Jump to content

Windows Xp Spb. Lite Ed. V3 Program+Driver+Hız

ByEmReÇeTin
 Share

Recommended Posts

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurabilen var mı acaba?  İndirdim, cd'ye düşük hızda yazdırdım, önyükleme için bir tuşa bastım   "kur dosyaları yükleniyor" kısmı bittikten sonrası maalesef YOK...!  Simsiyah ekran ve takılma var.... 15 dk'ya kadar bekledim ve en az 5 kez denedim.. Farklı bir bilgisayarda farklı marka bir cd'ye yazdırdım öyle denedim, sonuç yine aynı..  Deneyecek arkadaşlara bilgi vereyim istedim.. Ayrıca sistemi kurabilen varsa ve paylaşırsa sevinirim..

İndirdim, kurdum. Gayet güzel, sade, hızlı teşekkür ederim fakat umarım dostane birkaç eleştiriyi kabul edersiniz. Birincisi reklam olayı biraz abartılmış gibi. Tabii ki emeğiniz var; oem info'da, duvar kağıdında falan reklam olsun. Hadi Internet Explorer çubuğundaki reklamı da anladım; amenna. Ama bilgisayarım'ı tıkladığımda dahi temada reklam çıkıyor karşıma. Mecburen bu güzel temaları kullanamayıp tema yüklemek zorunda kaldım. İkincisi ise Windows 98 ile beraber unutmuş olduğumuz "Artık bilgisayarınızı güvenle kapatabilirsiniz" yazısı. Bilgisayarı başlattan kapattığımda bu yazıyla karşılaşıyorum uzun senelerden sonra ve açma kapatma butonunda kapatmak zorunda kalıyorum.

part,ları indiedim ama parola istiyor uplad eded arkadaş parolayı verirmisin tşk

kardeşim rar parolası istiyor tşk

rar sifresi yok arkadaslar neden belirgin bi şekilde yazılı degilki ve yeni sunucudan indirdim 4 parca 1 part gene sornlu

Ya arkadaşlar GENEL ÖZELLİKLerde Sıkıştırma/rar Şifre Yazıyorya

Kurabilen var mı acaba?  İndirdim, cd'ye düşük hızda yazdırdım, önyükleme için bir tuşa bastım   "kur dosyaları yükleniyor" kısmı bittikten sonrası maalesef YOK...!  Simsiyah ekran ve takılma var.... 15 dk'ya kadar bekledim ve en az 5 kez denedim.. Farklı bir bilgisayarda farklı marka bir cd'ye yazdırdım öyle denedim, sonuç yine aynı..  Deneyecek arkadaşlara bilgi vereyim istedim.. Ayrıca sistemi kurabilen varsa ve paylaşırsa sevinirim..

Sistem Sorunlu Değil Kardeşim . Arkadaşımız İndirip Kurmuş . Tekrar İndirip Düşük Hızda Cd'ye yazdır

İndirdim, kurdum. Gayet güzel, sade, hızlı teşekkür ederim fakat umarım dostane birkaç eleştiriyi kabul edersiniz. Birincisi reklam olayı biraz abartılmış gibi. Tabii ki emeğiniz var; oem info'da, duvar kağıdında falan reklam olsun. Hadi Internet Explorer çubuğundaki reklamı da anladım; amenna. Ama bilgisayarım'ı tıkladığımda dahi temada reklam çıkıyor karşıma. Mecburen bu güzel temaları kullanamayıp tema yüklemek zorunda kaldım. İkincisi ise Windows 98 ile beraber unutmuş olduğumuz "Artık bilgisayarınızı güvenle kapatabilirsiniz" yazısı. Bilgisayarı başlattan kapattığımda bu yazıyla karşılaşıyorum uzun senelerden sonra ve açma kapatma butonunda kapatmak zorunda kalıyorum.

artık bilgisayarı güvenle kapatabilirsiniz uyasını görmeden pc nin direk kapanmasını istiyorsanız denetim masası>performans bakım >güç secenekleri>apm sekmesinde> gelişmiş güç yönetimi seçeneğini işaretleyiniz

eline sağlık sistem güzelde kapanmıyor :a:  bu ayarı yapmadan önce artık güvenle kapatabilirsiniz uyarısı çıkıyor manuel olarak açma tışuna bastığımda gücü kesiyodu.

bu ayarı yaptıktan sonra mavi ekran çıktı.şimdi ise tam kapanacakken yeniden başlıyor 

Regeditten düzeltmeye çalıştım ama gerekli girişler yok regedittede nasıl olcak ben otomatik kapansın istiyorum.

ya saglam saglam neyi saglam allah aşkına ilk defamı sistem kuruyoruz biz ya bilmiyomuyus ne nasıl illa burda agır laflar söz ettiriyosun bana :( sifreyi herkes okusunn die ben yazıyım .

sifre:byemrecetin arkadaslar

ve 1 part hala sorunlu tamm

Öncelikle emeğinize teşekkür ederim. Linkler sağlam.Partları indirmekte sorun yok. Fakat 3. partı 4 dea indirdim yine de CRC hatası veriyor.

ya saglam saglam neyi saglam allah aşkına ilk defamı sistem kuruyoruz biz ya bilmiyomuyus ne nasıl illa burda agır laflar söz ettiriyosun bana :( sifreyi herkes okusunn die ben yazıyım .

sifre:byemrecetin arkadaslar

ve 1 part hala sorunlu tamm

8335erfw.png

bak bakalım arkadasım bu 2inci indirisim gene bozuk işte allah allah herkez burda yardımcı olmaya calısıyor yannlıs anlama suçlu degilsinde itirazda etme yani hem şifre neyin nesi yani reklamın 100 yerde var zaten

Ya Arkadaşlar Partlarda Sorun Yok Ya Size Şifre byemreçetin diyorum (ç harfi de var ) Siz hala sorunlu diyorsunuz alın size kanıt

yeniwindowsntkomutdosya.png

yeniwordpadbelgesi.png