Jump to content

İphone 5 Mi Samsung Galakxi S3 Mü Nokia Lumia 920

wendor11
 Share

telefon  

32 members have voted

1. 1. hangisi

• samsung galaxy s3
    • nokia lumia 920
    • iphone 5

Recommended Posts

Lumia 820 değil 920 olmalıydı. Yanlış olmuş. 3 ayrı işletim sistemi hadi hayırlısı. Bakalım hangisi galip gelmiş. Ben geleceği windows8 de görüyordum ama samsung youm çıkınca neler olur bilemiyorum. Çünkü onda da android var görünüyor.

Edited by radyofon

her zaman için androıd derim.hele birde işin içinde samsung olunca hiç düşünmem.samsungda tek sıkıntı androıdin üst sürümleri çıkınca güncelleme sorunu.gerçi bu google tabanlı telefonlar hariç çoğu androidte yaşanıyor.o sorunuda iyi hazırlanmış custom romlarla halledebiliriz.yani anlayacağın s3 derim.ikinci etepta lumia serisi gelir.yaklaşık bir ay önce eşime lumıa 920 aldım.sorunsuz güzel telefon.pinponu :thumbsdown: en son düşün derim arkadaşım

bu karşlılaştırma umarım faydalı olacaktır:

http://www.chip.com.tr/makale/galaxy-s3-ve-iphone-5-karsi-karsiya_38123.html

faydalı oldu teşekürler senin fikrin ne

her zaman için androıd derim.hele birde işin içinde samsung olunca hiç düşünmem.samsungda tek sıkıntı androıdin üst sürümleri çıkınca güncelleme sorunu.gerçi bu google tabanlı telefonlar hariç çoğu androidte yaşanıyor.o sorunuda iyi hazırlanmış custom romlarla halledebiliriz.yani anlayacağın s3 derim.ikinci etepta lumia serisi gelir.yaklaşık bir ay önce eşime lumıa 920 aldım.sorunsuz güzel telefon.pinponu :thumbsdown: en son düşün derim arkadaşım

Global olarak 5 Aralık'ta Polonya'da dağıtılmaya başlanan Galaxy S3 için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi, resmi olarak Türkiye'de de yayınlanmaya başladıGlobal olarak 5 Aralık'ta Polonya'da dağıtılmaya başlanan Galaxy S3 için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi, resmi olarak Türkiye'de de yayınlanmaya başladı

Lumia 820 değil 920 olmalıydı. Yanlış olmuş. 3 ayrı işletim sistemi hadi hayırlısı. Bakalım hangisi galip gelmiş. Ben geleceği windows8 de görüyordum ama samsung youm çıkınca neler olur bilemiyorum. Çünkü onda da android var görünüyor.

düzelttim yani bu ikisinin yanında 820 ezik kalacaktı :D

telefon olarak s3 tavsiyemdir kullanan biri olarak söylüyorum ilk çıktığından beri kullanıyorum sıkılmadım ilk defa bir telefondan iphone güzel telefonları var 4s kullandım 5 i kısa süreliğine kullandım ince uzun garip birşey olmuş 4s bile daha çok hoşuma gidiyor.işletim sistemi daha stabil olmasına rağmen (ios) değişikliklere izin vermediği için bir süre sonra telefondan sıkılıyor insan.ha benim tavsiyem s4 çıkacak mayısta onu bekle derim 2gb ram 8 çekirdekli işlemci 13 mp kamera ve birçok yazılım.nokia wp8 olması itibariyle tavsiye etmiyorum.yeni bir sistem stabil değil ve telefonun donanımlarını istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz sistem neye izin verirse onu kullanabiliyorsunuz.

Nexus 4 ü araştırın derim.Hem donanım ve yazılım olarak daha iyi,hem de fiyat olarak S3 den daha ucuz.Ayrıca desteği Google den geldiği için çıkan güncellemeler ilk olarak bu cihaza gelir.Ama illaki bu üçünden birisi olacak derseniz s3.

Edit:Cümleyi eksik kurmuşum :)

Edited by mangdasire

telefon olarak s3 tavsiyemdir kullanan biri olarak söylüyorum ilk çıktığından beri kullanıyorum sıkılmadım ilk defa bir telefondan iphone güzel telefonları var 4s kullandım 5 i kısa süreliğine kullandım ince uzun garip birşey olmuş 4s bile daha çok hoşuma gidiyor.işletim sistemi daha stabil olmasına rağmen (ios) değişikliklere izin vermediği için bir süre sonra telefondan sıkılıyor insan.ha benim tavsiyem s4 çıkacak mayısta onu bekle derim 2gb ram 8 çekirdekli işlemci 13 mp kamera ve birçok yazılım.nokia wp8 olması itibariyle tavsiye etmiyorum.yeni bir sistem stabil değil ve telefonun donanımlarını istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz sistem neye izin verirse onu kullanabiliyorsunuz.

teşekürler tavsiyen icin ama s4 o özelliklerle fiyat ucar gimime geliyo

s4 iphone 5 ten daha pahalı olmaz bence.arkadaş nexus 4 demiş gerçekten oda güzel telefon ama arttırılabilir hafıza yok 16 gb hafıza kullanılabilir 11 gb var birkaç büyük boyutlu oyun yükledinmi yer kalmıyor :) yoksa oda cidden çok güzel telefon sony xperia Z alınabilir güzel bir telefon tabi türkiyeye nezaman gelir bilinmez güncelleme konusunu halletmeden sony diğer firmalarla boy ölçüşemez ne kadar kaliteli ürünler yaparsa yapsın.

S3 veya Note 2 alabilirsin ikiside süper telefon :icecream: Ufak bir hikaye den anlatıyım, 2 abim var en büyük abim Apple hayranı ama gitti note 2 aldı, ortancı abim de en büyük abimden önce S3 almıştı. En büyük abim iphone 5 çıkınca , S3'ü sattırıp ortancı abime note2 yi verdi ve s3'ün parasına ekleyip gidip iphone 5 aldı, Kendisinden alıntı " Note 2 de kullandım iphone 5 de , Note 2 de gördüğüm o akıllılık özelliğini iphone 5 de göremiyorum hafiften pişmanlık var fakat iphone'nu değişmem " karar senin :) abimin gerekinden fazla apple hayranlığı var*

Edited by taran9313

s3 e lafım yok ablam kullanıyor arkadasımın bırıde 1700 vermıs gecende avea kampanyası ıle almıs biz gercekten teknolojı bagımlısıyız biz boyle seylere para vermeye bayılıyoruz ..

lumıa serısı yenı cıktı daha inceleme ımkanım olmadı kullanıan vardır elbet forumda onlar yardımcı olur....

iphone5 ise bizi daha dogrusu benı baya bı asar dun postane de sıra beklereken onumdekı abıde gordum sahaneydı ne dıyeyım....

son olarak ben lg nexus 4 u baya ınceledım fıyatı 1399 lira turkcell satısına baslamıs...

nexus 4 u onerırımk bende fiyatı hepsınden ucuz ve de google ile lg ortaklıgı sayesınde en basta guncellemeyı bu telefon alacaktır...

bende normalde nokia 603 var bana yetıyor su anlık ben telefonumdan memnunum ama bu saatten sonra samsunga pek donmeyı dusunmuyorum sony ericson veya lg olur tercıhım...