Jump to content

Windows 8 Update Sorunu

apoet
 Share

Recommended Posts

herkese selam öncelikle konu yanlış yerdeyse özür dilerim gereken yere taşınmasını rica ederim . gelelim sorunuma arkadaşımın pc ye win8 format attım kurulumda Microsoft hesabını gir gibi bir adım geldi karşıma : kendi pc me en az 5 defa win8 attım aynı iso ile öyle bir şey gelmemişti neyse hesap girmeden aç seçeneği vardı ende ordan devam ettim pc kurulumu bitirdi çalışmasında herhangi bir problem yok fakat hiçbir update yapmıyor ha bu arada sorunsuz bir şekilde aktivasyonunu yaptım skype ile acaba sorun nerede bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum : ayrıca kurulum ekranında hesap istemesini atladım diye olabilirmi acaba ?...şimdiden herkese teşekkür ederim ......

bendede benzer bir sorun var ve birtürlü düzeltemedim güncellemeleri yüklerken yeniden başlatıyorum windowsu
yapılandırıyordiyor ve %97 den sonra windows güncellemeleri yapılındıramadı deyip deyişiklik leri geri alınıyor diyor ve tekrar geri yeniden başlatıyor yani bitürlü update yapamıyorum etginleştirmede felan sorun yok

[quote name='wendor11' timestamp='1353673563' post='1258539']
bendede benzer bir sorun var ve birtürlü düzeltemedim güncellemeleri yüklerken yeniden başlatıyorum windowsu
yapılandırıyordiyor ve %97 den sonra windows güncellemeleri yapılındıramadı deyip deyişiklik leri geri alınıyor diyor ve tekrar geri yeniden başlatıyor yani bitürlü update yapamıyorum etginleştirmede felan sorun yok
[/quote] aynen arkadaşım bendede aynı sorun var bunun nedeni nedir acaba ?

[quote name='kocamanadam' timestamp='1353681336' post='1258566']
Sisteminizi sfc/scannow yazarak taratın daha sonra güncellemeleri yapın.Crack yapacaksanız internet bağlantınızı kapatın.Kolay gelsin.
[/quote]
arkadaşım maalesef buda bi işe yaramadı update yapmıyor daha doğrusu yapıyor restart istiyor yeniden başlatıyorum ama yüzde 97 lerde yapılamadı diyor geri alıyor tekrar restart yapıyor olmuyor işlem merkezinden baktığım zaman başarısız yazıyor