Jump to content

Hırsızlara haddini bildirin

sk8er_boi

Recommended Posts

Saygıdeğer kardeşlerim.. Yapılan yanlış kendilerine belirtilmiştir. Ama bizim burada hakaret ibaresi kullanmamız yanlış ne yaparlarsa yapsınlar hakaret ibaresi kullanmayınız burayı biliyorsunuz hepsi okumuş gençlerden ibaret bu bizim seviyemizi gösterecektir. Lüften bundan sonra postlarınızda hakaret vari sözler kullanmadan eleştirilerde bulunursanız sevinirim.. :)

Beni yanlış anlamayınız oradan kimseyi tanımam etmem ama biz seviyemizi gösterelim..

O yapılan çalışmaya tncxp yazılması konusunda kendilerine belirttik.. Yazılmazsa birgün gelir yazılır elbet.. :)

• Replies 120
  • Created
  • Last Reply

benım merak ettiğim bu insanlar bu xp yi insanlara al bunu ben yaptım güle güle kullan nasıl diyecekler yarın öbürgün teknik bir problemle karşılaştıkların insanlara nasıl yardımcı olcaklar artık fake bi üyelikle gelir buradan sorarlar sorularını sonada malum forumlarında yayınlarlar :)

bu arada malum siteye bende girip birşeyler yazmak istedim ama site okadar hızlı ki benim pc de calışmadı

acaba birşeyler yapsam beni de banbun yaparlarmı.... :):):)

elimdeki X in fiii bir tarihteki cd lerinede bende ban yaptım duyurulur...

ayıp ya bari birkac ay evvel çalsaydınız da millet de size belki bir prim verirdi.ama onuda becerememişler.. :):):p:p

herkes kimin ne oldugunu biliyor mu? kimin neyi yaptigini da biliyoruz? yani biz kendimizi biliyoruz, kendini bilmiyenlere onlarla laf dalasi yaparak prim vermeyelim biz burada her zaman onlardan daha iyi isler cikartiyoruz, sadece biraz daha fazla ismimizi duyurmamiz gerektigini dusunuyorum, oranin da ismini sizler duyurdunuz bunuda unutmayalim ama oradaki kadro suan burda oldugu icin onlar bence suan bir hic :)

Yazık!! Bir forum ancak bu kadar aşağı düşer. İnsan en azından emeğe saygı duyar da tncxp yaptı der yayınlar. O da izin dahilinde olması lazım... :)

Yazık, çok yazık!! :)

Bu arada site bende de açılmadı. :)

arkadaşlar şok oldum desem yeridir..ben internetle tanıştıktan sonra ien çok girdiğim siteler google,mynet ve X'ti..X i çok sevmiştim.ama şimdi yaptıklarını görünce(hani bir ara kapanıyorlardı para,ram vs toplayıp kendi serverlerini olusturup ayakta kaldılardı) o zaman iyiki de birsey yollamamısım.. :)

aslına bakarsanız ilk başta ben sizin onlardan birşeyler çaldıklarınızı düşünmüstüm(çünkü sk8er_boi Xte banlanmıştı..) ama tam tersi olduğunu görmek beni çook şaşırttı. :)

birde milas'ta bir internet kafede tüm pclerin anasayfası tnctr.com'du..dedim herhalde bunlar küçük birşey.Xe benzemeye çalısıyorlar..ama tam tersiymiş. :)

Arkadaşlar bence çoğunuz yanlış yapıyosunuz... Emeğe saygısı olan zaten bunu gösterir olmayan da arkadan iş çevirir... Zaten hepimiz bu programları paylaşmak için yapmıyormuyuz... Bırakın siz paylaşın gerisini saygısı olmayan kendini alçaltmak isteyen düşünsün... O nedenle pek fazla takılmayın bu tarz şeylere ve kendinizide paylaşıma ve emeğe saygısı olmayan kişiler gibi küçültmeyin...

Umarım herkes ne demek istediğimi anlamıştır :)

Saygılar...

Amma bıdı bıdı yapıyorsunuz...

Yok çalmışlarmış, yok tncleri silmişlermiş de. bıdı bıdı bıdı

Had bildirmek ? Bize mi düşer yahu..

Site olarak sadece ve sadece gurur duyulacak birşey varsa: bu da şudur ki ortada çalınmaya değer bir ürünün olduğunun tescilidir bu aslında.

Ama tabi sadece çalmakla da iş bitmez.. Bari işi kılıfına uydur.. neden derseniz.. 2 cd'nin içeriği yukarıdaki gibi dğeil de bunun gibi olsa idi.. Çalınmış damgası tam ***a değil de, aşağılara bir yere denk gelebilirdi.. Yada sıyırırdı :) :)

Please register to see this content.

Bir tema kaldı bi de tnc yazıları.. Bunları da bertaraf edersen, daha orjinal birşey var demektir ortada :)

• Administrator

Konu tanıtımındaki cümleler bile birebir aynı ya. Silinenler, program listesi özellikler. Kendi yazmaya üşenmiş eleman direk c/p yapmış. Hala utanmadan nasıl çıkaracaklar anlamadım valla.

Arkadaşlar bence çoğunuz yanlış yapıyosunuz... Emeğe saygısı olan zaten bunu gösterir olmayan da arkadan iş çevirir... Zaten hepimiz bu programları paylaşmak için yapmıyormuyuz... Bırakın siz paylaşın gerisini saygısı olmayan kendini alçaltmak isteyen düşünsün... O nedenle pek fazla takılmayın bu tarz şeylere ve kendinizide paylaşıma ve emeğe saygısı olmayan kişiler gibi küçültmeyin...

Umarım herkes ne demek istediğimi anlamıştır :)

Saygılar...

Kim yanlış yapıyor kardeş?. Biz mi onlar mı? Biz burada kendimizi küçültmüyoruz. Sadece yapılan haksızlığı belirtiyoruz. Tek yapmaları gereken tnctr ibaresini yazacaklar veya konuyu kaldıracaklar. Hepsi bu.

Hakkaten çok tepki gösterdiniz..

Xi de mortisi de şahsen destekliyorum.. Sonuna ve dibine kadar ...

Ve her zaman da destekleyeceğim. :)

Ama eminim ki o cd nin bir yerlerinde tnc yazıyordur...

İddiasına gireniniz var mı?

arkadaşlar bişi sölicem neden hmn kötüye yorumluyorsunuz bnm yaş 12 :) ama aynen bunu yapabilirim kolay neyi varki hatta 1 tane yapmıştım sıfırdan ama tabi gerçekten sizinkinden çalmışlarsa o zmn haklısaınız..

arkadaşlar bişi sölicem neden hmn kötüye yorumluyorsunuz bnm yaş 12 :) ama aynen bunu yapabilirim kolay neyi varki hatta 1 tane yapmıştım sıfırdan ama tabi gerçekten sizinkinden çalmışlarsa o zmn haklısaınız..

Biz kötüyüz de ondan kötü düşünüyoruz... :)

Bir söz vardı neydi neydi ? :)

Aslı şudur ki : Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır. :)

Sonuçta had bildirmek bize düşmez, ki ne haddimize

Hakkaten çok tepki gösterdiniz..

Xi de mortisi de şahsen destekliyorum.. Sonuna ve dibine kadar ...

Ve her zaman da destekleyeceğim. :)

Ama eminim ki o cd nin bir yerlerinde tnc yazıyordur...

İddiasına gireniniz var mı?

neresinde yazarsa yazsin TNCXP yazisi onemli olan icindeki yazan yazi degil..

canat yazmis sohbet bolumune ve kitlemis yani yazi yazilmasindan korkuluyor.. birde demekki kendisi bastan yapsa ona harddisk klavye yetistirilemeyecek.. ya gercekten beceriksiz yada minareye kilifi dikiyor.. yazanlarida banliyorlar zaten ismailin ruhu hala uzerlerinde :)

Arkadaşlar Gece-Gündüz Demeden XP Final Yapımı İçin Çalıştık. Yeri geldi Klavyeler Kırıldı, Yeri Geldi Harddiskler Yandı. Ama Şunu Bilmenizi İsterim ki Bazı Patavatsızların yapmış Oldugu İftira Ve Önyargılar Sonucu XP Final ve En Önemlisi X@Forum Onlar Tarafından Lekelenmektedir.Buna İzin Vermeyeceğiz ve X@Forum 'u Dahada Yücelteceğimize İnanıyorum.Tabi Bu Sizler ve Bizlerin Önemli Çalışmaları Sonucu Olacak.

Söylentilere Kulak Asmayınız ve Asla Taviz Vermeyiniz. Çünkü X Büyük Bir Forum. Asla Dolduruşa Gelmeyin....

Zaten XP Fİnal Upload Halen Sürmekte En Kısa Zamanda Pc nize İndirip Tadına Varacaksınız ve Aradaki Farkları Göreceksiniz.

Saygılar...

Zaten X te de bu projeyi s8er_boi yapmıştı..Bu işi becermek X'tekilerin boyunu aşar ne yapsınlar mecburen çalıyorlar işte.Eski admin ismail' ide başka bir forumdan defalarca kovmalarına rağmen yüzsüzlükle o foruma yalakalık yapıyor yine miktir yeyince hackerim ayaklarına o foruma zarar vermeye çalışıyor bunlar ne karaktersiz adamlarmış...Her halde X in yeni admini ile dirsek temasındalar yuh olsun adamlıklarına... :):)

Her ne kadar terbiyesizlik olsada sakin olalım arkadaşlar bir tema paketiyle başka bişi yaptık diyorlar bunun doğru olmadığını hepimiz biliyoruz..

Bekleyin göreceksiniz daha neler olacak..

Yanlız şunu da unutmayın onlara saldırdıkça onlarda bize saldırıyor ama kalemzi asla alamayacaklar ve forumumuza sızamayacaklar dün gece sabaha kadar yaptığımız gibi yine nöbetleşe bekleyeceğiz ve onların çirkin saldırılarına göğüs gereceğiz hiç şüpheniz olmasın..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...