Jump to content

Windows Xp Spb. Lite Ed. V3 Program+Driver+Hız

ByEmReÇeTin
 Share

Recommended Posts

• Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

artık bilgisayarı güvenle kapatabilirsiniz uyasını görmeden pc nin direk kapanmasını istiyorsanız denetim masası>performans bakım >güç secenekleri>apm sekmesinde> gelişmiş güç yönetimi seçeneğini işaretleyiniz

kapat dedigimizde simdi güvenle kapatabilirsiniz uyarısı cıkıyor nasıl yapıcaz ??

Sonun cevabı  arkadaşım

Sonun cevabı  arkadaşım

Arkadaşım bu cevabı ben yazdım evet bu ayarı yapınca kapanması lazım otomatik olarak ama yaptıktan sonra kapat dediğimde tam pc kapanacakken mavi ekran çıktı 
bilgisayar kapanmıyor yeniden başlıyor sistemi yapan arkadaş ilgisiz konuya 

kardeşim öncelikle çalışman için çok teşeşkkür dün okuldaki bilgisayarlara kendi elimdeki düz xp kurdum çok verimli çalışmıyor 1 gb ramle bile ama bugun senn xpni 512 mb ramı olan pcye kurdum tepkime hızı çalışma hızı çok yüksek sadece beğenmediğim yönü torrent kurması onuda elimizle kaldırabiliyoruz üşengeçlik işte Tek kelime ile süper eline koluna sağlık

Agacan Çok Güzel Olmuş Bak Herkes memnun Ama Sen Ağlara Bulaşmışsın Sonra Bu Win98 Olayı Felan Ben Olsam İstekleri Gözden Geçirir Yeniden Kurarım Atarsın Tek Part Olarak Turbobite Çok Güzel Olur Ayrıca Dosyanızın Slinmesini İstemiyorsanız Turbobite Kaydederkene Rarlayıp İsminede Program Yada Film Belgesel İsmi Verip Öyle Kaydedin Kolay Kolay Silinmez Linkleriniz.

Allah Kolaylık Vere :)

gayet güzel bir sistem ve hızlı ama şu manuel kapatma olayı beni deli ediyor ne denirse yaptım ama bir türlü kapat deyince kendi kapanmıyor bu olayı bir düzeltirseniz tadından yenmez bir hale gelicek 

emeklerize sağlık şunada bir el atında kalıcı olarak kullanalım yoksa sadece bu kapatma olayından dolayı formatlayıp başka bir sistem atacam gibi geliyor 

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

çetin kardeşim indirdim kafedeki pclere kuracaktım ama şu kapanma sorunu deli etti beni böyle bi xp yapmışsın hiçmi düşünmedin int.cafelere bu sürümün kurulacağını ne yani her pc kapatmaya kalktığımızda gidip pc yi elimizlemi kapatıcaz bu sorunu çözmeni ve tekrar upload etmeni bekliyoruz