Jump to content

Acer Mi Asus Mu Kararsız Kaldım Arkadaşlar,yardım

cemderya
 Share

Recommended Posts

1.000 liraya alacağın asus özellikleri acerden daha düşük olur neden dersen asus çok pahalı bir laptoptur bu fiyata yüksek donanımlı bir asus alman biraz zor gibi fakat aldığın gibide bir ömür boyu kullanırsın bide tabi serviside çok kalitelidir :) acere gelince benim arkadaşım ucuz olduğu için acer almıştı tabi donanımlarıda yüksek diye gidip kanıp aldı 5-6 ay sonra kulaklık girişi bozuldu o derece dandik bir markadır... 

laptop alırken asus al çünkü tanıdığımın şirketinde asus vardı ve serviste çok iyi hizmet veriyor

bir sorunu olmuştu birkaç gün içinde sorunsuz bir şekilde onarılıp geldi(sorun şirket çalışanındandı çalışanları bilirsin hor kullanır kullanıcı hatsından para alındı

arkadaşım acer kullanıyor çok küçük bir testte recovery gitti cdden çalışan xpyle açmıştık

teknik servisi aradaık ve çözülmedi kurtarma diski yaptık anca

ve acer yarın size kaçta dönelim dedi internet lazımdı

2de dönün dedik 3.5 oldu adam dönmedi 

bahane bulup durdu

yok not alamamış yok hatta sorun varmış

o yüzden kesinlikle asus öneririm

Kapıda Ödemesi Varmı acaba bu sitenin,bide ürün stoklarda bulunamadı diyor )

ben siteye yazarken öyle yazmıyordu ama

senin şansından ))

kapıda ödemeyi bilmiyorum ama

ben 2 kere ( HP ve ACER ) aldım ordan banka havalesi yaptım 24 saatte teslim ettiler.

marka asus olmadıktan sonra çokta irdeleme bence markayı

bide şunu incele  www.pcdepo.com/dell-inspiron-4050-b45f23c-notebook-urun9001.html

yada arama motoruna freedos yaz arattır kendin seç

ben siteye yazarken öyle yazmıyordu ama

senin şansından ))

kapıda ödemeyi bilmiyorum ama

ben 2 kere ( HP ve ACER ) aldım ordan banka havalesi yaptım 24 saatte teslim ettiler.

marka asus olmadıktan sonra çokta irdeleme bence markayı

bide şunu incele  www.pcdepo.com/dell-inspiron-4050-b45f23c-notebook-urun9001.html

yada arama motoruna freedos yaz arattır kendin seç

Çok Teşekkürler yardımlarınız için  :) İnşallah Kapıda Ödemedir :)

faydam dokunduysa ne mutlu. 1000 tl'ye hepsiburada.com'a bak olmadı arkadaşlar senin için kapıda ödemeli iyi bir site önerisi versinler sana. Ama alırken dikkat et özelliklerine olur mu kankeyta :D

Eyvallah kardeşim benim,Bir çay ocağında çalışan Garson olarak zor takip ediyoruz.Sizlere güvendik inşallah güzel bir laptop olur.Çok teşekkürler

Vatanda %25 ler oluyor her haftasonu onlara bakmak lazım.Asus en kralı.Basit bir örnek vericem.Bölümden arkadaşımın adaptör yuvası bozuldu.Asus ile iletişime geçti.En yakın servisin adresini verdiler ve oraya teslim etmesini söylediler.3 hafta sonra bilgisayar tamir edilmiş halde geri geldi.Bir kuruş istemediler.Servisi çok iyi bunu anlatmak istedim :thumbsup: Şu makinayı inceleyebilirsin.Ekran kartı paylaşımlı ama !Birde çok acele etme bazen büyük firmalar teknosa gibi bir anda bazı ürünlerde %40 %50 indirim yapıyor.Dikkate değer.

http://www.hepsiburada.com/liste/asus-x55c-sx018h-intel-core-i3-2350m-23ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd302085&categoryId=98
Edited by NeoDark