Jump to content

Treelist Hakkında

fba44
 Share

Recommended Posts

Varmı bir gelişme benim pek zamanım kalmadı dediğim gibi direk Butonla TreeList içinde yaptıramıyorsak Dialog tada olur ama dediğim gibi dialog açılacak ve ordan seçtiğimiz favoriler page1 deki TreeList te de seçilecek.

pardon unutmuşum properties olayını
Bak çok yaklaştık bence gel bu dialoga bi buton ekleyelim ve diyelim ki "seçilenleri işaretle" yani ona basınca favoriler arasından işaretlediklerimiz işaretlensin ve page1 e geri gelelim (bunlar daha yapmak istediğim şeylerin ilk adımı)

veya dialog close a da ekleriz yeterli bu kodları yapalım

ilk defa soru sorduk ama sorunumuzu halledecek bi arkadaş çıkmadı canınız sağolsun. nightmare ye ilgisi için tşk ediyorum. Flood mıdır nedir o yüzden msj yazamıyordum şimdi yazabildim. Mod arkadaş konuyu silersen sevinirim.

arkadaşım ben senin projeni 2 gün önce indirdim, bazı düzenlemeler yaptım fakat izlediğin yol yanlış olduğu için sistemi baştan yapmam gerekti, o kadar zamanım olmadığı için iptal etti. ilgilenilmiyor gibi bir durum yok bilmeden konuşmayın. programların ini yada sql gibi bir yerde kaydı tutulmadığı için bu olmaz gibime geldi. ama şimdi aklıma gelen ufak bir kodlamayla sanırım daha kolay bir yolu var. ama siz siz olun bu şekilde ki projelerde mutlaka programların kaydını bir yerde tutturun. düzenlemeyi yapıp projeyi eklerim.

Edit: Proje dosyanı bulamadım, sanırım linki silmişsin, onu koyarsan ilgilenebilirim.

sn. kintaro üstat..
3 gündür kimseden ses çıkmayınca konumu dışlanmış gibi hissettim :) bu sitemim bu yüzdendir yanlış anlaşılmak istemiyorum.
Linke gelince upload yaptığım site yapım aşamasında olduğu için aradabir default host yapmak zorunda kalıyorum bu yüzden siliniyor. Neyse link aşağıdadır.
İlginiz için tşk ederim.
Ayrıca unutmadan "ara" kısmını da yapabilir miyiz ?

[url="http://www.isiklielektronik.com/aiodeneme.rar"]http://www.isiklielektronik.com/aiodeneme.rar[/url]

kintaro üstadım.
Tam istediğim gibi olmuş elinize sağlık. Hemen kodları anlayamaya çalışıyorum.
Program arayabilmek için "ara" kısmı hakkında yönergeleriniz nelerdir?
istediğim şey şuydu ini yapmadan listeye program eklerken istediğimiz harflerdeki programları eklesin yani onuda ara kısmı olarak yapalım böyle birşey mümkün mü. Textboxa metaları yazıcaz ara butonuna basınca yine seçilmişlerin seçimini silmeden yeni Liste gelecek metalara göre. Çok şey istemiyorum inş. ama inanın bunlarla çok uğraştım çok aradım benzeri bi çözüm yolu bile bulamadım.

Yukarıdaki örnekteki arama özelliğinde önce programları bir ini dosyasına kaydedip onun içinde arama yaptırmıştım, fakat programı ilerde geliştirip silme özelliği gibi şeyler eklediğinde bunun sorun verebileceğini düşünüp sistemi değiştirdim, şimdi direk programlar klasöründe arama yapıyor.

[code]http://www.mediafire.com/?d2xb8cppugpw8qb[/code]

way üstadım kaç gündür beklediğime değdi eline sağlık hemen indirip deniyorum..

edit:
üstadım büyüksün!
diyorum başka birşey demiyorum mükemmel olmuş
çok tşk ediyorum eline emeğine sağlık

Edited by fba44