Jump to content

Televizyon Öneriniz Nedir?

Recommended Posts

Arkadaşlar normalde odam için lcd tarzı bir tv almak istiyordum.Ama valide bir anlık kanıma girdi dediki 'al oğlum 2 yıl sonra evlencen inşallah çeyizine koyarsın.' Şimdi valide öyle diyince düşündüm olabilir aslında diye ve şimdi sizden öneri bekliyorum 2 yıl sonra da artık işimi görebilecek ve yavaş yavaş ödeyebileceğim tv'ler hakkında.birde SLIM TV diye zamazingo varmış o nasıl birşey bilen varsa anlatabilirmi?teşekkürler şimdiden..

Usta şimdiden hayırlı olsun da o dedıgın marka hakkında pek bir bilgim yok ama led tv geçenlerde bi abi aldı elektroworden peşin fiyatı 82 ekran led tv 750 tl aldıkı evkurda bilmem kaç ay taksıtle 1500 tl gelmekte,peşin al bı ay sık kendını daha ıyı ıkı katı odemektense,elektroword vs uygun olmakta eğer lcd dıyorsanda onlarda bu ara dususte sıfır temız arıyorsan önerım duzgun internet cafeler vs oluyor adam kapatıcak dukkanı satıyor bıcok arkadaşım aldı gayet mennunlar artı spotcularda uygundur..

3d tv alacaksan iyi düsünmen lazim lg tv lerle samsunglari arastir derim. bende lg lm860v var. bir arastir ama normal tv dersen samsungdan iyisi yok hic arastirmana gerek yok en iyi görüntü samsungundur.en iyi panelide samsung üretir ama 3d ye gelince iste isler biraz degisiyor aktiv ve pasiv meselesi.. bu iki konuyuda arastir kararini ver derim

2 yıl tv teknolojisi için çok uzun bir süre. Bugün 5bin liraya alabileceğin bir tv 2 yıl sonra %70 ucuzladığında ah çekersin. Şimdilik kendini idare edebilecek bir şey almanı evlilik kararı aldıktan ve düğüne 1 aydan önce ev elektroniği ihtiyaçlarını gidermemeni öneririm çünkü sürekli yeni model ve teknolojiler çıkıyor öncekilerin fiyatları akıllara zarar derecede düşüyor.

[url="http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/led_tv/1053/110012281/samsung_40es6140_fhd_3d_led_lcd_tv_2_gozluk"]http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/led_tv/1053/110012281/samsung_40es6140_fhd_3d_led_lcd_tv_2_gozluk[/url]

biz aldık herkes alsın :D yani mükemmel her yönder wirelles var ya nette giriyom onla fare felanda takıyom :D

• 2 hafta sonra ...

UE-22ES5000Samsung Led Tv 550 lira ve UE-22ES5400Samsung Led Tv 630 lira UE-32ES6100 / ES6140 1300 lira bunları 2yıl sonra hediye verirler yanında parada verseler almazsın 2 yıl sonra belki sadece cam kalınlığında tv ler çıkabilir yada sigara paketi büyüklüğünde Projeksiyon gibi tvler çıkar vs,vs,vs,

teknoloji çok hızlı ileriliyor 2 yıl sonra arkadaşın dediği gibi neler çıkacağını kestirmek oldukça güç ama şu an almayı düşünüyorsan kendi panelini kendi üreten şirketleri tercih etmelisin ben samsung'u tercih ettim ve memnunun led tv görüntü kalitesi gerçekten mükemmel samsung zaten panel teknolojisinde çok yol katetmiş bir firma