Jump to content

Facebook Hariç Her Siteye Girebiliyorum

Share

Recommended Posts

arkadaşlar dünden beridir facebook adresine giremiyorum.sayfa görüntülenemiyor.ama diğer sitelere erişebiliyorum örneğin bu yazıyı aynı pcden yazıyorum ama facebooka giremiyorum arkadaşımda giriyor bende bir türlü girmedi dns değiştirdim tarayıcı değiştirdim gene olmadı sorun ne olabilir ?

bende anlayamadımki 3-4 sokak aşağıda arkadaşımda rahatça giriyor bende girmiyor pc ile ilgili bir problem değil öyle olsa diğer yerlerede girmez diğer sitelere rahatça girebiliyorum.

[color="green"][b]TuTaMixx[/b][/color] [b]Çözebilirsen Lütfen Burdan yaz bilgim olsun....[/b]
[b]
[/b]
Bu arada sende demi Letitbit ,Turbobit ve uploaded.to ya girmiyo..??? onlarada girmiyo bende...

Edited by neskali

[quote name='TuTaMixx' date='18 August 2012 - 17:04 ' timestamp='1345302292' post='1232370']
evet bendede girmiyor onlara bazı diğer download sitelerinede girmiyor rapidgator gibi
[/quote]

Twitter dan mesaj attım ordada 140 karakter kısıtlaması var fitil etti derdimizi yazana kadar düzeltirler umarım gerçi düzeltmeselerde çokda umurumda vpn ile bağlanıyom alayına fakat alldebrid üyeliğim var onu kullanmaıyom haliyle

ip değişikliğinden dolayı bakalım beklemek kaldı geriye.....

Şuanda TTNETİ aradım kontrol ettiler ve bu sitelere girmem için herhangi bi engelim olmadığını söylediler geçiştirip bıraktılar :( sikayetvar.com a yazıp görücez bakalım neler olacak.

[quote name='TuTaMixx' date='18 August 2012 - 17:24 ' timestamp='1345303495' post='1232380']
vpn siz twittera giriyormu seninki ? benimki onada girmiyorda :D
[/quote]

yok vpn ile girdim twittera :D Keşke şeyide deseydin vpn ile sorunsuz bağlanıyorum direk bağlanmıyo nasıl bi engel yok.. engel yoksa 2 gün öncesine düzgün çalışan zıkkım

şimdi niye bölge bölge sorunlu ... + bende şimdi tnctr ye de girmiyo onada vpn ile giriyom :( Lanet olsun ya bayram bayram hayatımda yaşamadığım sorunu yaşlıyorum.[img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/devil.gif[/img]

Edited by neskali

söyledim bi arkadaş vpn ile bağlanabiliyor hatta 3-4 sokak aşağıda arkadaşım var oda rahat giriyor facebooka ancak ben giremiyorum dedim farklı bi tarayıcı denedinizmi dns değiştirdinizmi falan filan dedi evet dedim hattınız kontrol ediliyor dedi etti bir problem yok diyor.sinir oldum birazdan bi format atıcam eğer düzelmezse artık kesinlikle ttnetten sikayetvar.com dan bildirince çok iyi yardımcı oluyorlar.

[quote name='TuTaMixx' date='18 August 2012 - 18:03 ' timestamp='1345305814' post='1232391']
söyledim bi arkadaş vpn ile bağlanabiliyor hatta 3-4 sokak aşağıda arkadaşım var oda rahat giriyor facebooka ancak ben giremiyorum dedim farklı bi tarayıcı denedinizmi dns değiştirdinizmi falan filan dedi evet dedim hattınız kontrol ediliyor dedi etti bir problem yok diyor.sinir oldum birazdan bi format atıcam eğer düzelmezse artık kesinlikle ttnetten sikayetvar.com dan bildirince çok iyi yardımcı oluyorlar.
[/quote]

Boşuna format atma işe yaramaz... Ben 5 pc de birden denedim hepsinde durum aynı....

aynı sorunu 3 gün önc e bende yaşadım.dns değiştirtim olmadı.esedle virüs taraması yaptım bir tane buldu onu sildim.combofix le tekrar tarattım sorun gitti.su günlerde bu sorun cok kişinin basına gelmeye başladı.tahminim bir virüs engel oluyor.