Jump to content

Messenger'a Elveda!

mucit41
 Share

Recommended Posts

Live Messenger bu tarihten itibaren kullanılamayacak.

Popüler mesajlaşma servisi Live Messenger 15 Mart'tan itibaren kullanılamayacak.

Microsoft'un bir zamanların popüler mesajlaşma programı Live Messenger son günlerini yaşıyor. Bazı Live Messenger kullanıcılarına gönderilen Microsoft imzalı e-postalarda yazılımın son kullanma tarihinin 15 Mart 2013 olduğu belirtildi.

Bu tarihten itibaren Microsoft kullanıcılarını Skype'a yönlendirecek. Bunun için kullanıcıların ekranına bir bildirim çubuğu gelecek ve Skype'e terfi edilmesi istenecek.

http://www.teknoloji-haberi.com/haber-Messengera-elveda-9249/

arkadaşla geçen varsa skype de kişi engelleme nasıl yapılıyor. messenger de engellediklerim kurulumdan sonra skype de engellenmiş görünüyor ama kişi listesinde sağ tıkladığım halde engel koyma seçeneğini bulamadım. keza engelli kişinin de engelini kaldırma seçeneği de yok

acaba win8 de durum nasıl olacak.normalde win8 i hotmail adresimizle senkronize edip metro arayüzünden konuşma paylaşım filan yapabiliyoruz.büyük ihtimallemetro arayüzündeki uygulamalarada güncelleme gelir heralde.

Edited by tekserkan

Aslında çok mantıklı bir karar olmuş birleştirilmeleri; ama benim hala daha rahatsız olduğum konu mail uyarısını Skype'da alamıyor oluşum. Sırf onun için hala Messenger yüklü. Skype forumlarında da tartışılıyor bu durum. Yeni gelecek sürümde düşünüldüğünü varsayıyorum. Tabii kısmet. :)

arkadaşla geçen varsa skype de kişi engelleme nasıl yapılıyor. messenger de engellediklerim kurulumdan sonra skype de engellenmiş görünüyor ama kişi listesinde sağ tıkladığım halde engel koyma seçeneğini bulamadım. keza engelli kişinin de engelini kaldırma seçeneği de yok

Messenger üzerinden engellediğim kişinin engelini kaldıramadım. Messenger kişileri engellenemiyor. MSN hesabımdaki kişilerin knsepti, yeri ayrı; skype'takilerin yeri ayrı. Öyle yenilik karşıtı bir adam da değilim, hem Windows 8 kullanırım hem de tüm yazılımları mutlaka güncellerim ama msn candır, dokunmasınlar msn'e...

Messenger üzerinden engellediğim kişinin engelini kaldıramadım. Messenger kişileri engellenemiyor. MSN hesabımdaki kişilerin knsepti, yeri ayrı; skype'takilerin yeri ayrı. Öyle yenilik karşıtı bir adam da değilim, hem Windows 8 kullanırım hem de tüm yazılımları mutlaka güncellerim ama msn candır, dokunmasınlar msn'e...

ayrıca grupladığınız kişiler falan da kalkıyor. Tek ve genel kişi listesi var. Tamamen farklı bir program. Şu aşamada msn kullanıcilarının geçmesi hiç mantıklı değil.

Arkadaşlar e-posta da sorun yok değilmi?

Birde hotmailden outlook.coma geçiş varmış? Peki hotmaildeki mailler geçişte silinirmi? Yoksa onlardamı taşınır?

Az önce kurdum ve hayatımda bu kadar ucuz bi yazılım görmedim. Sanki liseliler yıl sonu ödevi olarak yazmış.  :thumbsdown: 

+ Kişi engelleme / engel kaldırma bulamadım

+ Gruplar uçmuş yeni grup oluşturmak için halen uğraşıyorum

+ Mail bildirimi yok. Sohbete meraklı değiliz zaten, anlık mail uyarımı için candı messenger...

Live Messenger kapatılmasın yürüşüyü için 1 Mart ta Taksimde toplanıyoruz..... :D

@&ULTİMATE&  mail kapatmayla ilgili sıkıntı yok bildiğim kadarıyla. Artık o da olursa ebesinin ruhu acır yaaaniii..

Az önce kurdum ve hayatımda bu kadar ucuz bi yazılım görmedim. Sanki liseliler yıl sonu ödevi olarak yazmış.  :thumbsdown:

+ Kişi engelleme / engel kaldırma bulamadım

+ Gruplar uçmuş yeni grup oluşturmak için halen uğraşıyorum

+ Mail bildirimi yok. Sohbete meraklı değiliz zaten, anlık mail uyarımı için candı messenger...

Live Messenger kapatılmasın yürüşüyü için 1 Mart ta Taksimde toplanıyoruz..... :D

@&ULTİMATE&  mail kapatmayla ilgili sıkıntı yok bildiğim kadarıyla. Artık o da olursa ebesinin ruhu acır yaaaniii..

teheyyy ben kime söylüyorum :D