Jump to content

Dünyanın En Hızlı Interneti Sn'de 600/400 Mbit!

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

TeYyarEe

Karşında dünki bebe yok doğru konuş.

Adana superonline pop merkesi kurucusuyum ve ilk sinyal ile birlikte server üzerinden alınacak dosyalar için tüm portları açtıktan sonra gayri resmi olarak aldığım hız testi sonucu, aşağıda da direk link var..

http://www.speedtest.net/result/922556778.png

Gigabit hıza ulaşabilirdim ama donanım sınırından sonuç düşük çıktı..
Şimdi biraz ilerde utanabilirsin..

ya ben 8 mbit gerçek limitsize de geçsem hızım yine bu şekilde mi olacak? Her ttneti aradığımda bana tarifeniz 8 mbit'e kadar tarife bu şekilde hattınız desteklediği kadar hız alırsınız. Bu da hattınızın santrale olan uzaklığıyla alakalı düşük almanızın nedeni --- diyorlar. Peki, Eğer ben 8 mbite kadar tarifede olduğumdan bu hızı alıyorsam, Gerçek 8 mbit limitsiz tarifeye geçtiğimde 8 mbit'i gerçekten :) alabilecek miyim? Bu ne bu?

Siz siz olun eviniz santrale yakın diye dua edin. Yoksa yıl olmuş 2013, 21. yüzyılda ekonomi bukadar yükselmişken 1 mbit'in üstüne çıkama!

Sadece tt'ye değil tüm servis sağlayıcılara kocaman BANNNNN...!

Baya efkarlı göründün :)

Şuan da evimde 20 MBit kullanıyorum, adil kullanımdan 3 MBit'e düştüğünde aşk acısıda neymiş diyorum, bide diğer odadan peder "bu video niye açılmıyoo" diye seslendiğinde en yakın köprüden atlıyacım geliyo..

Vay be 56 Kb dönemlerinde 146 kodu ile telefon hattından direk bağlandığım dönemler aklıma geldi..

hey gidi 56 k hey... :) Bir gün amcam dış ülkeden gelmiş ailecek oturuyoruz. Babamda internet bağlatmıyor bir türlü adsl'in yeni çıktığı günlerde. Sonra konu açtım dedim bi internetimiz olsaydı hiç değilse 146'dan bağlanarak. Sonra babam her zamanki gibi olmaz dedi. Sonra amcam demezmi " o numara yereldir yerel numara olduğu için fazla yazmaz dedi" öyle dedi ve internete girmeye başladım. Bilmiyordum bu kadar fazla fatura geleceğini abandıkca abandım gerçi 56 k da ne kadar abanırsanız artık. lakin biliyorsunuz 56 k ile bağlanılan 146 nosu süreye göre para yazıyordu ben de bunu tam bilmeden girdikçe giriyorum sonra bir gün birfatura gelmiş babamın üstüne. Sonra bi akşam yemeğinde patladı bana peder ne lan bu :D

Şimdi ise onun gibi günler geride kaldı ama hala demeden edemiyorum ttnet'in 56k yıllık internetine geçsemmi tarifesine yabi.. :D Hey Allah'ım Şu şarkıda benim gibi 2013 yılında bu şekil internet mağdurlarına gelsin:

[media]http://youtu.be/7Sju6qs1VB8[/media]