Jump to content

Hırsızlara haddini bildirin

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Ya bırakın bu hırsız mırsız muhabbetlerini ;

Hırsız hırsızlığından utansaydı memlekette hırsız kalmazdı . Yalan Talan Dolan olmazdı .

Siz çalışmaya devam edin . Mükafatını öylede olsa böylede olsa göreceksiniz nasıl olsa...

Çalan çalmış , Çalarlarda bunu siz bilmiyormuydunuz yani bu cd yi hazırlarken Dik ******nın birisi gelecek yaptığınız onca emeği bir çırpıda kendi yapmış gibi gösterecek. Elbebet ben biliyordum. Sizde biliyordunuz.

Bazılarının da dediği gibi siz yürümeye devam edin nal toplayanlar çok olur arkanız da merak etmeyin...

Saygılarımla

Sevgili Dostlar ben şunu anlamadım. Neden bizi bu kadar geriyor bu konu onu anlamadım. İki olaya da bakınca. Böyle programların olduğu bir CD hazırlamak gayet olası bir durum. Zaten Aynı programlar olacaktı. Diğer site zaten elindeki önceki sürümü olan XP sini kullanıp geliştirmek suretiyle sunacaktı ve tabi ki kendi imzasını atacaktı. Evet emek harcanan bir şeye kendi emeğinmiş gibi bir imza atıp sahiplenmek kötü bir durum. Gelişen toplumsal süreç insanoğlunun hergeçen gün soysuzlaşmasına neden olmakta. Bu olay da dünyanın getirisi bir olaydı. Bu olayı şöyle incelersek daha sindirici olur diye düşünüyorum. Pepsi ve Cola. İkiside aynı şeyi yapıyor. Kim kimden çaldı bilinmiyor. Ama farkı kullanıcı iyi biliyor. Dün geceki yapılanlar gerçekten üzücü bir olaydı. Böyle girişimlerde bulunmak gereksizdi. Daha yayınlanan XP nin ne olduğunu bilmiyoruz bile, Resimlerden teşhis edip yargısız bir infaz girişimi ancak gelişmemiş zihniyetlere mahsus bir özelliktir. Bırakın bekleyelim. Görelim. Ondan sonra yapılacaklar ile uğraşırız-uğraşırsınız.

Yorumlarınıza tamamen katılıyorum

Arkadaşlar artık gıybet etmeyide bırakırsanız çok memnun olurum...

Gıybet etmenin ne demek olduğunu hepimiz biliyoruz. O yüzden isterseniz olayları akışına bırakın...

kaldırmıslar...

SanekXP Final Şu Andan İtibaren Sanek@Forum Sunucu Değişikliği Nedeni ile Upload Askıya ALınmış, Hatta SanekXP Final Tamamen Kaldırılmıştır. Bundan Sonra Daha Geniş Kapsamlı Bir SanekXP Yapacağız ve Gerekirse Adını Bile Değiştireceğiz. Başkaları SanekXP adını Önceden Yaptığı İçin Huzursuzluk Yapıcaktır.

Bu Yüzden Herşeye yeniden Başlama Kararı Aldık.

Yukarıdaki gibi Forum Gerçek Üyelerinin Anlayışla Karşılaşacağından Şüphem yok.

Sanek@forum

ARKADAŞLAR FORUMDA TEK KALDIM BİRİLERİ BANA YARDIM ETSİN

Kim sana tek kal dedi ki :lol:

Bu da pek güzeldi bence : Tam Bir X Final Açıklaması olmuş.

Yaw arkadaslar neyi tartışıyoruz ki böyle.. Altı ustu 1 işletim sistemi sanki windowsu sk8er denen adam yaptı. Güldürmeyin Allahınızı severseniz. Adamın biri kalkıyor windows XP yi lisanslı ürünü editliyor kıcı kırık 2 program atıyor içine sonra ben yaptım die üstüne çöküyor. Sonra bizim canat ta gidip onun xp sini editliyor AMA bu calıntı oluyor.. Bill Gates duysa cok üzülürdü walla.. Neyse konu Tarafımca kapanmıstır. Kendini bilmez arkadaslara da gereken yapılacaktır.. Alın Xpnizi tepe tepe kullanın.. Çalınan 100 lerce X üyesi içinde laf etmedik etmeyiz..

TeaM.X

Ayrıca girişim engellenmiş.. Zevzeklik bu olsa gerek.. Çalınan 100'lerce üye adına zaten 1000'lerce üyelik açtık.. Daha ne olsun :lol:.. Dğeil Türkiyenin, kainatin en büyük forumu.. Yaşa sen eyyy ulu forum ,

canat, sende benim korumamda bu sitede gezebilirsin. Kılına dokunan olursa, öncelikle tabele ve şeker dahil (bunlar azcık azılı ya :D ) hemen beni buluyorsun..

Tmm mı ciğerim

Ayrıca kimsede ulmayan reklamsız unnattednded programlarımı var, Şekerinkine bile 10 basar, Ayrıca TCP-İp kısıtlamasını da % 100 kaldırır

Yardımcı olurum. :D

ewt bende gördüm Xp dvd final yazıodu gerçektende yaptıkları insanlığa sığmayacak cinsten daha öncede bazı arkadaşlarımıza terbiyesizlikleri olmuştu sanırım .İnsanlıktan gittikçe uzaklaşıyorlar kendileri yatıp başkalarıın postlarını calıp kendi emekleri gibi gösteriyorlar..

sen mi çaldın yoksa

bütün bu patırtının müsebbibi sen misin?

Hayir canata ben dedim beceremiyorsan gel cal ustunede ismini yaz soran olursada arsizlik yap yavuz hirsiz ol dedim iyi egitilmis biri dimi :lol:

sk8er_boi herşey senin yüzünden..

2 gün sabretseydin de çekip baksaydık ya...

Daha güzel olmaz mıydı.. Hoş türlü bahanelerle yayınlayamadıklarından dolayı tezin çok kuvvetli..

Ama görse idik daha güzel olurdu.. :lol:

Ayrıca yeni çalışmalarında ihtimal ve muhtemel Tcp-ip kısıtlamasını bile kaldıramayacaklar gibime geliyor..

İnşallah becerebilirler :D :D :D

Ne dersin şeker, becerebilirler mi :lol:

• Administrator
sk8er_boi herşey senin yüzünden..

2 gün sabretseydin de çekip baksaydık ya...

Daha güzel olmaz mıydı.. Hoş türlü bahanelerle yayınlayamadıklarından dolayı tezin çok kuvvetli..

Ama görse idik daha güzel olurdu.. :lol:

Ayrıca yeni çalışmalarında ihtimal ve muhtemel Tcp-ip kısıtlamasını bile kaldıramayacaklar gibime geliyor..

İnşallah becerebilirler :D :D :D

Ne dersin şeker, becerebilirler mi :lol:

Forumda verdin unuttun mu? Ama cd'ye entegre edebilir mi onu bilmem :)

Hatırlamıyorum ki :)

hemen rapidden sileyim :lol:

TezatXp yaptım ben zaten de, İlk kurulum cdsinde winrar pörtlüyor.. Eh bu kadarı kadı kızında da olur...

Finaline bile 5 basar ki emin olun bundan..

Sahii.. Bizim forumun kadısı kim kızı kim :mellow:

canatın söylediği sebeblerden dolayı ;

SineXp uploadı durdurulmuştur yeni çalışmamız X@Forum İşletim Sistemi adı altında daha yeni guncellemeler ve son surum programlar ile yakında sizinleyiz...Tüm üyelerimizden özür diliyoruz

Tezat buldun konuyu... Deliği karıştırıp durmuşsun. :mellow: Şaka bir yana.....

Tüm kardeşlerimizinden bize destek olan tüm kardeşlerimizden duyarlılıklarından dolayı Allah razı olsun..

Bu çalıntıya maruz kalan konuyu kapıtıp kaldırdıklarından dolayı biz de buradaki konuyu kapatıyoruz.. Mesele tatlılıkla halloldu ama zamanında bir kaç laf edeceğim Cellat kardeşim benim olduğum yere gelip de birşeyler söylemiş ben utanıyorum o utanmıyor geliyor yazıyor hala da anlamış değilim benim olduğum yere gelip hele ki böyle bir konuda yazı yazabiliyor yorum yapabiliyor...

Cellat burayı okursun sanırım msn de okuma yazma kalmadı ise burdan oku.." BABAN ÖLDÜ....."

Konu kapatılmıştır. Anlayışınızdan dolayı tekrar teşekkürler TNC Belediyesi Çalışan ve Oturanlarına duyurulur :lol:

Bunlar bizden caldilar diyecek kadarda karektersizler.. Bunuda diyecekler varmisiniz bahse..
Arkadaslar calısmalar hızlı bir sekilde devam etmektedir. Sizlere eşsiz bir işletim sistemi sunulacaktır.. Lütfen biraz sabredelim.. Baska emek hırsızlarına laf ettirmemek için gizli bir sekilde çalısmalar yurutulecektir.. Anlayısınız için simdiden Sizlere X.TeaM adına Teşekkür ederiz.. :notworty:

Yanilmadim ev sahibini hirsiz yaptilar sonunda B)

utansınlar bunu yapanlar kendin yapamıyorsun neden çalıyorsun yazıklar olsun bu insanlara başka birşey demiyorum :wacko:

ewt katılıyorum..

ama iimiş o :lol:

al xp yi resim değiştir dağıt..Bence emeğe saygısızlık..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...