Jump to content
Sign in to follow this  
Lastman

Win7 Lite (X86) 2013

Recommended Posts

Harika bir sürüm olmuş, emeğine sağlık Lastman,
Benim sürekli olarak "msdt.exe" olmamasından kaynaklandığını düşündüğüm bir hata gözüme çarpıyor  kydgv.jpg ağ bağlantısı sürekli böyle hiç o yuvarlak gitmiyor, aygıt yöneticisinde "ağ denetleyicisi" yüklenmemiş durumda anakartı da kurdum anakart "ASUS P5LD2-SE" sorun gider demek için tıkladığımda "windows/system32/msdt.exe bulunamıyor" uyarısı alıyorum... Bu konuda yardımcı olabilir misiniz_

Bir de işletim sistemi ile alakalı olduğunu zannetmediğim ancak danışacak kimseyi de bulamadığım başka bir sorunum var...
Benim ekran kartım ATI  olmasına rağmen win 7 yi kurduğumdan beri onboard ekran kartını görüyor, biostan mı bozdum bilmiyorum ama bu konuda yardımcı olacak arkadaşa çok dua ederim : :give_rose:

Şimdiden teşekkür ederim.. Edited by saint6666
  • Like 1

Harika bir sürüm olmuş, emeğine sağlık Lastman,
Benim sürekli olarak "msdt.exe" olmamasından kaynaklandığını düşündüğüm bir hata gözüme çarpıyor  kydgv.jpg ağ bağlantısı sürekli böyle hiç o yuvarlak gitmiyor, aygıt yöneticisinde "ağ denetleyicisi" yüklenmemiş durumda anakartı da kurdum anakart "ASUS P5LD2-SE" sorun gider demek için tıkladığımda "windows/system32/msdt.exe bulunamıyor" uyarısı alıyorum... Bu konuda yardımcı olabilir misiniz_

Bir de işletim sistemi ile alakalı olduğunu zannetmediğim ancak danışacak kimseyi de bulamadığım başka bir sorunum var...
Benim ekran kartım ATI  olmasına rağmen win 7 yi kurduğumdan beri onboard ekran kartını görüyor, biostan mı bozdum bilmiyorum ama bu konuda yardımcı olacak arkadaşa çok dua ederim : :give_rose:

Şimdiden teşekkür ederim..

Simge sorununu görmüştüm ama önemsemedim.orijinal imajdan msdt.exe'yi yükledim:

http://yadi.sk/d/Zy-SP48f3BWSJ

Ekran kartı çoğu sürücü silindiği için standart ekran kartı olarak görünüyor olabilir.Ekran kartı güncel sürücüyle tanıtılırsa sorun çözülebilir.(Please login or register to see this link. ).

Geri bildirim için teşekkürler.

• Like 1

üstadım sistemi leotopuma kurdum xp lerden bile hızlı ama benim youcam cyberlink kurmam gerekiyor Windows media player kurulu olmadığından kuramıyorum naaptımsa olmadı k-lite cobec paketleride kurdum birtürlü açmıyor Windows media player kurulu olmadığından açmıyor diyor Windows media player ı yüklemeye çalıştığımdada yüklenmiyor  nasıl bir çözüm bulabilirim teşekkürler

• Like 1

üstadım sistemi leotopuma kurdum xp lerden bile hızlı ama benim youcam cyberlink kurmam gerekiyor Windows media player kurulu olmadığından kuramıyorum naaptımsa olmadı k-lite cobec paketleride kurdum birtürlü açmıyor Windows media player kurulu olmadığından açmıyor diyor Windows media player ı yüklemeye çalıştığımdada yüklenmiyor  nasıl bir çözüm bulabilirim teşekkürler

Dokunulmamış sistemde program files içindeki windows media player klasörünü kopyaladım.belki işe yarayabilir

http://yadi.sk/d/CilKPhb43E61J

maalesef  işe yaramadı indirdiğim setuplarıda kurmuyor katılımsız aradım onuda bulamadım teşekkürler

Simge sorununu görmüştüm ama önemsemedim.orijinal imajdan msdt.exe'yi yükledim:

Ekran kartı çoğu sürücü silindiği için standart ekran kartı olarak görünüyor olabilir.Ekran kartı güncel sürücüyle tanıtılırsa sorun çözülebilir.(Please login or register to see this link. ).
Geri bildirim için teşekkürler.

Teşekkür ederim, Msdt tamamdır, ati sürücü sorunu çözülmedi ancak onu başka platformlarda çözebilirim sanırım, Bir kazaya uğramazsa uzun süre kullanacağım bir işletim sistemini çok da itina ile paylaştığın için gönülden teşekkür ediyorum tekrar Lastman...
  • Like 1

Please login or register to see this link. adresindeki Media Feature Pack for Windows 7 N/KN paketini kurmayı dene...söz konusu paket avrupa birliğindeki media player olmadan çıkan sürüm için yama...

• Like 1

hocam teşekkürler bu güzel çalışma için ellerin dert görmesin nacizane bir soruda ben sormak istiyorum bu sistem kurulu bir makiden paylasım açmak istiyorum ama gelişmiş paylaşım ayarlarındaki ev ve iş ve ortak sekmelerinin altında ne değiştiryorsam kaydet dedıkten sonra eskı halını alıyor nasıl yapabılırım acaba 

hocam teşekkürler bu güzel çalışma için ellerin dert görmesin nacizane bir soruda ben sormak istiyorum bu sistem kurulu bir makiden paylasım açmak istiyorum ama gelişmiş paylaşım ayarlarındaki ev ve iş ve ortak sekmelerinin altında ne değiştiryorsam kaydet dedıkten sonra eskı halını alıyor nasıl yapabılırım acaba 

Bu sorun da msdt.exe eksik olduğu için olabilir.upload etmiştim başka bi sorun olduğu için.

Teşekkürler.

Sevgili Lastman uzun süredir senin sistemi kullanıyorum.Belirttiğim gibi çok memnunum.Ancak İnternet Explorer 10 yüklenmiyor.Ne yapabilirim?Şimdiden cevabın için teşekkürler.

Sevgili Lastman uzun süredir senin sistemi kullanıyorum.Belirttiğim gibi çok memnunum.Ancak İnternet Explorer 10 yüklenmiyor.Ne yapabilirim?Şimdiden cevabın için teşekkürler.

Teşekkür ederim.

Winsxs klasörü temizlendiği için yüklenmiyordur.Bi aksilik çıkmazsa yeni sürüme ie10 koymayı düşünüyorum.

üstadım selamlar çalışmanız için sizi kutluyorum, benimde sorunum bir arkadaşınkine benzer, herhangi bir c: veya d: sürücüsünü paylaşıma acmak istedigimde "bilinmeyen hata" diye bir uyarı alıyorum.. msdt.exe dosyasını kaydetmeme ragmen sorun devam ediyor. umarım bir çözüm bulabiliriz, teşekkürler.

Lastman kardeş ellerine sağlık. Sistem stabil çalışıyor.

Bir kaç soruma cevap verirsen sevinirim.

- Başlat menüsü yukarıya çok uzuyor. Küçülmüyor. 1024x600 netbook ekranını neredeyseyarısını doldurmakta. Bunu "Atlama listelerinde görntülenecek en son öğe sayısı"nın 0 olmasına bağladım.

- Başlat -> Aygıtlar ve Yazıcılar klasörü bir türlü gelmiyor. Üstte yeşil bar kayıyor ama klasör içi boş bekliyor. Abartısız 10 dakikaya yakın bekledim ama sonuç yine aynı.

- Sistem geri yükleme kapalı olmasına rağmen C sürücüsü izlemede gözüküyor.  Tabiki izleme yapmıyor ama sadece ekranda izleniyor yazıyor.

- Media player olsa iyi olurdu gibi geldi bana. Eklemenin bir yolu varsa iyi olur.

Teşekkürler.

eline saglık kardeş güzel çalışma ama keşke  büyüteç çıkarılmasa idi büyüteç cidden çok işimizi görüyor

Edited by proxlive

sn Lastman yeni sürümde bahsedilen hatalar / eksiklikler giderilirse , yine kucuk boyutlu stabil eski pcler icin win 7 32bit çalışmanızı bekliyoruz , teşekkürler.

Edited by niceguy

sistem çok güzel çok beğendim. Fakat pc açılırkende kapanırkende, hoşgeldiniz ekrarnında her seferinde masaüstü yükleniyor, kullanıcı hizmetleri durduruluyor gibi hatalar geliyor. bunun çözümü var mı yada başka kimse de oldumu bu olay ?

sistem çok güzel çok beğendim. Fakat pc açılırkende kapanırkende, hoşgeldiniz ekrarnında her seferinde masaüstü yükleniyor, kullanıcı hizmetleri durduruluyor gibi hatalar geliyor. bunun çözümü var mı yada başka kimse de oldumu bu olay ?

hata mesajı değil onlar.bilgisayar açılıp kapanırken olan etkinliklerin detaylı görünümünü açık bıraktım  :)

Geri bildirimler doğrultusunda iki lite sürüm üzerinde çalışıyorum.Bir tanesi en fazla cd boyutunda, sadece eski bilgisayarlar için.Diğeri daha az kırpılmış,performansa yönelik olacak.

Öncelikle Merhaba, 

PC'ye format atmam gerekiyordu, biraz inceledikten sonra buna karar verip indirdim.
1.5-2 saat sonra bir şeyin farkına vardım bir önce ki yüklü olan işletim sistemimde ( Windows 7 Ultimate x86 ) bir çok oyun yahut program olmasına rağmen ram kullanımı çok az ve hiç sorun çıkarmıyordu, ayrıca bir önce ki sistemimde bir oyunu 3 kere üst üste açmama rağmen uyarı vb. şeyler vermiyordu fakat bu işletim sisteminde 3-4 program yüklü olmasına rağmen aynı oyunu 2 kere üst üste açtığımda Belleğin dolduğu uyarısı ve kapatılması gerektiğini söylüyor, daha detaylı olması için ekran resimlerini aldım ;

PC'nin RAM i için çektim.
[url=http://bit.ly/c25MCx]mj3kn.jpg[/url]

Ekran kartıyla alakası olacağını düşünmüyorum ama yinede çektim.
[url=http://bit.ly/c25MCx]mj3ls.jpg[/url]

Ayrıca oyun açıkken ve oyun kapalıyken de çektim.

Açıkken ;
[url=http://bit.ly/c25MCx]mj3n6.jpg[/url]

Kapalıyken ;
[url=http://bit.ly/c25MCx]mj3nn.jpg[/url]

Not : Oyun kapalıyken bile 944 MB Ram kullanıyor..
Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim..

hocam birşey daha sormaik istiyorum. Ofis 2010 yükledim ve sonrasında herhangibir exe açınca (ofisten başka) ofis yapılandırılıyor diyo iptal ediyorum sonra exe açılıyor. Bunun çözümü var mı acaba ?

Öncelikle Merhaba, 

PC'ye format atmam gerekiyordu, biraz inceledikten sonra buna karar verip indirdim.
1.5-2 saat sonra bir şeyin farkına vardım bir önce ki yüklü olan işletim sistemimde ( Windows 7 Ultimate x86 ) bir çok oyun yahut program olmasına rağmen ram kullanımı çok az ve hiç sorun çıkarmıyordu, ayrıca bir önce ki sistemimde bir oyunu 3 kere üst üste açmama rağmen uyarı vb. şeyler vermiyordu fakat bu işletim sisteminde 3-4 program yüklü olmasına rağmen aynı oyunu 2 kere üst üste açtığımda Belleğin dolduğu uyarısı ve kapatılması gerektiğini söylüyor, daha detaylı olması için ekran resimlerini aldım ;

PC'nin RAM i için çektim.
Please login or register to see this link.

Ekran kartıyla alakası olacağını düşünmüyorum ama yinede çektim.

Ayrıca oyun açıkken ve oyun kapalıyken de çektim.

Açıkken ;

Kapalıyken ;

Not : Oyun kapalıyken bile 944 MB Ram kullanıyor..
Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim..

Disk belleğini açmanız belki yardımcı olabilir.

Bilgisayar/Özellikler/Gelişmiş Sistem Ayarları/Performans/Gelişmiş/Sanal Bellek>Değiştir kısmına girip "Tüm sürücülerde disk belleği dosyasını otomatik yönet" seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Görüntülerde oyun kapalı ama Chrome açık kalmış.3-4 sekme açıksa 944mb normal görünüyor.

hocam birşey daha sormaik istiyorum. Ofis 2010 yükledim ve sonrasında herhangibir exe açınca (ofisten başka) ofis yapılandırılıyor diyo iptal ediyorum sonra exe açılıyor. Bunun çözümü var mı acaba ?

exe uzantısını yanlışlıkla office ile ilişkilendirmiş olabilirsiniz.Exelerin dosya ilişkilendirilmesini eski haline getirmek biraz zor.Sistem Geri Yükleme ile düzelebilir ya da ComboFix denenebilir.

hata mesajı değil onlar.bilgisayar açılıp kapanırken olan etkinliklerin detaylı görünümünü açık bıraktım  :)

Geri bildirimler doğrultusunda iki lite sürüm üzerinde çalışıyorum.Bir tanesi en fazla cd boyutunda, sadece eski bilgisayarlar için.Diğeri daha az kırpılmış,performansa yönelik olacak.

hata mesajı değil onlar.bilgisayar açılıp kapanırken olan etkinliklerin detaylı görünümünü açık bıraktım bunları kapata bilir miyiz biz birde paylaşım açamıyorum bilinmeyen hata veriyor  Msdt attım paylaşım için teşekkürler

Edited by sonnokta71

Hocam yeni sürümleri 4 gözle bekliyorum :db:

ustam guzel bir modifiyeye benziyor tum forumu tek tek okudum cogu kısı memnun kalmıs bazı hatalar var hepsinin cozumunu sunmussun yenı sıstemını sabırsızlıkla beklıyorum dusuk ram sarfiyatı olan bır win 7 yıllardır hayalimdi. yeni sistemin cıkar cıkmaz test icin 1 bilgisayarıma ve basarı gosterırse sistem 50 bilgisayarlık internet cafeme yukleyecem :) simdiden tesekkurler

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Django
      Please login or register to see this link.  by Oprekin Türkçe Dil Eklenebiliyor
      Version: 10.0.18363.657
      Code Name: 19H2
      Author builds: Oprekin
      Architect: 64bit
      Size: 2gb (ESD)
      Language: English
      Fresh clean install supported only

DİLİ TÜRKÇE YAPMAK: Türkçe dil eklemede sorun yok. Ancak bunun için yapılması gereken. Hizmetler'den kapalı olan Windows Update açık hale getirip başlatmak. Akabinde Türkçe dil hemen ekleniyor. Güncellemeler de yapılıyor ancak bunda diğer .476 Oprekin çalışmasında Windows güncellemesi yaparlem sürücüler de otomatik güncelleniyordu. Bu çalışmada ise sadece Windows güncellemesi güncelleme listesinde görünüp  sürücü güncellemelerini güncelleme sayfasında göstermeden arka planda yapıyor. 
      Benioku! (Google Translate Çeviri)
      Bu site özellikle yalnızca ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmış Windows modifikasyon mesajları içindir. İşte bilmeniz gereken bazı bilgiler:
      Tüm Windows değişiklik sürümleri yalnızca Windows 7 ve 10 64 bit sürümleri için mevcuttur . Özellikle Windows 10 için güncelleme derlemesi yalnızca LTSC sürümü ve en son Windows 10 Pro sürümü için tercih edilir. Tüm windows değişiklik sürümleri etkinleştirilmedi. Tüm windows modifikasyonum sadece gelişmiş kullanıcı için, tüm özelliklerin burada olmasını veya fonksiyonun normal olarak çalışmasını beklemeyin, “lite” nin ne anlama geldiğini bilmelisiniz . Tüm windows değişiklik derleme windows son sürümünden yapılmış montaj, son sürüm olmayan bir sürüm için zamanımı boşa harcamaz. Tüm sürüm indirme bağlantılarında çok sayıda reklam varsa lütfen şikayet etmeyin, reklamlardan nefret ediyorsanız neden Please login or register to see this link. Modifikasyonum beklediğiniz gibi değil mi? basit kullanma . İhtiyaçlarınıza uygun değiştirilmiş bir versiyon mu istiyorsunuz? bağış göndererek desteğinizi gösterin. Boş zamanımı bir değişiklik yapmak için kullanıyorum, bu yüzden bazı hataların hemen düzeltilmesini beklemeyin. İnşa etmek benim windows lite zevk umuyoruz!
    • By dlebook
      h264, yuv420p, 1280x720, 129 kb/s | English, aac, 48000 Hz, 2 channels, s16, 189 kb/s | 38h 01mn | 4.9 GB
      Instructor: Simon Sez IT
      Learn to use Microsoft Project and ensure your next project is successful. Get 4 courses, 37 hours, and over 200 videos.

What you'll learn
      How to effectively use MS Project 2013 & 2016 to manage a complex project.
      Consolidating multiple projects.
      Learn to effectively split projects into sub-projects.
      How to track costs.
      Effective use of budgets.
      Manage cost rate changes.
      Import and exporting of project data.
      Includes exercise files.
      Learn valuable new skills for complex projects at work
      Discover how to work with costs, deadlines, and overcome scheduling issues
      Learn critical paths
      Setting up tasks and tracing their paths
      Discover how to use subtasks, dependencies, deadlines, and resources
      How to format a Gantt chart
      Resource allocation
      Interim plans and baselines
      Safeguards and restrictions
      Learn how to use Project 2016 on a touch device
      How to measure a project against a baseline project
      How to save your project as a template for future projects
      Utilize calendars and timelines in MS Project 2016
      Assign resources to a task
      Discover how to manage cost rate changes
      Use of outline codes and WBS codes
      How to use macros the speed up use and work more efficiently
      Requirements
      Microsoft Project 2013 or Microsoft Project 2016
      Description
      Master Microsoft Project 2013 & 2016 Inside and Out with This 4 Course Training Bundle
      Includes 4 Courses: The Project 2013 & 2016 Beginner Courses & Project 2013 & 2016 Advanced Courses
      Includes 37-Hours of High Quality Training by Your Professional Trainer
      Taught by a Certified Project Manager With Real Project Management Experience
      Practice Along With Included Exercise Files
      Watch and Learn with Demo Project Files That are Included
      Progresses Logically from Beginning to Advanced Topics
      Starts Right at the Beginning with an Easy Intro to the Software
      Deepen Your Knowledge and Master More Advanced Skills
      Learn to Create and Trace Critical Paths
      Effectively Split Work Into Sub-Projects
      Consolidate Multiple Projects
      Discover How to Manage Cost Rate Changes
      Printable course transcriptions to follow along and take notes
      Keep Track of Projects from Start to Finish With Microsoft's Comprehensive Program
      Microsoft Project is the Microsoft corporation's project management software.
      Over the years since its initial development, Project has become one of the most widely used project management software in existence. It provides assistance to project managers and overseers by organizing plans, resources, tasks, budgets, workloads, and much more, while keeping track of a project's overall progress from start to finish. Knowledge of Microsoft Project can be an invaluable tool for anyone whose work requires the orchestration of long-term projects and plans.
      Contents and Overview for the 9-Hour Project 2016 Beginner Course
      This course starts right at the very beginning. It doesn't assume you know anything about Microsoft Project. Beginners will feel right at home.
      The first video lesson introduces you to the software. You learn how to get your own copy of Project 2016, what's new in version 2016, and the structure of this course.
      The 2nd chapter takes on the basics you need to start using Project 2016. It first discusses the Help section where you can get answers and tutorials for any question that comes up. This chapter also discusses creating a Workspace, using Toolbars, using Ribbons, and the Status Bar.
      Next comes using Touch, Task basics, and Project Options. By now students are becoming proficient with Project 2016. The chapters that follow lead learners through all the various aspects of managing a project.
      These more advanced topics carry the student through Tracking Costs, Tracking the Project, Budgeting, and Reporting.
      Each topic is explained with its own professional video that shows you in detail how to properly use the function. Nine hours of enlightening video gives you in-depth understanding of each topic.
      There are 63 individual lessons included. Students will complete the course with an excellent mastery of Microsoft Project 2016, one of the world's most popular software applications.
      Contents and Overview for the 9-Hour Project 2016 Advanced Course
      Even difficult features and activities are made easy. This course keeps things understandable and logical to follow. It starts with an overview of the course structure and how to get the most out of the training.
      Chapter 2 launches into Consolidation and Resource Sharing giving you advanced insight in how to create efficiency with staff and materials. This is often where major savings begin for a business or organization using Project.
      Chapter 3 shows you how to set up reoccurring tasks to save lots of time and effort. Chapter 4 instructs how to set up custom fields, an advanced activity that lets you customize Project for your company or project.
      Chapter 5 delves into Outline Codes and WBS codes. It's important to note each chapter is concluded with an exercise. This gives the student practice at applying concepts and actions in real life type situations.
      Chapter 6 lets you master all advanced aspects of the Costs section of Project 2016. There you can control cost across multiple projects to bring them all in under budget.
      Subsequent chapters show you how to customize a number of aspects of Project, create a variety of helpful reports, and how to use macros the speed up use.
      Contents and Overview for the 10-Hour Project 2013 Course
      Starting with the basics, you'll discover how to design a custom project and use templates. Next, you'll see how to integrate your data and turn it into a compelling report. You'll then get useful tips for solving tricky Gantt Chart problems by learning to trace task paths. To help you strategize more efficiently with your team, you'll also explore the handy Lync 2010 feature which allows you to communicate with others directly inside the Project 2013 interface. You'll then discover the best ways for exporting your work to other Microsoft programs as well as for sharing information in online meetings and via the cloud.
      Contents and Overview for the 9-Hour Project 2013 Advanced Course
      Get ready to take your project management skills to the next level as you:
      Discover effective methods for sharing resources.
      See how to create and run effective project reports.
      Find out about cost management.
      Explore the use of earned value analysis for your project.
      Discover advanced options for customizing your workspace.
      Dive into options for consolidating and splitting projects.
      ** Updated July 2017: English close captions added
      ** Updated June 2017. Course transcripts now available.
      Who this course is for:
      Project Managers and other business professionals who new to Microsoft Project (or previous versions) and are looking to deepen their knowledge with more advanced project management skills.
      Anyone new to the project management role
      Anyone who wants to learn project management and Microsoft Project
      Experienced Project Managers or those who are familiar with MS Project 2016 or 2013

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me
      [b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/D2147E04a0F46628/6xhol.The.Ultimate.Microsoft.Project.2013..2016.Mastery.Course.part1.rar https://uploadgig.com/file/download/E032d22e2bD14Db8/6xhol.The.Ultimate.Microsoft.Project.2013..2016.Mastery.Course.part2.rar https://uploadgig.com/file/download/51649b102a86c6db/6xhol.The.Ultimate.Microsoft.Project.2013..2016.Mastery.Course.part3.rar https://uploadgig.com/file/download/a829E065da605C10/6xhol.The.Ultimate.Microsoft.Project.2013..2016.Mastery.Course.part4.rar https://uploadgig.com/file/download/f75d2db995ee72ae/6xhol.The.Ultimate.Microsoft.Project.2013..2016.Mastery.Course.part5.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/88179b80bb19b74808e3cce4eb095434/6xhol.The.Ultimate.Microsoft.Project.2013..2016.Mastery.Course.part1.rar https://rapidgator.net/file/0d4593a0ab1556fc1b4b646fd2974165/6xhol.The.Ultimate.Microsoft.Project.2013..2016.Mastery.Course.part2.rar https://rapidgator.net/file/aad617468d950a9a78286ae85d97545f/6xhol.The.Ultimate.Microsoft.Project.2013..2016.Mastery.Course.part3.rar https://rapidgator.net/file/af92b96a033fba446cd8349fd119b288/6xhol.The.Ultimate.Microsoft.Project.2013..2016.Mastery.Course.part4.rar https://rapidgator.net/file/25bdd358078288fe83d16782b6da3d9b/6xhol.The.Ultimate.Microsoft.Project.2013..2016.Mastery.Course.part5.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/3EDBBBF678E5AF2/6xhol.The.Ultimate.Microsoft.Project.2013..2016.Mastery.Course.part1.rar http://nitroflare.com/view/4631A4509E1E9D6/6xhol.The.Ultimate.Microsoft.Project.2013..2016.Mastery.Course.part2.rar http://nitroflare.com/view/7426CF18FE91EB9/6xhol.The.Ultimate.Microsoft.Project.2013..2016.Mastery.Course.part3.rar http://nitroflare.com/view/06D29458982CB12/6xhol.The.Ultimate.Microsoft.Project.2013..2016.Mastery.Course.part4.rar http://nitroflare.com/view/26008ED94DE12F2/6xhol.The.Ultimate.Microsoft.Project.2013..2016.Mastery.Course.part5.rar

• By dlebook
      Hacking and Pentesting Android Apps - Lite Edition
      Video: .mp4 (1280x720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 44100 Hz, 2ch | Size: 518 MB
      Genre: eLearning Video | Duration: 16 lectures (58 mins) | Language: English

Learn Android Application Security by cracking challenges in a vulnerable app
      What you'll learn
      Learn the fundamentals of Android Application Security
      Learn the fundamentals of Penetration Testing Android Apps
      Learn how to identify the most common Android Application Vulnerabilities
      Learn to set up an Android App penetration testing lab
      Learn how insecure data storage issues can occur in Android Apps
      Learn how SQL Injection can occur in Mobile Apps
      Learn how to exploit leaky content providers
      Learn how intent filters are abused by attackers
      Learn how web views can be vulnerable
      Learn how to find hardcoded strings in APK files
      Learn how to find hardcoded strings in native libraries
      Learn how Android apps can leak sensitive data
      Requirements
      This course starts from very basics and thus no prior experience is required
      Description
      This course introduces students to the security concepts associated with Android Apps. This is an entry level course and we encourage you to take this course if you are a beginner in mobile app security world. This course uses a publicly available vulnerable application to demonstrate how Android App vulnerabilities can be identified. This course teaches you how to identify a variety of Android App vulnerabilities such as Insecure Data Storage, Exported Application Components, Hardcoded Sensitive Data, Insecure Logging etc.
      Who this course is for:
      IT Professionals developing Android Apps
      Penetration Testers
      Ethical Hackers
      Anyone interested in Android App security
      Beginner cyber security enthusiasts curious about mobile app security

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me
      [b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/f3cCEb0406805cA2/wt852.Hacking.and.Pentesting.Android.Apps..Lite.Edition.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/4bc1b5a6873180dcb053208f48839bb5/wt852.Hacking.and.Pentesting.Android.Apps..Lite.Edition.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/1788C9EEBCFF233/wt852.Hacking.and.Pentesting.Android.Apps..Lite.Edition.rar

• By MrRush
      Windows 10 Home CompactOS 19h2 18363.592 X64 TR
      Çalışmada kullanılan temiz Windows 10 Home x64 TR iso dosyasıdır. Sürüm 1909 IS Derlemesi 18363.592.
      Kurulum yarı katılımsız. Administrator hakları ile Kulanıcı adı Administrator olarak atar.
      UEFİ-Legacy Bios destekler
      ESD sıkıştırma yoktur
      Net Framework 3.5 etkin
      Masaüstü ikonlar etkin gelir
      Telemetry ince ayar yapılmış
      UAC kapalı gelir
      Gereksiz servisler kapatıldı
      Superfect devredışı
      Hızlı başlatma devredışı
      İndexleme servisi devredışı
      İşlem Merkezi devredışı
      Windows fotoğraf Görüntüleyici etkin (Metro görünümlü)
      Media Player Metro görünümlü
      Başlat menüsü daraltımış görünümde
      Update açık Güncelleme alır
      Mağza silinsede geri yüklenebilir
      Otomatik Aktivasyon yoktur

Silinen Bileşenler:
      Konuşma tanıma Cortana 
      Logon animasyon 
      CEP Costom Experience Promgram 
      Yüz Tanıma
      Konum servisi
      Resimli şifre
      Windows hata raporlama (Telemetry)
      Windows Hata Bildirimi 
      Windows Insider Hub
      Gereksiz temalar
      Elle Kurulum dosyaları 
      Güvenlik Merkezi ve Defender
      Sistem Geri Yükleme (Belli aralıklarla çalışmıyosra bir işe yaramaz)
      Windows Subsystem For Linux
      Windows To Go
      Sistemle gelen gereksiz uygulamalar(apps) Bloatware
      Sistemle Varsayılan olarak gelen tüm uygulamalar (apps) Edge dahil

Sistemin Kapladığı Alan ve CompactOS seçeneği:
      Sistem kurulumu 5.47gb yer kaplar. CompactOS sıkıştırma içerir. Performansı gözle görülür şekilde etkilenmez. Kurulum süresini biraz uzatır sadece. 
      İsteğe bağlı sıkıştırma iptal edilebilir: iso\sources\$OEM$\$$\Setup\Files CompactOs.cmd dosyasını silin. Ardından  \sources\$OEM$\$$\Setup\Scripts SetuCoplete.cmd dosyasını Notdefteri ile açın ve "%WINDIR%\Setup\Files\CompactOs.cmd" satırını silin boşlukları kapatın ve kaydedin. İso içeriğindeki ile değiştirin.

Kullanıcı Adı Ekleme:
      İso içinden autounattend.xml dosyasını silin ve iso dosyasını kaydedin.
      Normal kurulum yapılacaktır.
      Kurulumdan sonra bazı ayarlar eksik kalacak bunlarıda iso\sources\$OEM$\$$\Setup\Scripts klasörünü masaüstüne kopyalayın ve Default.cmd dosyasını Yönetici Olarak çalıştırın. Otomatik Restart edecektir ve işlemler tamamlanacaktır.

Sistemin birçok özelliğini kurulumdan önce kendinize göre düzenleme:
      iso\sources\$OEM$\$$\Setup\Scripts Default.present dosyasını Notdefteri ile açın ve kendinize göre düzenleyin. Başında # işareti olan seçenekler pasif,  # olmayan satırlar etkindir. Düzenlemeden sonra iso içeriğine olduğu yere ekleyin ve kaydedin.

Mağza Geri Yükleme:
      Linkte bulunan dosyayı indirin ve klasöre çıkartın. Add-Store.cmd dosyasını Yönetici Olarak Çalıştırın. Komut istemcisi gerekli dosyaları sisteminize yükleyecek ve ardından Mağza kurulmuş olacak. 

Not:
      Bu sistemi anamakineye kurulması tavsiye edilmez. Lite çalışmadır, eksik bileşenler olduğundan sorun çıkarabilir.
      Gelişmiş kullanıcılar için daha uygundur.
      Bu arada ilk bileşen sildiğim bir çalışmamdır. Yani  gerçek manada Lite.  Ona göre indirin...

Windows 10 Home CompactOS 19h2 18363.592 X64 TR
      GoogleDrive:
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.
      Rar Şifresi: tnctr
      MD5 Checksum: D002D517FB6B147A2E5F201A4DDA89C0
      SHA-1 Checksum: 4D78B3C4177A236356CB05C32F638CC802745082
      SHA-256 Checksum: 8BDBBF0918BA89669B9EDBE0F878C7CA9C30B3216A35AC34C17C7681FF4010A6
      SHA-512 Checksum: A7BA637DFFEC389D2DA2EBB55C836C53421FD2523FFC99633FA688825939A209C7344347AF62FC85147290E568E5179A277C503CE8C4FABBE6E81E3272CE54A2

Aktivasyon İşlemi için bu konudan
       tnctr.com/topic/450916-kms2038-dijital-online-aktivasyon-suite-v82/
      Kms/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite V8.2 aracını indirin ve Dijital Olarak aktive edin.

• By eXtrmE_sPoRtS
      Win 10 Sürümler
      Win 8.1 Embedded Enterprise x64
      Win 7 PRO VL x64 SP1 v2
      Win Vista SP2 X64 BUSINESS
      Extralar
      Son olarak gelmek isterseniz bekleriz.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...