Jump to content

Acer Mi Asus Mu Kararsız Kaldım Arkadaşlar,yardım

cemderya
 Share

Recommended Posts

kardeş ben de izmirdeyim. Sana şu siteyi öneririm www.tekmarshop.com.tr .  O kadar uygun fiyat veriyorki .İnanırmısın 3 tl'ye 2 yıl garantili sıfır ambalajında laccess isimli kulaklıklı mikrofn aldım süper birşey. Tüm fiyatlar fix fiyat . Mutlaka incelemelisin..

kardeş ben de izmirdeyim. Sana şu siteyi öneririm www.tekmarshop.com.tr .  O kadar uygun fiyat veriyorki .İnanırmısın 3 tl'ye 2 yıl garantili sıfır ambalajında laccess isimli kulaklıklı mikrofn aldım süper birşey. Tüm fiyatlar fix fiyat . Mutlaka incelemelisin..

http://www.sadecenotebook.com/Anasayfa/

Buranın Fiatları Nasıl Abicim :)

senin yerinde olsam atom dan 500 liralık köfte üstünede halepten 500 liralık tatlı yerim )

:)

birde 1000 tl'ye yakın olanlar var:

j8udk.jpg

Teşekkür ederim :)

Marka Asus Seri - Model Kodu X55C-SX018H Ürün Adı Asus X55C-SX018H İşlemci Markası Intel İşlemci Türü Core i3-2350M İşlemci Hızı 2.30 GHz İşlemci Önbellek 3 MB Bellek 4 GB DDR3 1066 MHz Maksimum Bellek 8 GB Ekran Boyutu 15.6" Ekran Çözünürlüğü 1366 x 768 Ekran Kartı Intel HD Graphics Ekran Kartı Hafızası Paylaşımlı Disk Kapasitesi 500 GB Disk Hızı 5400 Rpm Disk Arabirimi SATA Optik Sürücü DVD Rw HDMI Var Kablolu Bağlantı Ethernet LAN 10/100/1000 Kablosuz Bağlantı 802.11b/g/n Bluetooth Var USB 2 x USB 3.0 Klavye Q Türkçe Hoparlör Var Kart Okuyucu Var Kamera Var İşletim Sistemi Windows 8 Paket İçeriği Notebook, Adaptor, Batarya Boyut 378mm x 253mm x 30mm Ağırlık 2.60 Kg. Pil Tipi Li Ion 6 Hücreli Pil Süresi - Garanti 24 Ay

966,92 TL

iyimidr _?

Teşekkür ederim :)

Marka Asus Seri - Model Kodu X55C-SX018H Ürün Adı Asus X55C-SX018H İşlemci Markası Intel İşlemci Türü Core i3-2350M İşlemci Hızı 2.30 GHz İşlemci Önbellek 3 MB Bellek 4 GB DDR3 1066 MHz Maksimum Bellek 8 GB Ekran Boyutu 15.6" Ekran Çözünürlüğü 1366 x 768 Ekran Kartı Intel HD Graphics Ekran Kartı Hafızası Paylaşımlı Disk Kapasitesi 500 GB Disk Hızı 5400 Rpm Disk Arabirimi SATA Optik Sürücü DVD Rw HDMI Var Kablolu Bağlantı Ethernet LAN 10/100/1000 Kablosuz Bağlantı 802.11b/g/n Bluetooth Var USB 2 x USB 3.0 Klavye Q Türkçe Hoparlör Var Kart Okuyucu Var Kamera Var İşletim Sistemi Windows 8 Paket İçeriği Notebook, Adaptor, Batarya Boyut 378mm x 253mm x 30mm Ağırlık 2.60 Kg. Pil Tipi Li Ion 6 Hücreli Pil Süresi - Garanti 24 Ay

966,92 TL

iyimidr _?

ne adamsın tam da ben sana bunu önerecektim :D

http://www.sadecenotebook.com/Urun/Asus-X55C-SX018H-Core-i3-2350-230-Ghz-4-GB-500-GB-156-Windows-8-pmu221697.html

hayırlı uğurlu olsun şimdiden güle güle kullan.. :)

Şimdiden hayırlı olsun.Genede google ile türkçe ve yabancı kaynaklarda alıcağın ürünün incelemelerine bak.Net bir performans şeması kafanda oluşacaktır.

Teşekkür ediyorum,Kapıda Ödeme Aras Kargo ile gönderiyorlar ve ;

Maliyet

966,92 TL den

1.024,69 TL ye fırlıyor,Çok İlginç.

biraz daha para biriktirip lenovo al. paranı boş yere bunlara verme. ömürlük bi laptop istersen thinkpad serisini al.. youtube tan test videolarını izlersen inan bana acer ve asustan vazgeçiceksin.

http://www.youtube.com/watch?v=Iw78gcU713g

bunun anakartları nedense piyasada yok yoksa toplamamı yapıyor kırılsada bozulsada pc alırken donanım üreten markalar almak iyidir topla üstüne lenova yaz tamam

kardeşim harici ekran kartlı ve kartı iyi olmazsa oynlarda sıkıntı çekersin başka bişey olmaz

ne olsun dersen 

hd 6370, gt 610, gt 510, hd5470 falan olmasın

hd7670, gt540, gt630 falan olsun 

Edited by tutuklu8