Jump to content

Bilgisayarda Kayıtlı Kablosuz Ağ Şifresi

ahmetbayram5
 Share

Recommended Posts

merhaba.komşumuz bir zaman önce bilgisayarıma kendi kablosuz ağ şifresini girmişti.uzun süredir onun internetini kullanıyorum ama bilgisayara format atmam gerekiyor ve komşumuzdan tekrar şifreyi alamam çünkü kendisi il dışına çıktı.karısı falan da şifreyi bilmiyor.kablosuz ağ bağlantılarına falan girip şifreyi görebiliyorduk ama nasıl yapıldığını unuttum.programla falan yapmaya çalıştım ama hex kodu olarak gösteriyor.evet hex koduyla da girilir ama aklıma takıldı bu olay.şifreyi nasıl görebiliriz? işletim sistemim xp sp3(perfectxp). ayrıca bu olayın windows 7'de falan da nasıl yapıldığını bilen varsa anlatabilir mi?

http://www.nirsoft.net/utils/wirelesskeyview.zip

bu program hex olarak gösteriyor.bana türkçe karakter olarak gösteren bir program ya da yol lazım

sanırım win7 kullanıyorsun sağ altta kablosuz ağ simgesine tıkla bağlı olduğun kablosuz ağ üzerine sağ tıkla özellikler de açılan sayfada karakterleri göster kutucuğunu işaretle ve onun üzerinde ki yazı wireless şifresi oluyor.

mesajda belirtmiştim xp sp3 kullandığımı.aynı yöntemi xpde nasıl uygularız

XP için; Ag Baglantılarım-Kablosuz Ag Baglantısı(uzerınde sag tıklayıp ozellıkler e tıklanır) acılan pencerede Kablosuz Aglar sekmesıne gecılır. burda, sayfanın ortasında pc nın baglandıgı agların lıstesı vardır. ordan profıl bılgılerı ogrenılmek ıstenen ag ısmı secılır , duzenle veya ozellıkler e tıklanarak acılan pencerede sıfre gorulebılır.. 11818-11820 yı aradıgınızda gerektıgınde uzak baglantı saglayıp yardımcı ve destek oluyorlar

XP için; Ag Baglantılarım-Kablosuz Ag Baglantısı(uzerınde sag tıklayıp ozellıkler e tıklanır) acılan pencerede Kablosuz Aglar sekmesıne gecılır. burda, sayfanın ortasında pc nın baglandıgı agların lıstesı vardır. ordan profıl bılgılerı ogrenılmek ıstenen ag ısmı secılır , duzenle veya ozellıkler e tıklanarak acılan pencerede sıfre gorulebılır.. 11818-11820 yı aradıgınızda gerektıgınde uzak baglantı saglayıp yardımcı ve destek oluyorlar

dediklerini yaptım ama şifredeki karakterleri nokta olarak görüyorum