Jump to content

Hırsızlara haddini bildirin

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Sevgili Dostlar ben şunu anlamadım. Neden bizi bu kadar geriyor bu konu onu anlamadım. İki olaya da bakınca. Böyle programların olduğu bir CD hazırlamak gayet olası bir durum. Zaten Aynı programlar olacaktı. Diğer site zaten elindeki önceki sürümü olan XP sini kullanıp geliştirmek suretiyle sunacaktı ve tabi ki kendi imzasını atacaktı. Evet emek harcanan bir şeye kendi emeğinmiş gibi bir imza atıp sahiplenmek kötü bir durum. Gelişen toplumsal süreç insanoğlunun hergeçen gün soysuzlaşmasına neden olmakta. Bu olay da dünyanın getirisi bir olaydı. Bu olayı şöyle incelersek daha sindirici olur diye düşünüyorum. Pepsi ve Cola. İkiside aynı şeyi yapıyor. Kim kimden çaldı bilinmiyor. Ama farkı kullanıcı iyi biliyor. Dün geceki yapılanlar gerçekten üzücü bir olaydı. Böyle girişimlerde bulunmak gereksizdi. Daha yayınlanan XP nin ne olduğunu bilmiyoruz bile, Resimlerden teşhis edip yargısız bir infaz girişimi ancak gelişmemiş zihniyetlere mahsus bir özelliktir. Bırakın bekleyelim. Görelim. Ondan sonra yapılacaklar ile uğraşırız-uğraşırsınız.

Resimdekilerin ve kopyalanan listenin aynı olması bile bence büyük saçmalık. Efsane forumuz diye geçiniyorlar birde...

Güzel Ustadım. Bu konu Elbetteki Öncelikle sizi üzmüştür. Haklısınız. Bu konuda bir söylemim olamaz bile. Ama biraz daha sakin olmakta fayda var. Bekleyelim. Görelim..

Utanmadan da Yazmışlar "Kopyalarına Aldanmayın " Eğer O Siteden Olupda Bunu Okuyan Varsa Şunu Sölüyorum.Eğer Gerçekten Delikanlı iseniz Buyrun Reel'e Dökelim İşi.Sizinle Uğraşak Kadar Boş Zamanımız Yok İşi Kökten Halledelim Olsun Bitsin!....

Pm Bekliyorum Hadi... :p

Çok Teşekkür Ederim Arkadaşlar.. Team X'e Girmeyi Çok İstiyordum. İstediğim Oldu. X@Forum'un Gelişmesinde Diğer Arkadaşlarada Başarılar Dilerim.

Saygılar..

--------------------

Titreyin!! < XP Final > GELİYORUZ!

sanırım şu xp olayından dolayı canat mod olmuş! Ayrıca foruma yeni üye olanların mesaj yazmasını kısıtlamışlar sadece konuları okuyabiliyorum :p

Utanmadan da Yazmışlar "Kopyalarına Aldanmayın " Eğer O Siteden Olupda Bunu Okuyan Varsa Şunu Sölüyorum.Eğer Gerçekten Delikanlı iseniz Buyrun Reel'e Dökelim İşi.Sizinle Uğraşak Kadar Boş Zamanımız Yok İşi Kökten Halledelim Olsun Bitsin!....

Pm Bekliyorum Hadi... :p

Çözüme Ulaşana Kadar Sabırdan Yanayım,

Yok Yinede Çözüme Ulaşamazsak Dediğine Katılıyorum Fikrinin Arkasındayım..

♥ Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar. (Wendell Phillips)

İnşaallah her şeyin hayırlısı olur.

Bu olay beni çok üzdü.. Çok karışıklık yaşandı dün.. Ne diyeceğimi bilemedim.. Çok üzgünüm.. Hemde çok..

Bence hiç uğraşılmamalı Allah herkese karşısındakine düşündüğü , davrandığı kadar hatta 10 mislini versin...

hadi çalıyorsun tamam tnctr yi sildin bari sk8er_boi ismi kalsaydı...

Çalıntı iş yapanlar Allahlarından Bulsunlar...

ne oldu kaldırdılarmı bari linki o kadar tepki gosterdik ne oldu sonucu bizi aydınlatın engin bilgilerinizleee

Neden kaldiricaklar:) utanipmi? :( yapmayin hirsizda ar aramayin.. adamlar daha cok sahipleniyor piskince :p

ismail oyleydi yurt disindan calip yamalari susler ben yaptim derdi..

forum isi emek isidir ozveri isidir..

ve bunlar forum yoneticisi olucak sozum ona..

dedigim gibi utanip tepkiye karsi kaldirmalarini beklemeyn utanacak adam bunu zaten yapmazdi..

Anlamıyorum ki neyi tartışıyorsunuz...

Yada o foruma neden yazıyorsunuz ?

Eskiden de yazılamazdı, söylenemezdi, hemen silinirdi hemen banlarlardı. Üstelik bir de kilitlenen konuya utanmadan bütün modlar gelip yazı yazarlardı.

Şimdi? şimdide aynı.. O halde neden muhatap alıyorsunuz ki..

Sözümona kendileri yapmış bir xp.. Onu da kilitlemişler.. :p

Bu konu kilit + çöp.. O forum da bunu hakediyor, bu konu da..

4 ay önce yapmış olduğum TncXP'nin 2. cdsini X.com isimli bir site kendileri yapmış gibi Xp diye sunmuşlar. Siteye yazdım ama iletimi silerek beni banladılar. Sizden istediğim tepkinizi belirtmeniz. Herkesten

http://www.X.com/index.php?showtopic=45092[/CODE]

bu başlık altına bu konu hakkında ne düşündüklerini yazmasını rica ediyorum. Böyle bir hırsızlık onların yanlarına kalmamalı.[/color]

İşte kanıt:

Please register to see this content.

[size=3][color=#3333FF][b]Biz senin ne işler başardığını biliyoruz... varsın çalsınlar... bunlar beceriksiz, aciz, hırsız insanlar... Başka bişey diyemiyorum..[/b][/color][/[/size]

Bu konu tartışma boyutu küfre vs kaçmadıkça durabilir yani biryerlerde birisi açık dursun ki gelip tartışabilelim diil mi tezat.. Yoksa sen nereye yazcan bunları diiimi ama :(

iyi dersin de Sayın Tabele, Öncelikli bu konu için muhatap gerekli..

Pek sayın üyemiz Canat efendinin abisi ben miyim ki? Siz abisi olarak konuya bir muhatap getiriniz ki, civcivli bir hal alsın bu tartışma.. Hem biz hem forum şenlensin aynı zamanda...

Aynı zamanda ona-buna abi oluyorsun da, son sözüm canat' a : "Elin abisinden abi olmaz" :p

Kusura bakmayın Opera Browser'imde Sorun oldugu için Giriş problemi yaşıyordum .Teşekkürler.

Tabele abi Anlamadın Sen Beni. Ben Oemlogo ve Oeminfo'yu biliorum. Üstte verdiğim resimdeki Pencereyi yani Diyalogu kastediyorum.

Araştırmacı gazeteci tezat iş başında :( Ya hakkat o canat bu canat mıymış... Bi de diyordu sizden bişi almadım diye... Şimdi kızdımm işte gidip birşeyler yapmam lazım hemen... Yumurta vardı onu kırıp geleyim. :p

Valla bende gırgırına dökecem işi, artık sinexforumda mı bişi var havasında mı, soluyanında mı yoksa soluyupta içine çekeninde mi anlamadım :lol:

ha bizlerde takılmadık mı zamanında tabiki takıldık, sanırım biz içimize çekmedik havayı :lol:

Soru ?

komşusunun babaannesinin, tavuklarını her gece çalan bir çiftçi bir vakit sonra araklama tavuk çiftliği kurabilir mi ?

son söz Tezat'a gider,

deyişin yahşidir,

gaşların elem :D

Bu yapılanı tasvip etmiyoruz, ağzımızı bozarakta seviyemizi düşürmeninde anlamı yok diye düşünüyorum.

Konuşmaktan başka yapacak birşeylerimiz de olduğunu düşünüyorum. Kızgınlığımızı ve de kırgınlığımızı daha medeni bir şekilde göstermeye ne dersiniz?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...