath(tDosya[1]).Extension;
File.Copy(tDosya[1], _SourceFolder .. "\\Autoplay\\Docs\\Programlar\\" .. sDosya, false, true, false, true, nil)
Dialog.Message("Program Eklendi.", "Program Başarıyla Eklendi!")
end

Program Silmeyide kendin dene yapamadığın yerlerde yardmcı olurlar

Edited by nightmare3519

Program Silde Benden Olsu :D

[color="#00FF00"]---- Program Sil[/color]
nSec = TreeList.GetSelected("Plugin1");
nText = TreeList.GetCellText("Plugin1", nSec, 0);
File.Delete(_SourceFolder.."\\AutoPlay\\Docs\\"..nText..".exe", false, false, false, DeleteCallback);

sys.init();
[color="#0000FF"]end[/color]

Hata Varsa Düzeltebilirmisiniz...?

arkadaşlar bana bbi apz verirmisiniz ben acemiyimde sizin gibi abilere de teşşekür ederim bana yardım ettiğiniz için

bide aıo senin verdiğin kod nightmare3519 koduna uyuyomu iki kodu birleştirerek yardım ederseniz sevinirim bide ben program ekle vce sili menu bar a yapcam nasıl olacak iş

Edited by createdbyömer

[quote name='createdbyömer' date='17 July 2012 - 22:39 ' timestamp='1342553992' post='1222221']
arkadaşlar bana bbi apz verirmisiniz ben acemiyimde sizin gibi abilere de teşşekür ederim bana yardım ettiğiniz için

bide aıo senin verdiğin kod nightmare3519 koduna uyuyomu iki kodu birleştirerek yardım ederseniz sevinirim bide ben program ekle vce sili menu bar a yapcam nasıl olacak iş
[/quote]

Öncelikle şunu söyleyeyim ben 13 yaşındayım :D :D Fakat apz istemekle değil anlatım izlemekle öğrenirsin AIO Dersleri Koleksiyonu öneririm ben çok şey öğrendim o derslerden

Ben program silmeyi galetis'in Katılımsız Kurulum Merkezi adlı çalışmasından oluşturdum

Program kurma fonksiyonunu ters düz ederek program silme fonksiyonu haline getirdim.

Sende sürekli dene dediğim çalışmayı indir gerçekten çok işine yarar...

[quote name='aio' date='17 July 2012 - 20:48 ' timestamp='1342547284' post='1222196']
Program Silde Benden Olsu

---- Program Sil
nSec = TreeList.GetSelected("Plugin1");
nText = TreeList.GetCellText("Plugin1", nSec, 0);
File.Delete(_SourceFolder.."\\AutoPlay\\Docs\\"..nText..".exe", false, false, false, DeleteCallback);

sys.init();
end

Hata Varsa Düzeltebilirmisiniz...?
[/quote]

Senin yazdığın kod tek seçimlik siler arkadaş ise çoklu seçim yapılarak silmek istiyor

[quote name='nightmare3519' date='18 July 2012 - 12:36 ' timestamp='1342604187' post='1222310']
Lütfen apz isteme kendin yapmayı dene ama yinede vereyim apzyi

[code]http://www.mediafire.com/?d8rs7w8r2cnzldr[/code]
[/quote]

bu nasıl yaman bir çelişki böyle

[quote name='aio' date='18 July 2012 - 14:25 ' timestamp='1342610733' post='1222341']
Nightmare Ömerin İsteği Menubara Yapmak Senin verdiğin APZ İse Seçilenleri Kur Ve Şeçilenleri Sil Butonu Yapmışsın !!!
[/quote]

O zaman sen yardım ette menu bara yerleştir kodları !!!!!!!!!!!

[quote name='pilgetir' date='18 July 2012 - 14:39 ' timestamp='1342611596' post='1222346']
Arkadaşın verdiği kodu menubara uyarlamak çok zor değil.Onuda yapamam diyorsanız diyecek bir söz bulamıyorum.

[/quote]

[color="#445563"][font="verdana, tahoma, sans-serif"]
[/font][/color]
[color="#445563"][font="verdana, tahoma, sans-serif"]Allah senden razı olsun biri bana arka çıkmış[/font][/color]
[color="#445563"][font="verdana, tahoma, sans-serif"]
[/font][/color]
[font="verdana, tahoma, sans-serif"] [/font]

Edited by nightmare3519

Koçum yenisin herhal ilk önce örnek çalışmları incele hepsini incele sonra anlatımlara bak öğren kendini geliştir projemi nasıl geliştirebilirim nasıl beğeni kazanacağını örnek çalışmalardan incele ona göre kod yaz, kodlarda takıldığın yerlerde sor.Kurallara bak ona göre konu aç ondan sonra ceza yersin modlarla aran iyi olmaz sen en iyisi ilk önce kod yaz gerisini düzeltiriz ;)

[quote name='Kral__' date='18 July 2012 - 19:08 ' timestamp='1342627711' post='1222392']
Koçum yenisin herhal ilk önce örnek çalışmları incele hepsini incele sonra anlatımlara bak öğren kendini geliştir projemi nasıl geliştirebilirim nasıl beğeni kazanacağını örnek çalışmalardan incele ona göre kod yaz, kodlarda takıldığın yerlerde sor.Kurallara bak ona göre konu aç ondan sonra ceza yersin modlarla aran iyi olmaz sen en iyisi ilk önce kod yaz gerisini düzeltiriz ;)
[/quote]

Tecrübe konuşuyor burda :D

Kimseye bişey söylemiyeyim dedim ama bu ömerin ikinci hesabı byöü diye bir hesabı vardı. Burdan böyle yararlanmamanızı tavsiye ederim. Apz isteyerek armut piş ağzıma düş olur. Sadece yorumumu söyledim. Kral kardeşimde Nightmare'de bilir.

O apaçık belli oluyor zaten olay kısaca şu.
[img]http://3.bp.blogspot.com/_9vVWY8eleEc/Se-v7GuVa7I/AAAAAAAAAME/yvoMEXC4ZMM/s320/Deveku%C5%9Flar%C4%B1+ni%C3%A7in+ba%C5%9Flar%C4%B1n%C4%B1+kuma+g%C3%B6merler.jpg[/img]