Jump to content

Windows 8 Pro Vl Tr++ [ X86 ] - [ Şubat 2013 ]

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sabır en büyük erdemdir. biraz bekleyelim 64 bitte çıkar 164 bitte. beklemek lazım. kurdum "harika çok güzel " gibi beylik lafları geçelim harcanan emeğe sonsuz teşekkürler. yalnız küçük bir sorun oldu bende "stardock" deneme olarak kuruldu sorun bende mi acaba. internet bağlantısını yapmamıştım ondan olabilir mi?

ibocan kardeşim bari şu hoşgeldin kısmını versen 64bit vermiceksen yeminle bir 5-6 gündür işten gece 2 de gelip ölen 2 de gidiyom sırf çıkmışsa indirem akşama hazır olsun die :D hiç yoksa hoşgeldin kısmı olsa yetinsek :D

sorma 32bit çıktığı günden beri bekliyorum bende x64i :D

Edited by StRonK

gaz değilde ibocan sitede değil galiba diğer sitedende sordum oradanda cvp yazmadı cvp yazıo ama bana değil tabi kimse bişeler paylaşmak zorunda değil ama hani verse çok iyi olur yani :D arkadaşlar adama destek olun adam da yapsın değilmi sonuçta emek var burada 

flood yapıyorum arkadaşalr özür dilerim ama ibocan hazır olduğunda turbobit link gelecek değilmi geldiğinde uploaded veya letibit gelirse hayallerim yıkılır valla :D yada medifire vs indirebilceğimiz güzel bi siteye yüklicen değilmi :D bu arada kolay gelsin :D

stardock programı biraz sorunlu. ona çözüm bulabilirim umarım. ama üstüne bi daha kurarsanız sorun yaşamayacağını düşünüyorum.

bunun dışında x86 x64 birleşik güncel yayınlayacaktım ancak x86'yı hazırlayabildim. x64'de az kaldı fakat okul dolayısıyla yayınlamakta gecikebilir hatta yayınlayamayabilirim netim kısa süre sonra kesilecek. özür dilerim arkadaşlar.

Sorun değil arkadaşım tekrar crackledim sorun bitti. İkinci kurduğum makinede hiç sorun çıkmadı. Office 2013 le harika bir ikili. Hız, görsellik, sadelik, Ben değil benden başka herkes çok sevdi. Benim için sorunsuz makine kötüdür. Sorunu olacak ki düzeltip zevk alayım.